Koncertas Vilniuje skiriamas palengvinti beglobių gyvūnų daliai

Žinomas baltarusių gitaristas Igoris Dedusenka sutiko nemokamai Vilniuje surengti pasirodymą, kuris skirtas nors šiek palengvinti beglobių gyvūnų dalią. Kiekvienas rugpjūčio 7 d. ateisiantis į Šv.Kotrynos bažnyčioje vyksiantį koncertą, dalyvauja paramos pamestiems naminiams gyvūnėliams akcijoje - visos surinktos už bilietus lėšos bus perduotos prieglaudai „SOS gyvūnai".

Šio koncerto idėja buvo inicijuota koncerto organizacinės komandos narių. Kai kurie gyvūnai, gyvenantys geradarių namuose, yra paimti iš prieglaudos, todėl pamačius skurdžią gyvūnų globos organizacijos buitį, buvo sunku likti abejingiems.

„Kai ėmiau antrąjį katiną, - pasakoja viena iš koncerto organizacinės komandos narių, - teko nuvažiuoti į pačią prieglaudą. Ten mane ištiko šokas, nes... gyvūnėliai gyvena labai prastomis sąlygomis, nuolatos trūksta įrangos, vaistų ir pan. Žmonės dirba savo noru, be jokio atlygio, iš idėjos, ir kuo daugiau domėjausi, tuo labiau supratau, kokia prasta situacija šioje prieglaudoje." Taip ir buvo nuspręsta paskirti visas vieno koncerto surinktas lėšas „SOS gyvūnų" prieglaudai.

Koncerto atlikėjas I.Dedusenko atsisakė honoraro už šį koncertą, bet ketina surengti įsimintiną šiltą ir nuoširdų rečitalį. Jaunasis gitaristas yra keliolikos tarptautinių konkursų laureatas, apibūdinamas kaip virtuoziškas ir perspektyvus muzikantas.

Klausydami meistriškai atliekamų A.Tansmano, F. De Fossa, D. Asimovicho, A.Piazzollos ir kitų kompozitorių kūrinių koncerto dalyviai pagelbės nuskriaustiems keturkojams žmogaus draugams. Daugiau informacijos apie „SOS gyvūnai" veiklą, ieškančius namų gyvūnėlius ir paramos galimybes sužinosite adresu www.sos-gyvunai.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių