Quantcast

Ledo šou „Disney On Ice“ trupė jau Vilniuje

Ankstų pirmadienio rytą į Vilnių atvyko per 40 „Disney On Ice“ spektaklio „Princesės ir herojai“ čiuožėjų bei aptarnaujantis personalas.

Vos tik įsikūrę ir keletą valandų pailsėję viešbučio kambariuose, dalis čiuožėjų nusprendė pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį bei aplankyti ne tik sostinės, bet ir visos Lietuvos simboliais tapusius paminklus.

„Lietuvoje viešime pirmą kartą, bet vos tik paryčiais įvažiavę į sostinę pastebėjome, jog Vilnius labai gražus miestas. Nekantraujame po jį pasivaikščioti. Jau girdėjome, jog jūsų senamiestis labai gražus. Tik oras truputį žvarbokas. Kitą kartą einant į miestą, matyt, teks kiek storiau apsirengti“, – juokėsi Gedimino pilį aplankiusi „Disney On Ice“ čiuožėjų grupelė.

„Nors „Disney On Ice“ spektakliai bus tik savaitgalį, trupė į miestą atvažiavo gerokai anksčiau. Laiko reikia, kad arenoje būtų tinkamai paruoštas ledas, sukabintos šviesos bei dekoracijos, pasitreniruotų artistai. Mes juos apgyvendinome sostinės centre, tad jie turės puikias galimybes susipažinti su Vilniumi ir Lietuvos žmonėmis. Matyt, jie jau pamilo Vilnių, nes vos tik įsikūrę viešbutyje išėjo pasižvalgyti po miestą“, – sakė „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.  

Tuo tarpu Vilniaus „Siemens“ arenoje intensyviai pluša darbininkai. Trupės persirengimo kambariams „Siemens“ arenoje apstatyti organizatorių prašoma 34 stalų bei 118 kėdžių be ranktūrių. Jau pradėti ne tik šviesų ir kitos įrangos montavimo, bet ir ledo liejimo darbai.

„Visą įrangą, riekiamą ledui išlieti, vežėmės iš vienos Austrijos kompanijos. Prie ledo šiuo metu pluša apie 15 mūsų žmonių, kurie jau išliejo apie 1 cm storio ledo sluoksnį. Pagal „Disney On Ice“ reikalavimus ledas turi būti 4 cm storio. Ryt ledas bus dažomas specialiais baltais dažais. Planuojame, jog visus darbus baigsime ketvirtadienio naktį“, – atskleidžia J. Vėželis.

Arenoje bus išlietas beveik 50 metrų ilgio ir 20 metrų pločio ledas. Pradiniam jo išliejimui reikės apie 25 tūkst. litrų vandens, ledo atnaujinimui po kiekvieno pasirodymo prireiks dar 6 tūkst. litrų vandens.

„Disney On Ice“ Vilniaus „Siemens“ arenoje kovo 3-4 dienomis pristatys naujausią savo spektaklį „Princesės ir herojai“, kuriame pasakojamos 7 populiariausių „Disney“ pasaulio pasakų princesių ir jų didvyrių istorija.

Įspūdingame, kupiname spalvų, spindesio, šviesos ir įspūdingų dekoracijų šou ant ledo bus galima susitikti su tokių pasakų kaip „Undinėlė“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“, „Aladinas“, „Miegančioji gražuolė“ herojais bei susipažins su dar nematytais „Disney“ šeimos nariais.


Šiame straipsnyje: Disney On Icerenginiai Vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių