Iš karantino į saviizoliaciją namuose pradedami išleisti grįžusieji iš užsienio

Vilniuje ketvirtadienio vakarą iš privalomo karantino į saviizoliaciją namuose pradedami išleisti iš užsienio grįžę žmonės, prieš tai jiems paimti mėginiai koronaviruso tyrimams.

„Procesas startavo, kaip suplanuota, po 20.15 valandos, imami tepinėliai, žmonės paleidžiami namo“, – BNS sakė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vadovas Povilas Poderskis.

Pasak administracijos direktoriaus, ketvirtadienio vakarą namo jau išleista apie 150 iš užsienio grįžusių žmonių.

Savivaldybės duomenimis, priverstinai viešbučiuose ir kitose savivaldybės patalpose buvo izoliuota apie 560 žmonių.

Klaipėdos miesto savivaldybės užsakytuose viešbučiuose dėl priverstinio karantino buvo apgyvendinta netoli 200 žmonių.

Kaip BNS sakė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas, ketvirtadienį paleisti izoliuotis namo buvo maždaug 20–30 grįžusiųjų iš užsienio.

„Išleidinėjama tam tikromis grupėmis, nes trūksta personalo, kuris turi teisę imti mėginius, apsirūpinęs visomis apsaugos priemonėmis. Pas mus trys brigados dirba laivuose ir trys – mobiliajame patikros punkte“, – sakė V. Grubliauskas.

Grįžusieji iš užsienio buvo privalomai karantinuoti nuo antradienio įsigaliojus Valstybės lygio ekstremalios situacijos centro vadovo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymui.

Ketvirtadienio naktį ministras pakeitė sąlygas ir leido jiems izoliuotis namuose, jei turi tam galimybę. Ministras ketvirtadienį patvirtino, kad priverstinio karantinavimo tvarka skubiai pakeista baiminantis neramumų.

Antradienį įvestas priverstinis karantinavimas sukėlė kai kurių grįžusiųjų pasipiktinimą, trečiadienio naktį tarp viename sostinės viešbutyje izoliuotų asmenų buvo kilusios muštynės, peiliu padurtas žmogus.

 


Šiame straipsnyje: Povilas PoderskiskoronavirusasKoronavirusas LietuvojeCOVID-19 karantinasCOVID-19 saviizoliacija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Garatija \\\\\.../////

Garatija  \\\\\...///// portretas
tie žmones išlaikyti sugrūsti vienas prie kito,bus visi apktėsti.---Visą laiką, per karantiną palaikiau Verygą,bet už tą sugalvotą nesamonę,kur kainuos ir žmonių gyvybių,---patraukt baudžiamon atsakomybėn,nes padaryta ne klaida,o nusikaltimas.---Įkalint žmones,kad kažkoks bedantis skrelius privailiojo,nesąmonė.---Visur pamokymai,---nesibūriuot,o čia suvarė į getus,kaip žydus per karą.------APAČIOJE, du pirmi komentarai,---tai gyvenimo nusktiaustų padarų VAPALIONĖS.---Nesėkmingo aborto aukos,atitinkatys to bedančio skrepliaus elgesį,---nes tokie ir rašo,apie save.

Budulius išleido saviizoliuotis?

Budulius išleido saviizoliuotis? portretas
Kas tiki,kad jie to laikysis? Savaitės nepraeis dat keli šimtai sergančių padauges.

Rasa

Rasa portretas
Pasaulio ziniasklaida dar vasario menesi skelbe apie greitai plintanti virusa… apie pasekmes galejom tik sapnuoti. Taip, Lietuva ivede griezta tvarka - tik tokiu budu gali apsaugoti kitus, sveikus. Grize, pavelave ir tt. pateko i nemalonias situacijas - gaila. Karantinas atvykeliams tai tikrai PRIVALOMA. Paaukokite savo laisve dabar savo sveiku tautieciu labui. Aciu ! Aciu ir tiems kurie su tokiais turi dirbti ir klausytis izeidinejimu… Tvarka yra tvarka, jei daugelis uz tai tada mazumos turi derintis ...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių