Quantcast

Kovo 8-ąją Mantas Vilniuje surengs net du koncertus

Kovo 8 d. 21 val. Vilniuje  Šv. Kotrynos bažnyčioje skelbiamas papildomas Manto Jankavičiaus ir grupės akustinis koncertas. Bilietai  į pirmąjį pasirodymą  19 val. buvo iššluoti per dešimt dienų, o susidomėjimas koncertu vis dar milžiniškas. Dainininko atstovai kas dieną sulaukia skambučių su prašymais „kaip nors gauti bilietą“.

„Šv. Kotrynos bažnyčia - ne stadionas, todėl ten netelpa tūkstančiai. Nenorėjome rinktis didesnės salės, nes unikali bažnyčios vidaus atmosfera itin tinka prie Manto akustinės programos. Tiesa, nenorime nuvilti gerbėjų, kurie nespėjo įsigyti bilieto, todėl pasitarę su dainininku, siūlome jums pratęsti kovo 8-osios šventę ir atvykti į papildomą romantišką vėlyvąjį  koncertą“, -   sako organizatoriai.

M. Jankavičius klausytojams pristatys valandos ir 30 minučių akustinę programą, kurioje skambės visiškai natūralūs, sudėtingomis kompiuterio aranžuotėmis neperkrauti kūriniai. „Nebus uždėta jokio nereikalingo grimo nei man, nei mano atliekamai muzikai“, -  žada M.Jankavičius, pats sau akomponuosiantis gitara.

Koncerte skambės ne tik garsiausių M. Jankavičiaus kūrinių akustinės versijos, bet ir visiškai naujos dainos. Kai kurių premjera įvyks būtent akustinių koncertų metu. Mantas tikino, kad daugelis šios programos dainų nebus įrašytos, nes jos geriausiai skamba tik tada, kai dainininkas mato klausytojų akis.

M. Jankavičius prisipažino, kad nemėgsta tūnoti įrašų studijose. Jam reikia žmonių emocijų, nuoširdžios reakcijos į dainas. Būtent tai ir duoda akustiniai koncertai kamerinėje aplinkoje. Šiuose pasirodymuose nebus ir perdėto snobiškumo. „Neketinu rengti ir rimto dainuojamosios poezijos vakaro, o tai žmonės dažnai įsivaizduoja, kai paminiu akustinę muziką“, - šypteli Mantas.

Paklaustas, kokia nuotaika vyraus jo koncertuose, atlikėjas gūžteli pečiais: „Jei norėsim - verksim, jei norėsim - juoksimės“. Jis teigia, kad, nors ir tos pačios programos,  dviejų visiškai vienodų koncertų niekada nebūna. „Koncertą kuriu ne tik aš, bet ir publika. Todėl nauji žmonės visada įneša savo spalvų“, - sakė scenos monotonijos niekada nejuntantis atlikėjas.

Praėję metai M. Jankavičiui buvo itin sėkmingi. Po įspūdingo debiuto kino filme „Tadas Blinda. Pradžia“, jis sulaukė ir itin svarbaus muzikinio pripažinimo. Muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. jis buvo paskelbtas geriausiu 2011 metų Lietuvos dainininku. Lyg būtų maža  profesinio įvertinimo -  šiais metais per Šv.Valentino dieną didžiausio šalies naujienų portalo skaitytojai jau antrą kartą  jį išrinko seksualiausiu šalies vyru.

M. Jankavičiaus ir grupės paskutinieji akustinio turo koncertai vyks:  vasario 22d. 18val.  - Tauragės kultūros centre, 23d. 18val. - Mažeikių kultūros centre, kovo 8 d. 19 val.  ir 21 val.  - Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje, 9d. 18val. - Radviliškio kultūros centre.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių