Kultūros ministerija pareiškė nepasitikėjimą VEKS vadovybe

Viena iš VšĮ „Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ (VEKS) steigėjų - Kultūros ministerija, trečiadienį išplatintame pranešime spaudai reiškia nepasitikėjimą VEKS vadovybe ir žada ketvirtadienį sušaukti spaudos konferenciją.

Spaudoje pasirodžius pranešimams apie VEKS vadovybės siūlymus likviduoti įstaigą, Kultūros ministerija pareiškė  nepasitikėjimą įstaigos vadovybei ir pranešė, kad pati imsis iniciatyvos savarankiškai sudaryti Nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ renginių sąrašą iš šiuo metu numatytų įgyvendinti projektų.

„Akivaizdu, kad šalyje susiklosčiusios sudėtingos finansinės ir ekonominės situacijos sąlygomis, VšĮ „Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ vadovybė yra ne tik nepajėgi operatyviai spręsti iškilusias problemas, bet ir nuolat vilkina Vyriausybės teikiamų konstruktyvių pasiūlymų įgyvendinimą, veikia kaip negatyvios informacijos sklaidos Lietuvoje ir užsienyje laidas,“ – rašoma ministerijos pranešime spaudai.

Kultūros ministerija užtikrina, kad visiems numatytiems esminiams nacionalinės programos renginiams bus skirtos biudžete numatytos lėšos ir pabrėžia, kad šis pranešimas nėra raginimas ar pritarimas kvietimui likviduoti VEKS.

Nors prieš kelias dienos interviu "Vilniaus dienai" VEKS direktorė Elona Bajorinienė tikino, kad išėjimas iš įstaigos vadovo pozicijos jai suteiktų be galo didelį palengvėjimą, antradienį VEKS vadovė pareiškė pati trauktis neketinanti ir lauksianti, kol ją atleis.


Šiame straipsnyje: VEKSKultūros ministerija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių