Kainų komisija svarstys „Vilniaus energijos“ patikrinimo ataskaitą

Kainų komisija ketvirtadienį svarstys Prancūzijos koncerno „Dalkia“ valdomos šilumos tiekimo bendrovės „Vilniaus energija“ patikrinimo, kurį atliko komisijos specialistai, ataskaitą.

Su Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) specialistų „Vilniaus energijoje“ atlikto patikrinimo rezultatais jau yra susipažinusi „Vilniaus energija“ ir pateikusi savo pastabas VKEKK.

Deja, Kainų komisija negali atskleisti šio neplaninio patikrinimo rezultatų, nes „Vilniaus energijos“ manymu, ši informacija yra konfidenciali.

„Rytoj komisija svarstys šio patikrinimo išvadas ir įmonės pateiktas pastabas. Po svarstymo išvadoms bus pritarta arba nepritarta, ir priklausomai nuo sprendimo, komisija imsis atitinkamų veiksmų“, - dėstė VKEKK Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Loreta Kimutytė.

Komisija „Vilniaus energijos“ veiklą tikrino Valstybinės energetikos inspekcijos prašymu, kuri praėjusių metų pabaigoje konstatavo, kad „Vilniaus energija“ netinkamai vilniečiams išrašė sąskaitas už šildymą lapkričio mėnesį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Big

Big portretas
Na pagaliau Kainu komisija isgirdo Broniu Cicena! Jis juk senas sios srites vilkas! vadinasi tiesa dar yra
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių