Quantcast

Kitų miestų taksistų Vilniaus rinka nevilioja

Kitų šalies miestų taksi paslaugų teikėjai nešturmuos teisėsaugos krečiamos Vilniaus taksi rinkos - kol kas negirdėti žinių, kad į sostinę planuotų ateiti Kauno ar Klaipėdos taksi bendrovės, trečiadienį rašo „Verslo žinios“.

„Nė viena iš mano asociacijos įmonių kol kas negalvoja steigti filialo Vilniuje. Be to, mes ir negalėtume plėstis, nes nuo gruodžio negauname leidimų verslui. Žmonės, turintys paruoštus automobilius, negali dirbti. Rašome laiškus susisiekimo ministrui, savivaldybei, bet kol kas niekas nejuda“, - sako Kauno miesto lengvųjų automobilių taksi asociacijos prezidentas Zenonas Šleinius.

Jis pripažįsta, kad įmonės priverstos pažeidinėti įstatymus, nes net įmonėse dirbantys vairuotojai, kurie buvo priversti pakeisti automobilius, oficialiai negali vežti keleivių ir užsidirbti pragyvenimui.

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis spėja, kad žaibiškai nauji dalyviai į rinką neateis ir keleiviams kuriam laikui teks susitaikyti su nepatogumais. Nebent veiklą sustabdžiusios bendrovės ją atnaujins.

„Iš oro uosto taksi nedingo -visos vietos užimtos. Jei paaiškės, kad kai kurios įmonės po mokesčių inspektorių patikros nebegali aptarnauti mūsų keleivių, skelbsime naują konkursą, ateis naujų vežėjų“, - apie galimus pokyčius kalba Tarptautinio Vilniaus oro uosto generalinis direktorius Tomas Vaišvila.Penkios parkavimo vietos patogiausioje oro uosto vietoje mėnesiui kainuoja 3 tūkst. litų.


Šiame straipsnyje: Vilniaus taksiVMItaksi

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių