Quantcast

Katedros aikštėje jaunimas šokiu protestavo prieš patyčias ir smurtą

Tarptautinės vaikų gynimo dieną apie 2 tūkst. jaunuolių dalyvavo šokio  šventėje „Šokis mus jungia“. Šiuo projektu jaunimaskvietė visuomenę  atkreipti dėmesį į patyčias ir smurtą mokyklose.

Nuo V. Kudirkos aikštės mokinių, studentų ir kitų aktyvių  piliečių eisena pajudėjo link Katedros aikštės.

„Tai dviejų didžiausių Lietuvos miestų bendras projektas. Savo masiniu šokiu stengiamės atkreipti visuomenės dėmesį į opią ir  skaudžią problemą - patyčias ir smurtą mokyklose. Tarptautinė vaikų  gynimo diena – tai būtent ta tinkama diena, tinkama proga dar kartą  prisiminti ir priminti, kad mes privalome ginti mūsų vaikus nuo patyčių“,- kalbėjo  Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos sekretorius Miroslavas Monkevičius.

Tuo metu prasidėjęs lietus nesutrukdė jaunimui sušokti bendrą masinį  šokį „Flash‘mobą“. Šventės organizatoriai tikisi, kad šis šokis bus užfiksuotas Lietuvos rekordų knygoje kaip masiškiausias.

Po šokio koncertavo Vytautas Matuzas su Panevėžio choru, grupės  „Tautinis Brandas“, „Liūdni Slibinai“, „Movo“, atlikėjai: Berta  Timinskaitė, Gabrielius Vagelis, Vilius Alesius iš grupės „SKAMP“. Prieš  smurtą ir patyčias mokyklose taip pat pasisakė Monsinjoras Robertas  Šalaševičius.

Nuo kovo mėn. organizatoriai ir renginio partneriai „Žvaigždžių mokykla“  su garsiu šokėju Sauliumi Skambinu priašaky susitikinėjo su  mokytojais, mokė Vilniaus ir Kauno moksleivius šokti.NAUJAUSI KOMENTARAI

linas

linas portretas
durniai, protestuokit , kad darbo po universiteto neturesit o ne del kazkokiu tai nesamoniu
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių