Lenkų mitingas sutraukė tūkstančius dalyvių

uwaga

uwaga portretas
šaunuliai liankai... gal ir litwinus išmokins susiorganizuoti?

co

co portretas
Kodel jie JAV, Vokietijoje, Anglijoje nerengia tokiu demonstraciju? Turbut zino, kad tik lietuviams gali uzsikarti ant sprando.

taip

taip portretas
Negerai, kad mokytojai prisijungė prie lenkų mitingo. Mokytojai gali būti nepatenkinti nebent tik tuo, kad mažėja vaikų, o tuo pačiu turi mažėti ir mokytojų bei mokyklų. Jie nori, kad nesant mokinių, jiems būtų mokami atlyginimai. Aišku to negali būti.

nu

nu portretas
siaubas Lietuvoj neša lenkiškus šūkius, vėlevas. Jie ne ten papuolė. Su šiais antributais važiuokite į Lenkiją ir ten reikalaukite ko norite.

parsidavėliai

parsidavėliai portretas
lietuviai prisijungė prie didžiausių Lietuvos priešų. tiesą sakant, mokytojai pas mus nėra skriaudžiami, daug blogiau gydytojams ir aukštųjų mokyklų dėstytojams, bet jie neparsidavinėja, gėda lietuvių mokytojams, gali jie ir varyti į lenkiją, dėl tokių išdavikų niekas neverks.

tiems

tiems portretas
iš lenkijos reikia parodyti jų vietą, kas toks gudrutis, davė leidimą jiems čia reikštis? gal jau užmiršome, kaip jie žudė lietuvius, o visai neseniai iššaudė visą lietuvišką kaimą? bet dėl savo naudos valdžia leidžia jiems demonstruoti ir rėkauti. Turime apginti save ir lietuvių kalbą, bei neleisti tokiems zuokoms lenkinti Lietuvos

sauletis

sauletis portretas
aspisikeliai jus lietuviai uz lenkus nera geresniu zmoniu

gebelsas

gebelsas portretas
lietuviams valdzia baigia paskutines kelnes numauti o tie ne negalvoja protestuoti..... Mokykites solidarumo is Lietuvos lenku! Tarp kitko jie yra lygiai tokie patys Lietuvos pilieciai kaip ir lietuviai ir vaziuoti jiems niekur nereikia! Ju gimtine Lietuva...

to 6

to 6 portretas
"gal jau užmiršome, kaip jie žudė lietuvius, o visai neseniai iššaudė visą lietuvišką kaimą?" Gydykis, ligoni. Tokie kaip tu su panašiais pasisakymais daro gėdą Lietuvai. Taip, Lietuvoje gyvena lenkai. Taip, Lenkijoje gyvena lietuviai. Ir turime gyventi kartu, draugiškai, o ne kurti pragarą vieni kitiems.

avinams

avinams portretas
Tegul parodo, kur dar lenkai žygiuoja gatvėmis: Anglijoje, JAV, Australijoje...? Avinų galvos.

arvydas damijonaitis

arvydas damijonaitis portretas
GINESO REKORDAS: Lietuviai Lietuvoje išlaiko iš savo kišenės 100 lenkiškų mokyklų.Visame pasaulyje už Lenkijos ribų tik Lietuvoje yra valstybės išlaikomos mokyklos.Tai yra GINESO REKORDAS.Lietuvių lėšomis yra lenkinami lietuvių kilmės rytų lietuvos tuteišai,o tai - lietuvių savižudybė,kas prieštarauja Dievo valiai.

keistas reiškinys

keistas reiškinys portretas
Mano anyta lenkė, gyenanti visą gyvenimą Lietuvoje, sakė niekaip negalinti suprasti, kodėl svetimos valstybės - Lenkijos - piliečiai braunasi į svetimą valstybę ir nori čia daryti tvarką ir įvdinėti savo įstatymus. Niekas daugiau taip nesielgia... Kaži, jei lietuviai nuvarytų pamitinguot į Varšuvą? turbūt kiltų tarptautinis skandalas :)

Kęstas

Kęstas portretas
Patys esame tai, kuo kitus kaltiname. Demokratijoje dauguma neturi diktuoti mažumai nepakeliamas sąlygas. Aišku, kad lenkų vaikams, kalbantiems namie lenkiškai, yra pernelyg sunkus tas pats lietuvių kalbos egzaminas, koks ir mums. Lenkai kovoja ir už mūsų visų laisvę. Šiandien iš jų atims gimtąją kalbą. Rytoj iš mūsų visų atims prieinamos kainos elektrą.

Arvydas Damijonaitis

Arvydas Damijonaitis portretas
OKUPACIJOS PADARINIAI LIETUVAI.Prieš lenkų okupaciją rytų Lietuvoje pagal 1913 metų gyventojų surašymą lenkų buvo vos 2-3 procentai.Prieš rusų sovietinę okupaciją rytų Lietuvoje buvo vos 0,5 proc rusų..TODĖL LENKŲ IR RUSŲ TAUTINĖS GRUPĖS ATSIRADO OKUPACIJOS METU.Lietuva mažavalstybė,todėl prievartinė asimiliacija okupacijos metu yra lietuvių tautos genocido forma. Pilsudskis - niekingas lenkų politikas,atidavė vokiečiams lenkų pajūrio teritorijas(Dancigo koridorius) mainais už rytų Lietuvos okupaciją.Vokiečių agentas.

vaids

vaids portretas
gerai tada galim daryti taip: nemazai yra pas mus visokiu tautybiu zmoniu visiems steikime mokyklas,zinau ir kinieciu jau nemazai lietuvoj,tai steigiam kinieciu mokyklas,o kuo jie kitokie, ir rusu nemazai ir t.t.,kad mokytusi,o patys lietuviai noredami ismokti pvz.kokia nors kalba,kuri nera pagal mokyklos programa moka pinigus uz moksla,niekas jums lenkai nedraudzia mokytis savo kalbos,mokykites samdykite destytojus kaip mes noredami kazkokia kalba ismokti,steikite privacias savo kalbos mokyklas,mokekite uz moksla ir mokykites kaip mes,bet ne jus norite uz dyka gauti is vyriausybes finansavima ir mokytis uz dyka, ivesti lietuvoj antra valstybine kalba, savo kalba, bet lietuvoj valstybine kalba yra lietuviu,kol kas bent jau,,beto tam jus turite lenkija ten galite mokytis uz dyka savo kalba arba prasyti is ten finansavimo tom mokyklom steigti,as skaitau,kad geriau valstybe finansuotu aukstojo mokslo issilavinima tuo atveju,nei finansuotu tokiu mokyklu steigima

vaida

vaida portretas
o ir aplamai suteikime siltnamio salygas kitu tautu zmonem lietuvoje,o patys mokekime net uz lietuviu kalbos mokymasi lietuvoje,del to jau puse lietuvos gyvena svetur ir vaikai mokosi kitose salyse svetimos kalbos lietuva greit bus nebe lietuva

vaida

vaida portretas
gal cia ir ne i tema ,bet ironiskai juokingas, bunant kurorte lietuvoje,nuskambejo pasakytas sakinys, jis skambejo ne lietuviskai,bet as isversiu,geras kurortas palangoje,bet jau labai daug cia tu lietuviu,butu juokinga ,jei nebutu graudu,kad kitatauciai budami lietuvoje ........be komentaru

arvydas damijonaitis

arvydas damijonaitis portretas
OKUPACIJOS PADARINIAI LIETUVAI. 1.Prieš lenkų okupaciją Rytų Lietuvoje pagal 1913 metų gyventojų surašymą gyventojų lenkų buvo vos 2-3 procentai. Prieš rusų sovietinę okupaciją Lietuvoje buvo vos 0,5 proc rusų. LENKŲ IR RUSŲ TAUTINĖS GRUPĖS ATSIRADO OKUPACIJOS METU PRIVERSTINĖS ASIMILIACIJOS ( forsed assimilation) BŪDU. Prievartinė asimiliacija okupacijos metu yra lietuvių tautos genocido forma. 2. Pilsudskis - niekingas lenkų politikas,atidavė vokiečiams lenkų pajūrio teritorijas(Dancigo koridorius) mainais už Rytų Lietuvos okupaciją.Vokiečių agentas. 3.Rusija - 150 milijonų ,Lenkija - 40 milijonų ,Lietuva - 3 milijonai gyventojų.Lietuviai greit taps teroristais,kaip čečėnai.

Algis

Algis portretas
Teko domėtis Vilniaus raj. esančiomis mokyklomis. 1. Situacija tokia: Lietuvos lenkų mokoma kalba mokylų yra maždaug 24 (rašau maždaug, nes tiksliai skaičiaus dabar neprisimenu), Lietuvių apie 12 (tikslaus skaičiaus irgi neprisimenu). Ar tai lietuvos lenkų diskriminacija? 2. Mokykliniai mikroautobusai Vilniaus raj. vaikus vežioja tik į lietuvos lenkiškas mokyklas ir nė vieno mikroautobuso nėra kuris vežtų į lietuviškas mokyklas. Ar tai lygybė ir tikras sažiningumas? "Ponai nuskiaustieji" Lietuvos lenkai gal jūs nenorite iš vis Lietuviškai šnekėti, o gal gyventi, ar pagalvojote kur dirbs jūsų vaikai ir kokia kalba bendraus? Nuvažiavus į Ameriką, Angliją ar į kitą kokią nors šalį ar kyla nors vienam iš jūsų kokia kalba šnekėti? Susimastykite, ne tik "ponai" Lietuvos lenkai, bet ir Lietuviai!!!

MOLIS

MOLIS portretas
Ačiū Zuokai. Lietuviams leidimą mitinguoti davei baloje o lenkams Nepriklausomybės aikštėje. Tarnauk lenkams, kai bėgai 2004 metais ,priglaudė, kada reikės priglaus ir vėl.

vycka

vycka portretas
KO jie dar nori? Lenkams Lietuvoje yra sukurtos šiltnamio sąlygos. Kokiomis sąlygomis mokosi jų vaikai Baltarusijoje ir Ukrajinoje.

burundukas

burundukas portretas
Užsienyje nėra jokių lenkiškų mokyklų. Jeigu nori mokintis lenkų kalba dėstomosiose mokyklose, steig savo lėšomis mokyklą ir mokinkis. O KAS ČIA? Norintys mokintis lenkų kalba dėstomosiose mokyklose, jose ir mokosi.

ps Molis

ps Molis portretas
pres ka buvo mitingas pre seimo pries tai kas kainos auga kas savaite? Ne, pries saskaitos uz sildima?Ne pries tai kad kuro kainos augo? Ne, NE ,NE , toksa jausams kat site zmones gyvena kitoi planetoi,o gal gerai ir socei gyvena,

achi to burundukas

achi to burundukas portretas
burundukas tu ir esi burundukas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių