Quantcast

Kalvarijų turguje – kiaušinių pirkimo karštinė

Sostinės centre esančiame Kalvarijų turguje ir darbo dienos viduryje pilna pirkėjų. Artėjant Velykoms vilniečiai šluote šluoja kiaušinius, dažus, mėsos produktus ir žalumynus.

Bene didžiausios eilės jau driekiasi prie kiaušiniai prekiaujančių kioskelių. Nors už šiuos Velykoms būtinus produktus šiais metais tenka mokėti maždaug du kartus daugiau, perkančiųjų eilės nesumažėjo.

“Jau dabar perka daug, tai prieš pat savaitgalį pirks dar daugiau, nemanau, kad sumažės pirkėjų. Kad ir Velykos, bet be kiaušinių gi žmonės nešvęs. Nors galiu pasakyti, kad perka mažesnius kiekius. Jei kokia bobulytė pernai pirkdavo iš karto 40 kiaušinių, tai dabar 20-30”, - portalui diena.lt  sakė Kalvarijų turgavietės prekeivė.

Dešimt baltų kiaušinių čia kainuoja 6,5 – 7 litus, rudų – 5-6 litus. Pirkėjai tarpusavyje kalba, kad turguje kiaušinius pirkti yra šiek tiek pigiau nei prekybos centruose.

“Prieš Velykas nebranginsim, nes jau nebėra kur ir branginti. Ir taip kainuoja tiek, kad žmonės prie kiosko langelio atėję dejuoja”, - sake pardavėja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių