Quantcast

Kai kurios Vilniaus lauko kavinės laikysis iki lapkričio

Rudeniškiems orams įsivažiavus, vis miestiečių pietauti renkasi miesto kavinių ir restoranų viduje. Nors akivaizdu, jog šaltas ir dažnai lietingas oras žmonių sėdėti lauke netraukia, kai kurių Vilniuje įsikūrusios kavinės ir restoranai lauko staliukų iš gatvių patraukti neskuba.

UAB „Vičiūnų restoranų grupei“ priklausančiam picerijų „Charlie“ tinklo restoranai visą vasarą lauke stovėjusius staliukus patrauks tik lapkričio mėnesį.

Restoranų tinklo „Charlie“ projektų vadybininkė Indrė Tamašauskaitė kalbėjo, jog tikisi protarpiais danguje išlendanti saulė dar gali vilioti prisėsti pavalgyti gryname ore.

„Centrinėje miesto dalyje ir senamiestyje esančių restoranų lauko staliukų skubiai traukti dar nenorime, nes ir rudenį oras pragiedrėja“, - tikino I. Tamašauskaitė.

Projektų vadybininkė pridūrė, kad toliau nuo centro esančius restoranų lauko įrengimus patrauks jau kito mėnesio pradžioje.

„Ten kur mažesnis žmonių srautas jų laikyti tiesiog neapsimoka“, - mano projektų vadybininkė.

Tuo tarpu picerijos „Pomodoro“ administratorė Sandra tikino, kad žvarbiame ore norinčių žmonių šiuo metu yra vos vienas kitas, todėl kitą savaitę Vilniaus gatvėje po skėčiais stovinčių staliukų nebebus.

„Iš tiesų lauke prisėda vos vienas kitas žmogus. Vasarai pasibaigus žmonės mieliau renkasi prisėsti viduje“, - tvirtina „Pomodoro“ administratorė.

Panašiai bus daroma ir Vilniaus senamiestyje įsikūrusioje kavinėje „Klaipėdos senamiestis“. Vienas iš čia dirbančių barmenų užsiminė, jog visai ne už ilgo jų klientai galės prisėsti tik viduje.
Panašu, kad dauguma sostinės maitinimo įstaigų lauko stalelių „iškraustymą“ jau pradėjo. Judriausių senamiesčio gatvių pašonėse anksčiau sustatytų stalelių jau nebematyti. Tiesa, dalis kavinių dar siūlo prisėsti lauke, nors visos vietos tuščios, o staleliai ir kėdės permirkę nuo lietaus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių