Kyšio ėmimu įtariamas teisėjas R.Skirtunas paguldytas į ligoninę

30 tūkst. litų kyšio paėmimu įtariamas Vilniaus apygardos teismo teisėjas Ryšardas Skirtunas nuo sekmadienio gydomas ligoninėje.

Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Viktoras Dovidaitis BNS sakė, kad sekmadienį R.Skirtuno sutuoktinė jam pranešė, kad R.Skirtunas dėl padidėjusio kraujospūdžio paguldytas į ligoninę Vilniuje. Iš namų jį išvežė greitoji.

Pasak V.Dovidaičio, R.Skirtunas ir anksčiau turėjo sveikatos problemų. Jo teigimu, proceso dalyvius teismo darbuotojai įspėja telefonu, kad nevyktų į bylas, kuriose teisėju paskirtas šis teisėjas.

''Kolegijos bylose, kurios dar nebuvo pradėtos nagrinėti ir į kurias buvo paskirtas R.Skirtunas, performuojamos", - BNS sakė V.Dovidaitis.
Generalinis prokuroras Darius Valys praeitą savaitę kreipėsi į Seimą, kad būtų panaikinta teisėjo neliečiamybė. Parlamentarams prokuratūros vadovas sakė, kad

R.Skirtunas įtariamas paėmęs 30 tūkst. litų už Laimonui Jurgelevičiui palankų nuosprendį.

Generalinio prokuroro duomenimis, R.Skirtunas dėjo pastangų, kad būtų paskirtas į trijų teisėjų kolegiją, kuri nagrinės L.Jurgelevičiaus baudžiamąją bylą. Jis buvo paskirtas pranešėju šioje byloje. Be to, priimdamas pinigus iš išteisiamojo advokato Vitoldo Petravičiaus esą pažadėjo palankų nuosprendį jo ginamajam.

Generalinis prokuroras Seimo narių prašė panaikinti teisinį teisėjo imunitetą, mat jam norima pateikti įtarimus dėl kyšininkavimo.

Konstitucija numato, kad teisėjas be Seimo leidimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas, kitaip suvaržoma jo laisvė.

R. Skirtunas Vilniaus apygardos teisme dirba nuo 2007 metų gegužės.
1984-1991 jis dirbo Vidaus reikalų ministerijoje tardytoju, Tardymo skyriaus poskyrio viršininko pavaduotoju. 1991-1993 metais buvo bendrovės „Hermes“ juristas, 1993-iųjų kovą tapo Vilniaus miestojo 1-ojo apylinkės teismo teisėju ir juo dirbo iki paskyrimo į Vilniaus apygardos teismo teisėjo pareigas.NAUJAUSI KOMENTARAI

agne

agne portretas
Kaip čia yra. Kai tik koks valdžiažmogis apsikakoja, tuoj į ligoninę papuola. O jei būtų viskas praėję gerai, tai ir ligoninės nereikėtų. Vaje kokie jų nervai ir sveikata silpna.. Iš karto suserga. Tik kyšiams imti nei sveikatos nei nervų nereikia.

kur

kur portretas
i ligonine ,jo vieta Lukiskiu ligoninei.

yra

yra portretas
tokia liga godumas ,tai teisejas norejo sutaupyti keliolika milionu ,kad galetu gyditis ,gyditojai irgi negydo uz dyka .
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių