Quantcast

Kalėdinis bėgimas – šventinių lempučių šviesoje

Tradicinis, jau 47-ąjį kartą vyksiantis Kalėdinis bėgimas šiemet bus išskirtinis – jis vyks tamsiu paros metu, kai sostinės gatvėse geriausiai atsiskleidžia žėrinti kalėdinė dvasia, informuoja Vilniaus savivaldybė.

Gruodžio 10-ąją vyksiančio bėgimo dalyviai kviečiami prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo: pasipuošti ne tik kalėdiniais kostiumais, bet ir lempučių girliandomis, šviečiančiomis kepurėmis ar kitais akcentais.

Kasmet dalyvauti Kalėdiniame bėgime ryžtasi tūkstančiai bėgikų-mėgėjų. Begimas šventinis, todėl sportininkai nesiekia aukštų rezultatų. Įprastai bėgimo entuziastai susikuria dar smagesnę šventę – ruošiasi ne tik bėgimo daliai, bet ir ieško linksmiausio šventinio kostiumo, su kuriuo įveikia savo pasirinktą distanciją. Kaip ir anksčiau, šiemet dalyviai gali rinktis 12 km, 6 km, 3 km arba Nykštukų distanciją. Registracija vyksta www.kaledinisbegimas.lt.

Renginio metu bus eismo ribojimų ir keisis viešojo transporto trasos

Dėl Kalėdinio bėgimo trasų gruodžio 10 d. nuo 14 iki 20 val. bus apribotas transporto priemonių eismas kai kuriose Senamiesčio gatvėse. Automobiliai negalės važiuoti bėgimo trasa ir įvažiuoti į ją.

3 km trasa nuo V. Kudirkos aikštės driekiasi Gedimino prospektu link Arkikatedros, tuomet Šventaragio, L. Stuokos-Gucevičiaus, Liejyklos, Universiteto, Šv. Jono, Pilies, Didžiąja gatvėmis, Rotušės aikšte, Vokiečių, Domininkonų ir Vilniaus gatvėmis, o baigsis V. Kudirkos aikštėje.

6 ir 12 km trasos taip pat prasidės V. Kudirkos aikštėje, toliau drieksis Gedimino prospektu link Arkikatedros, Šventaragio ir Barboros Radvilaitės gatvėmis, Bernardinų sodo takais, Šv. Brunono Bonifaco, Maironio, Užupio, Paupio gatvėmis, Vilnios taku, Aukštaičių, Maironio, Išganytojo, Bokšto, Pilies, Didžiąja gatvėmis, Rotušės aikšte, Vokiečių, Domininkonų ir Vilniaus gatvėmis atgal į V. Kudirkos aikštę.

Dėl eismo ribojimų laikinai keisis 10, 11, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos ir tvarkaraščiai. Su pakeistais maršrutais galima susipažinti specialiame puslapyje: https://bit.ly/3VWz0li. Dėl tebesitęsiančio streiko kol kas suplanuoti tvarkaraščių nėra galimybės, todėl kviečiame gyventojus sekti aktualiausią informaciją www.stops.lt/vilnius.

Ribojimų metu nuo 14 iki 20 val. taip pat nekursuos Kalėdų traukinukas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių