Keistuolių teatre - naujametinis A.Kulikausko ir draugų koncertas

Trečiadienį 19 val. Keistuolių teatro salėje į koncertą “Būn tep" kviečia Andrius Kulikauskas, Aidas Giniotis bei jaunosios kartos Keistuolių teatro ir teatro laboratorijos "Atviras ratas" aktorių būrys.

Kompanija, pasivadinusi "Kuli Family", jokių proginių naujametinių triukų nežada – skambės tik gera nuoširdi muzika, senos ir naujos autorinės dainos.

Kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kulikauskas publikai gerai žinomas jau ne vieną dešimtmetį – drauge su maestro Vytautu Kernagiu įkūrė legendinį "Dainos teatrą", surengė ne vieną įspūdingą koncertą, sukūrė visą pluoštą įsimintinų dainų, dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose.

Kaip šovė į galvą suburti kompaniją jaunų aktorių ir parengti su jais koncertinę programą? "Dėl visko kaltas Giniotis (Keistuolių teatro ir "Atviro rato" vadovas, – red.), kuris pakišo man mintį priimti į kompaniją jo studentus," – juokiasi A. Kulikauskas. "Ir dėl to, kad taip atsitiko, niekada nesigailėjau. Su jaunimu šauniai susigrojome. Jų santykis su muzika, požiūris į darbą man labai patinka, nors aš esu labai reiklus, bet jaunimui neturiu jokių priekaištų",- tvirtina kompozitorius.

"Kuli Family" koncerte "Būn tep" groja ir dainuoja pats "Šeimos galva" A. Kulikauskas ir kiti: A.Giniotis, Ieva Stundžytė, Marija Korenkaitė, Agnė Kaktaitė, Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Vytautas Leistrumas, Jonas Šarkus ir Giedrius Kiela.

Koncerte skambės keletas senų dainų, dar iš legendinio "Dainos teatro" laikų, maestro V. Kernagio repertuaro. Pasak A. Kulikausko, bus ir tokių dainų, kurios "prikeltos iš užmaršties" – kadaise jos skambėdavo "Dainos teatro" koncertuose, tačiau neišliko jokiuose įrašuose, o dabar tarsi atgimė iš naujo. Daugumos dainų arba aranžuočių autorius – pats A. Kulikauskas.

Be senų gerų dainų "Kuli Family" koncerte skambės ir šiame tūkstantmetyje parašytos dainos. Tačiau šiųmečių dainų jame nebus. "Šiųmetėms dar neatėjo laikas. Man daina – kaip vynas – turi subręsti, nusistovėti. Jei po metų dar jaučiu, kad ji gerai skamba, kaip aš sakau, "veža" – tai tada įtraukiam į repertuarą. Ką šiemet parašiau, yra padėta į lentyną – bręsta".

Kodėl "Kuli Family"? "Čia vėl tas Giniotis kaltas," – juokauja A. Kulikauskas. "Jis pasiūlė tokį pavadinimą. Nors aš iš tiesų jaučiuosi jauniesiems muzikantams kaip tėvas, o jie mano vaikai, gal net anūkai".

Koncertas vyks prieš pat Naujuosius, tačiau tos progos A. Kulikauskas nesureikšmina. Kiekvienas koncertas yra įvykis, nesvarbu jo data. Nieko linkėti Naujųjų metų proga A. Kulikauskas taip pat nenori – jau tiek visko prilinkėta. "Tiesiog būkime vieni kitiems geresni..."


Šiame straipsnyje: keistuolių teatraskeistuoliai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ramunė

Ramunė portretas
Dieve, kaip gaila, kad negaliu atvykti !!!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių