K. Smoriginas: mūsų atlyginimai ubagiški – ar artistui, ar mokytojui

2016 metais

2016 metais portretas
K. Smoriginui skirta dar ir pirmojo laipsnio valstybine pensija kaip Nacionalines kulturos ir meno premijos laureatui...

Taigi kad

Taigi kad portretas
Narcizas

Kęstas

Kęstas portretas
Be aukštojo išsilavinimo jau neapsimoka važiuoti iš kaimo į miestą. "Ekonomistai jau seniai pripažino, kad yra priemoka už darbą mieste: darbuotojai, gyvenantys tankiau apgyvendintose vietose, uždirba daugiau, iš dalies dėl to, kad, dirbant kartu, išauga našumas, o tai pirmiausia skatina miesto augimą. Ši priemoka tekdavo žmonėms su įvairiais įgūdžiais. 1970 m. darbuotojai, neturintys jokio aukštojo išsilavinimo, galėjo tikėtis gauti didesnį pelną, kai jie persikėlė į didelį miestą, kaip ir labiau išsilavinę darbuotojai.

Kęstas

Kęstas portretas
Nuo to laiko vis labiau išryškėjo miesto atlyginimų pranašumas gerai išsilavinusiems darbuotojams, net ir tuo atveju, kai mažiau išsilavinusiems darbuotojams visai to atlyginimų pranašumo nebeliko. Todėl darbuotojams, neturintiems aukštojo išsilavinimo, perėjimas prie didelio miesto gyvenimo gali nesuteikti jokios naudos. Tiems miestams kuriant labiau prieinamą būstą, būtų galima apgyvendinti daugiau žmonių. Tačiau mažėjantis darbuotojų be universitetinio išsilavinimo darbo užmokesčio už darbą miesto ribose priedas reiškia, kad papildomas būstas daugiausia pritrauktų papildomų universitetų absolventų." Išeina, kad be universitetinio išsilavinimo geriau važiuoti į Airijos provinciją, o ne į Vilnių, ar Dubliną. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Josifas

Josifas portretas
Kostas tikrai puikus aktorius ir bardas, bet ne jis vienas tokias mažas pensijas gauna, daug žymių artistų, daininikų gaudavo nedidelius oficialius atlyginimus, o iš honorarų ir kitų autorinių įplaukų pinigai nebuvo išskaičiuojami pensijoms. Taip ir gavosi, kaip sako rusai, ranše nado dumat. O Kostas dar gauna palyginti gerą pensiją. Yra daug žymių menininkų kurių pensijos sukasi apie 200 €

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Dar ne taip seniai laisvų profesijų žmonės mokesčių beveik nemokėjo, ir tuo labai džiaugėsi. Sulaukę pensijos verkia, tačiau ar ne patys kalti?. Mažai davė, dabar mažai gauna. Kaip toje pasakėčioje apie žiogą ir skruzdėlę. (Kad dalis mokesčių ištaškoma ir pavagiama - kita kalba).

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
AR SUVOKIA KOMENTATORIUS, KĄ RAŠO? Nuo tokių ir prasidėjo valdžios degradacija - seimūnai sau semiasi tūkstančius pagal savo pačių sukurtus įstatymus, o nusipelniusiems Lietuvai žmonėms skiria tik 33O pensijos! Tokie komentatoriai laimingi, tai ko valdžiai Lietuvos nesikrauti sau turtus- prieštaraujančių nėra!

Šlykštu skaityti

Šlykštu skaityti portretas
Visą gyvenimą trynėsi dykas ir DAR TOKIA didelę pensiją uždirbo,nepatinka Lietuvoje tegul varo į užsienį šikinykų plauti,daugiau gaus.

Kęstas

Kęstas portretas
Vien lašiniais ilgai gyvas nebūsi. Išvis, kodėl valgyti lietuvišką maistą yra pavojinga sveikatai? Kuo lietuviškas maistas skiriasi, sakykim, nuo mūsų pamėgto pigesnio lenkiško maisto? Lenkiško maisto gamintojai nebijo ateities. Jie visada pagamins ir parduos mums, kitiems pastoviems pirkėjams Lenkijoje ar už jos ribų. Lietuviško maisto gamintojai ateities smarkiai bijo. Kodėl? Mažos algos ir didelės kainos atvedė prie to, kad mums tas lietuviškas maistas yra pernelyg brangus. Rusai žino ir mėgsta mūsų maistą, bet neperka jo dėl to, kad Lietuvos valdžia kursto neapykantą rusams ir naikina Lietuvos ūkį rusofobiškos politikos labui. Vakarų Europa, Kinija ir kitos tolimos šalys mūsų maisto nežino ir nemėgsta, kai paragauja. Jei kada ragavote kiniško maisto, žinote, kodėl - mūsų skoniai ryškiai skiriasi.

Kęstas

Kęstas portretas
Be to Kinijos komunistai veliasi į muitų karą su Vakarais dėl dominavimo pasaulyje, todėl susidėti su Kinijos komunistais yra pavojinga visais atžvilgiais. Kadangi lietuviško maisto gamintojai ateities smarkiai bijo, lietuviško maisto gamintojai griebiasi bet ko, kaip skęstantis šiaudo. Svarbiausia, lietuviško maisto gamintojai perka nelegalius, uždraustus, bet žymiai pigesnius, chemikalus lietuviško maisto gamybai. Net javus jie džiovina, išdegindami uždraustais chemikalais. Norite greitai sulaukti vėžio ar sugadinti kepenis? Pirkite maistą lietuvišką.Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Aisku neuztenka tik neapsimetinekim.Turedami rankoj 400eur.O tie jusu lasiniai seniai nusibode.Riebus.Zmogus nori skaniai pavalgyt ir neskaiciuot ubagisku grasiu.Ar sudurs gala su galu ar ne.Tik nereikia sneket kad 400eur.dideli pinigai.Su tokiais pinigais reikia tylet ir dar syki tylet.Ir neleist propagandos kad gera gyvent Lietuvoje.

as

as portretas
o valdininku didziuliai reikia lietuvos zmones isvadas daryt taip kai ta daro prancuzai .......

Kaunietis

Kaunietis portretas
K. Smoriginas puikus aktorius ir bardas, tad tokia pensija tikrai tyčiojimasis iš jo asmens ir meno apskritai. "Dasiduria"? Na, mano pensija 510 eurų ir tai turiu "dasidurti", nes turint rimtų sveikatos bėdų vien su pensija daug nepašokinėsi. Beje, o kas kliudo kitiems "dasidurti"?

Mao Dzedunas

Mao Dzedunas portretas
Kol žmogus neatsisakys besaikio vartojimo jis netaps laimingu. Tegul pabando Smoriginas nevartoti nors savaitę, tegul pasidaro vartojimo abstinentu. Tegul perka tik dešros, juodos duonos, lašinių, trupučiuką taukų. Raugintų agurkų, kaimišką kiaušinį. Tegul nueina į bažnyčią, vietoj to kad spoksotu į televizorių. Pamatysit kaip palengvės. O tai malasi to didkaimio Vilniaus šūduose ir aimanuoja, kad pinigų neužtenka. Neoriginalu. Pradėk nuo švaraus lapo.

Anonimas

Anonimas portretas
Man patiko.Tikra tiesa.

Kęstas

Kęstas portretas
Atlyginimai yra ubagiški, o ir euras yra nepatikimas. Ko reikia, kad euras būtų geras pinigas? Reikia, kad didesnės krizės atveju daug žmonių nepanorėtų išmesti eurą už borto, kaip trukdantį stabilizuoti smunkantį ūkį. "Kad euro zonos skirtingos ekonomikos galėtų iškentėti vietinius ekonominius sukrėtimus, pavyzdžiui, žlugus būsto burbulams, jiems reikia kuo nors sukompensuoti dėl euro įvedimo prarastą pinigų sistemos nepriklausomybę. Jei šalys pakilimo metu vykdytų griežtą taupumo politiką, vadovaudamosi ES taisyklėmis, jos turėtų daugiau laisvės fiskalinėms paskatoms krizės metu. Tačiau šie patarimai nėra naudingi tokioms šalims, kaip Italija, kurios yra susmukusios į dešimtmečiais sukauptas skolas. Negalima tikėtis, kad įsiskolinusių valstybių gyventojai išgyvens amžiną stagnaciją. Vietoj to, euro zona turėtų suorganizuoti tam tikrą centralizuotą anticiklinę fiskalinę politiką, kaip to reikalavo Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas.

Kęstas

Kęstas portretas
Tai nereiškia, kad šalys neturi vykdyti taupymo reformų; tai neturėtų reikšti ir subankrutavusių kreditorių išpirkimo. Tačiau tai gali apimti tikslines investicijas, arba bendrą eurozonai nedarbo draudimo sistemą, siekiant apsaugoti nuo gilių ekonomikos nuosmukių. Tikslas turėtų būti vengti pasikartojančių labai gilių fiskalinių susitraukimų po paskutinės krizės kartojimo." Geriausia nedarbo draudimo sistema yra bandoma Vokietijoje. Pinigai, kurie skirti būsimam bedarbiui, nueina jo darbdaviui, kad jis tą žmogų neatleistų, mokėtų nors nedidelį atlyginimą ir sudarytų galimybę kelti kvalifikaciją darbo vietoje, kol tęsiasi krizė, ir nėra paklausos. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Susilaikykite ,tokioms 'diskusijoms' laikas ypatingai netinkamas , laukiame iskilmingu datu -sausio 13 ir vasario 16 ... Savo proteviu gyvenima - gerbkime .

reqerns

reqerns portretas
istisai tiems lebautojams blogai...jai jam cia blogai lai varo pas moisas,ten istisus metus vasara...gal ten jam daugiau mokes...aplamai tie 'dailininkai' tinginiai lebautojai...

Aktoriai

Aktoriai portretas
Ne visi aktoriai verti pagarbos, čia ne apie Smoryginą, bet aplamai. Kiekvienas aktorius su kitu aktoriumi jaučia konkurenciją, todėl pučiasi kaip balionai, kol sprogsta. Na įsivaizduokit tokį tikrą vaizdelį, kai Mitingo "Dėl šeimų" (šventas reikalas) metu atsistojome netyčia šalia aktoriaus Gedimino Storpirščio. Ir ką jūs manote, kad Gediminas mandagiai nusišypsojo ir pasisveikino su savo profesijos kolega? Jūs labai klystate, ne tik kad nenusišypsojo, net nesiteikė pasisveikinti, nusisuko ir greitai pasišalino, o vėliau, kaip niekur nieko užlipo ant scenos kalbėti apie labai šventus dalykus... Tada supratau, kad aktoriai, gal ne visi, neverti pagarbos.

taip

taip portretas
tiek gydytojui ,as pensininke budama, turedama,40m staza gaunu ,siektiek virs 300e susimoku mokescius,,vaistams, kas lieka maistui-,galus vos suduriu,oriai senatveje, negali gyventi,tik Dievo prasau kad dar sunkiau nesusirgciau,,sunku visiems gal jaunoji karta, jei neissilakstys,,sulauks ir geresniu laiku

kaunietis, Jūsų kartos

kaunietis, Jūsų kartos portretas
Puikus interviu. Ačiū gerb. AKTORIUI. (Neskaitykite komentarų, juos rašo nepilnaverčiai žmogeliai.)

baznytkaimis ryskiai pasiklydo tarp prioritetu

baznytkaimis ryskiai pasiklydo tarp prioritetu portretas
ir aiskiai matosi kad nedraugauja paskutiniu metu su galva. is paskutiniu apklausu matosi apie kurias netyla polemika per makaronyciu-mockaus TV ir jiems pavaldzius portalus. jei neklastojami apklausu rezultatai??tai ar gali sveiko proto logiskai mastantis zmogus pasisakyti teigiamai kad pasitiki institucija kuri nera isbandyta pagal tiesiogine paskirti ir prie realiu salygu (rytu fronta) turiu omeni musu auksiniu saukstu raitaja kavalerija.tai kam daeiti iki tokiu apsurdu ir parodyti kad apklausa yra klastojama selektyviai atrenkami zmones arba tie zmones visai neprotaujantis.o greiciau ir vienas ir kitas variantas.na suprantu kad pasitiki gaisrininkais kurie tikrai dirba policija kuri irgi gerokai pasitaise o ka apie krasto apsauga galima pasakyti kai ji yra butaforine zinant kam ja cia taip "garbina".su kuo su latviais sukariaut ruosiates tai cia tam nereikia tokios "pompos"o su visais likusiais mes esam tik vaikai smelio dezej su alaviniais kareiveliais.o milijardai ismesti i bala

David Graeber

David Graeber portretas
Didžiausia šios dienos problema - vartotojišką žmonių sąmonė. Šiandien žmogus laimingas jaučiasi tik tuomet, kada gali be saiko vartoti - pirkti daiktus, maistą, keliauti. Tie dalykai pakelti į pačią gyvenimo viršūnę. Žinoma, to niekas tiesiogiai nepripažįsta. Bet žmogus pasodintas "ant vartojimo adatos". Reklama žmogų persekioja 24 valandas per parą. Vartok, vartok, vartok ! Argi žmonės tiek vartojo prieš 30 metų ?! Vartojo 10 kartų mažiau. Bet buvo ir laisvesni, ir linksmesni. Moterys į pensiją išeidavo 55 m., vyrai - 60 m. Dabar greitai dirbsime kol numirsime. Dabar mus lydi kalnai šiukšlių ! Kiekviena prekė didžiulėje pakuotėje, kuri išmetama ir keliauja nežinia kur. Žmonės priversti visur skubėti, neliko bendravimo šeimose, su vaikais, su giminėmis. Ir viskas dėl galimybės pirkti ir keliauti "turistų apšyktais takais". Iš čia ir laimės nėra, aimanuoja senukas aktorius. O tu vartojimo atsisakyk. Iš karto palengvės. Turbūt ir indaplovę namuose turi ? Vargšai žmonės...

Kaunas

Kaunas portretas
Svarbu seimunams vis kyla atlyginimai.

Ona

Ona portretas
Neišleiskit vaikų iš Lietuvos,jie mokės mokesčius čia ir bus didesnės pensijos.Ir patys nežmirškite mokėti kas priklauso ir pamatysit,kad valdantieji pinigų neaugina darže

Nerima

Nerima portretas
Mylimiausias aktorius nuo "Bebenčiuko" laikų. Esate tikrai reikalingas!

Yra seimas ir ,,Akropolis''

Yra seimas ir ,,Akropolis'' portretas
O kam Lietyvai mokytojai ir artistai ? Muziejai ir Tetrai ?

pensininkas

pensininkas portretas
kažin kaip ten su tuo mokesčių mokėjimu buvo? Ar aktoriai pagal darbo sutartis dirba

Andrius

Andrius portretas
Matydamas tokius tautieciu komentarus kurie zemina savu zmoniu savigarba ir oruma, nesididziuoju esas Lietuvis!

Giedrius

Giedrius portretas
Ačiū Gerb. aktoriau, teisingos mintys.

o

o portretas
Ubagiški atlyginimai, bet vieni kitus puolate, kaip pasiutę šunys...dauguma komentatorių.

Na

Na portretas
Daug piktų žmonių, ne iš alkio, bet iš prigimties... Pamatykite ką nors gražaus, užuot nuolat verkiant.Juk kai žmonės streikavo, kiek daug pylėsi purvo, pagatavi kąsnį iš burnos išlupti, apšmeižti, kaip drįsta taip kalbėti, kritikuoti, reikalauti teisingumo.... o jau mokytojai, pasirodo, patys didžiausi nevykėliai.Iš kur Jūs tokie protingi ,verksniai, jei Jus mokė nevykėliai mokytojai? Savamoksliai? Gerbkite kitus ir Jus gerbs.

o

o portretas
Albertai, Tamsta klysti ir nuolat visus kritikuoji.Tik Tu vienas gerai supranti, gerai dirbi, gerai matai, ane? O kirek uždirbi Tamsta, labai gerai dirbdamas, nes vidurkis Lietuvos juk ne kažkas? Taip kad ne stebuklus, ne stebuklus....

Tomka

Tomka portretas
Šiaip dar yra ir be mokytoju ir be artistų zmonės kurių algos u agiškos

taip

taip portretas
Tiesa, kad ubagiški.Bet kai pažiūri į Maximas, Rimi, Iki ir kitus centrus - eilės, vežimėliai su kaupu ir vis verkiam, kaip blogai gyvenam.Blogai, bet kas iš to verkimo, juk pasmerkiate tuos, kurie bando streikuoti, kelti problemas.....

Laisve

Laisve portretas
Pries 29 metus Lietuvai gime maza, grazi mergaite vardu Laisve. Ja, kaip ir kekviena, maza mergaite tevai turejo rupintis, puoseleti ir auginti, iskiepyti moralines bei dvasines vertybes, ismokslinti, suteikti pasaulio pasazinima, supazindinti su zmogiskaisiais fundamentaliais jausmais kaip meile, atjauta artimui, uzuojauta ir visais kitais zmogaus sirdziai nuostabiais jausmais. Bet Laisves tevai buvo ka tik iseje is kalejimo, kuriame praleido beveik 60 metu ir neturejo jokio supratimo kaip reikia auginti vaikus. Laisve patyre daug smurto, neapykantos, pazeminimo, pykcio. Kitaip tariant ta maza mergaite nuo pat pradziu buvo zaginama tiek fiziskai, tiek psichologiskai. Siandien Laisvei kau 29 metai. Ji suaugo ir save drasiai vadina kitu vardu - Lietuva. Ja ir toliau zagina jos artimiausi zmones nes ji jau prie to per sitiek metu priprato. Dauguma Laisves artimiausi zmones nebepakelia to kraupaus vaizdo ir tyliai pasisalina nuo jos - emigruoja, tyli arba toliau zagina.

Albertas

Albertas portretas
Kokie aktoriai-tokie ir atlyginimai,kokios mokytoju zinios ir suugebejimai-tokios ir algos...

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Suprantama, žmogus sirgo. negalėjo koncertuoti, pajamos sumažėjo, sveikata šiaip sau ir amžius jau ne tas, tad nuotaika bjauri. Bet yra populiarus, jo dainos dažnai transliuojamos, AGATA ar kita agentūra jam kasmet po neblogą priedą prie pensijos perveda. Reiktų pamatyti visų mūsų verksnių tikrąsias pajamas, tada žinotume, kaip yra iš tiesų.

Osia

Osia portretas
R man atrodo tu esi kopustas, ne cyzas!

R

R portretas
Narcizas nusenes susireiksmines

Osia

Osia portretas
Sventa teisybe pasakyta gerbiamo aktoriaus.Yra dar vienas dalykas: lietuvis lietuviui isples ir sirdi del duonos kasnio, nepagarba vienas kitam, pavydas, blogio palinkejimai, baisi tauta! P.s 11 metu kaip negyvenu Lietuvoj ir nepasiilgau as jos! Teko tikra to zodzio prasme begti is "tevynes" negrisiu niekada! LT Paso nebeturiu nuo 2015 m. Sekmes sporte, " tevyne"!

PATS IR DAVĖ ATSAKYMĄ

PATS IR DAVĖ ATSAKYMĄ portretas
"Kam aš ten reikalingas su savo ...". Taigi, jei yra perprodukcija arba produktas nėra paklausus - visada krenta kaina arba ateina bankrotas. Švietimo ir kultūros sistema vis dar neišsivaduoja nuo sovietinio finasavimo - viskas iš valstybės biudžeto. O mokėti už jo koncertukus tiek, kad js būtų laimingas, aš negaliui. Nepyk, Smoryginai. Išmok ką nors paklausaus, nemanyk, kad mes privalome eiti į tavo pasvajojimus.

As

As portretas
Gal reikėtų pagalvoti gal Lietuvai perdaug tu artistų ir mokytojų vaikšto ir nežino ką veikti galit pakeisti savo profesiją ant furos statybos sektoriuje nereikės chakolu.

NA NA

NA NA portretas
ko tylėjot visi kai landsberginių gauja smaugė Lietuvą ,grobstė ,veržė visiems diržus ir ant gerklės ir ant pilvo ,atidavė Lietuvą žydams ,_______dabar landsberginių gauja kursto visus streikuoti , versti valdžią ,ne valstiečiai išvogė ir apvogė Lietuvą ,o landsberginių gauja ,tai eikit prie jų būstinių ir reikalaukit gražinti ,,,,,,sėkmės ,landsberginiams mesti savo milijonus, prastumti savo sėbrus į prezidento postą ,šimonytę ,nausėdą ir tą rėkiančią dėstytoją ,,,,

algy tu algy

algy tu algy portretas
ne mokytojus kaltink, o savo aptingusi ir nenorinti ar nesugebanti mokytis vaiką. Lengviausia kitus apkaltint, kad tik savo kaltės nematyt

David Graeber

David Graeber portretas
Lietuvoje tik 1,8 proc. įmonių yra profsąjungos. Tai kas kovos už jūsų teises ? Gal Puškinas ? Nueina į rinkimus, įmeta biuletenį už tuos kurie daugiausia žada, o paskui burba, kad atlyginimas mažas. Ką jūs aplamai suprantat apie ekonominį mechanizmą ? Dauguma net nežino iš ko susideda valstybės biudžetas.

ane?

ane? portretas
Dirbam kaip arkliai, gaunam kaip asilai, gyvenam kaip ubagai.

Algys

Algys portretas
Tai kad ir mokyklose mokytoju nera,tik artistai vaidinantys mokytojus,kitaip nereiketu papildomu mokytoju vaikams samdyti kad dalyka isaiskintu.

Artūras

Artūras portretas
Kam runkeliams pinigai?

jo

jo portretas
Kol valdys kriminalinis oligarchatas - bus tik blogiau.

Korostyliovas

Korostyliovas portretas
Neįtikėtinai lėkšta pasaulėžiūra pas vyrą. Sovietmečiu tokie tipo menininkai buvo neįtikėtinai išaukštinti, o kapitalizme jie sulyginti su visais. Dabar pasimatė, kad apart pinigų ir kažkokios mistinės "pagarbos" už jų pastrapaliojimus scenoje šitie žmonės daugiau nieko nemato. "Išvažiuoti", mat diedukas nori kažkur. Važiuok, vienu susireikšminusiu bus mažiau. Įprato sovietmečiu gauti butus senamiestyje už dyką. Reiktu dabar nusipirkti, tai 200 metų dirbtum.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Durneliai jūs iš kur jums taip staiga paims pinigų jei praskolintos Lietuvos palūkanas didžiausias reikia mokėti!!!!! Prie ko čia valstiečiai šimonytė su konservatoriais praskolino

Aldona

Aldona portretas
Tikra tiesa apie valdančiuosius

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Mąstančio žmogaus žodžiai apie šiandieninę kolūkiečių valdžią ir šiandieninę Lietuvą. O dar vis tik yra dar tikinčių šiandienos kolūkinėmis- policinėmis bonzomis ir netikrais pranašais. Tikėjimas jais- kelias į galutinę pražūtį....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių