Quantcast

Kovoje su spūstimis meta visuomeninio transporto kozirį

Rudenį Vilniuje padidėjusias transporto spūstis turėtų sumažinti intensyvesnis visuomeninio transporto darbas. Dažniau važiuos greitieji autobusai, kitiems autobusų ir troleibusų maršrutams taip pat skiriama daugiau transporto priemonių.

Be to, atsižvelgiant į išaugusį keleivių srautą, keisis ne tik tvarkaraščiai, bet ir kai kurios važiavimo trasos. Pasak įmonės Vilniaus viešasis transportas generalinio direktoriaus Gintaro Nakučio, po vasaros įprastai padidėjančios spūstys mieste turėtų būti didesnės tik pirmąjį mėnesį, o vėliau sumažėti.

Siekiant sumažinti transporto grūstis Vilniuje, G. Nakutis ragina lengvųjų automobilių vairuotojus pasinaudoti galimybe kai kuriuose gatvėse važiuoti viešajam transportui skirtomis juostomis. Tai leidžiama tiems automobiliams, kuriuose kartu su vairuotoju važiuoja ne mažiau keturių žmonių.

Anot Vilniaus viešojo transporto vadovo, pora mėnesių Vilniuje veikianti visuomeninio transporto reforma daugumos gyventojų pagal apklausas vertinama teigiamai, ypač greitųjų autobusų atsiradimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ar nematai

Ar nematai portretas
Vyre, kad Žmogus specialiai tyčiojasi iš daromų nesamonių ir ironizuoja?Reiškia vykusiai subalamutino-TU PAKLIUVAI!

Vyras

Vyras portretas
Žmogau, reikia tau išsitrint galvą su Skandinavijos žemėlapiu. Nors aš ir ne vilnietis, bet teisingai rašo kad reikia mažint kainas, arba didint darbo užmokestį. Man į darbą važiuot reiktų dviem mikriukais, arba trim autobusais, Tai kelintą reik pradėt važiuot kad aštuntai būt darbe? Ir kitas dalykas, visuomeninis važiuoja ratais, į/iš darbo gaunasi 10-12 litų, o su sava suvažinėju už 6

zmogus

zmogus portretas
Reikia apmokestiniti i vaziavima i miesta, pvz 5 Lt uz i pati Vilniu, o link centro artinantis kaina papildomai 10 Lt, 15 Lt, na ir 30 Lt uz jau pati centra, butu isspresta, kaip ir Osle :)
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių