Quantcast

Komandiruotė: A. Zuokas išvyko į PAR - aptars „airLituanicos“ reikalus

Vilniaus meras Artūras Zuokas pirmadienį išvyko į Pietų Afriką, kur žada aptarti žydų paveldo įamžinimą Lietuvoje ir investicijas į steigiamą oro vežėją „airLituanica“, pranešė sostinės savivaldybė.

Pietų Afrikoje meras ketina susitikti su Johannesburgo ir Keiptauno miestų vadovais, Pramonės ir prekybos rūmų atstovais, litvakų bendruomenėmis.

Susitikimų metu su litvakų bendruomenėmis bus pristatyti žydų kultūros paveldo atkūrimo Vilniuje projektai, pavyzdžiui, Didžiosios sinagogos fragmentų atkūrimas.

„Pastaruoju metu tenka bendrauti su litvakais, išeiviais iš Lietuvos, kurie yra sėkmingi pasaulinio lygio verslininkai. Jie rodo didelį susidomėjimą Lietuva, domisi savo tėvų gimtinės istorija ir galimybėmis investuoti. Tikiu, kad rodydami didesnį dėmesį, pasieksime, kad jų investicijos ir patirtis ateitų į Lietuvą,“ – sako A. Zuokas.

Vilniaus meras taip pat apsilankys įmonėse, kurios išreiškė susidomėjimą investuoti Vilniuje ir Lietuvoje.

Anot savivaldybės, planuojama pasirašyti sutartį dėl investicijų į „airLituanica“, vyks susitikimai su aviacijos verslo atstovais, kurie jau konsultavo „airLituanica“ darbo grupę.NAUJAUSI KOMENTARAI

patiko

patiko portretas
teisingas sprendimas.

aha

aha portretas
o sekanti komandiruote suplanuota i Aliaska. Zuokas teiks pasiulyma pirkti Vilniaus sniega.. Rubikonas pasirupins transportavimu.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tas ponas ,atrodo, jau visiškai susipyko su proteliu
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių