Kino mėgėjai nemokamai automobilių nestatys

Jau nuo rytojaus į „Forum Cinemas Vingis“ kino teatrą automobiliu vykstantys gyventojai į piniginę turės įsimesti papildomus du litus. Nuo kovo 1 dienos šalia kino teatro esanti stovėjimo aikštelė tampa mokama.

Jau keletą dienų iš abiejų pusių įvažiavimai į kino teatro stovėjimo aikštelę užblokuoti užkardomis. Aikštelė pastaruoju metu apytuštė. Vairuotojus tikriausiai atbaido pinigų reikalaujančios barikados. Automobiliui privažiavus prie jų, užkardos pakyla, šalia pakabinta informacinė lentelė skelbia, kad nuo kovo 1 dienos kino mėgėjai turės susimokėti už automobilių statymą. Perkant bilietus „Forum Cinemas“ darbuotojos užsirašo automobilio  numerius ir informuoja, kad nuo pirmos pavasario dienos be poros papildomų litų kino pažiūrėti vairuotojams nepavyks.

Ir  anksčiau dalis automobilių statymo vietų netoli „Vingio“ kino teatro buvo apmokestintos, tačiau apie 70 stovėjimo vietų buvo nemokamos - skirtos kino teatro lankytojams.

„Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis sakė, kad šios vietos buvo nuolat užimamos aplink gyvenančių vilniečių bei statybininkų, kurie šalia statė gyvenamąjį pastatą, todėl kinomanams likdavo vos dešimt nemokamų stovėjimo vietų. Tarp „Forum Cinemas“ kino teatro ir „Helios“ pastato esančią aikštelę administruos viena įmonė, o stovėjimo zona taps „geltonąja“. Šioje zonoje automobilio valandos stovėjimas kainuoja 2 litus.

D.Beržinis teigė, kad naujai admistruojamoje aikštelėje kino mėgėjai galės automobilius statyti lengvatinėmis sąlygomis. Už kino seanso trukmės automobilio statymą jiems teks susimokėti 2 litus.

„Europos didžiuosiuose miestuose kino teatrų, esančių miesto centre stovėjimo aikštelės visur mokamos. Nemokamas automobilių stovėjimo aikšteles turi tik dideli prekybos centrai. Manau, kad greitai ir Vilniuje neliks nemokamų aikštelių prie kino teatrų miesto centre“, - kalbėjo pašnekovas. „Forum Cinemas“ atstovas tikino, kad nuo šiol stovėjimo aikštelė tilps apie 200 transporto priemonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

dainius

dainius portretas
eisime i multikino filmu ziureti - kedes dideles, jaukios ir nenudroztos. Ir parkingas po stogu, svarbiausia nemokamas.

daugiau

daugiau portretas
mano kojos ten nebus !!! susikiskit tuos du Lt i u.......

aa

aa portretas
O už 2 lt. troleibusu gali atvažiuoti :)
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių