Pereiti į pagrindinį turinį

Lazdynų tilto remontas – nebūtinas?

2009-06-07 14:46
Lazdynų tilto remontas – nebūtinas?
Lazdynų tilto remontas – nebūtinas? / Mindaugo Ažušilio nuotr.
Turinys

Lazdynų tilto remontas šiuo metu nebuvo būtinas – taip Nacionaliniam transliuotojui tvirtino tiltų statybos ir projektavimo specialistas Algirdas Notkus.

A.Notkus teigė, kad Vilniaus mieste yra keletas prastesnės būklės tiltų. Jis taip pat pažymėjo, kad sąmyšio sostinės gatvėse ir vairuotojų nepasitenkinimo buvo galima išvengti, jeigu Lazdynų tiltas būtų remontuojamas pakaitomis.
 
Eksperto nuomone, Lazdynų tiltą esama būkle gerokai lenkia kiti du sostinėje esantys tiltai – Valakupių ir Žaliasis.

„Valakupių tiltas remontuotas, tvirtintas, bet blogesnės būklės. Ypač prastos būklės Žaliasis tiltas. Jo tik kraštinės sijos yra nudažytos, o vidurinės yra surūdijusios. Juo reikėtų kuo skubiau užsiimti, kadangi vėliau gali tekti iš esmės rekonstruoti“, – sakė A. Notkus.

A. Notkaus nuomone, imtis Lazdynų tilto remonto buvo apsispręsta ne tik dėl tilto būklės, kuri, anot jo, nėra tokia jau prasta, bet dėl greta dygstančio dar vieno tilto.

Savivaldybė A.Notkaus nuomonei nepritaria. „Žinote, aš ne tiltų specialistas, bet girdėjau specialistų pokalbį. Vienoje tilto pusėje 70 procentų šarnyrų (konstrukcijų, ant kurių laikosi tiltas) yra sulūžusių. Tai aš į tokį A. Notkaus pasakymą labai kritiškai reaguoju. Šitas tiltas turėjo būti remontuotas“, – teigė Savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Henrikas Mackela, pridurdamas, kad vairuotojai skundžiasi bet kokiu atveju.