Pereiti į pagrindinį turinį

Krikščioniško roko koncertas „sudrebins“ Sereikiškių parką

2009-05-22 13:53
Krikščioniško roko koncertas „sudrebins“ Sereikiškių parką
Krikščioniško roko koncertas „sudrebins“ Sereikiškių parką / Kęstučio Vanago (BFL) nuotr.
Turinys

Nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ sakralinės muzikos festivalį „sudrebins“ krikščioniško roko „Sielų“ koncertas, vyksiantis kitą penktadienį, gegužės 29 d., 17.00–23.00 val. Vilniaus Sereikiškių parke.

Koncertas supažindins vilniečius ir miesto svečius su iškiliausiomis Lietuvos ir užsienio krikščioniškojo roko grupėmis – muzikos ir gyvo krikščioniško tikėjimo entuziastais, populiarinančiais Gerąją Naujieną šiuolaikiškomis priemonėmis – pasitelkiant lengvosios muzikos žanrą, randantį atgarsį jaunimo tarpe.

Renginyje dalyvaus jau tradiciniu tapusio šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalio „Sielos“ geriausios grupės ir atlikėjai. Taip pat svečiuosis viena populiariausių Suomijoje šio muzikinio žanro atlikėja Nina Astrom su savo grupe.

Drauge su mūsų šalies garsiais džiazo muzikantais (Artūru Chalikovu, Raimondu Dauginu, Gospel choru „Sounds in G“ ir kt.) gros grupės „Crispin“ įkūrėjas Daniel DiSilva iš JAV. Dienos metu pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytas garsaus suomių kompozitoriaus Lasse Heikkilä šiuolaikinės krikščioniškos muzikos projektas vaikams „Valio“.