Justiniškių gėlynai pripažinti gražiausiais Vilniuje ir Lietuvoje

VšĮ „Mūsų kiemo“ ir daugiabučių namų administratorių organizuotas gražiausio gėlyno prie daugiabučio konkursas baigėsi – gražiausiais Vilniuje ir visoje Lietuvoje pripažinti Justiniškių rajono gėlynai.

Gražiausiu Lietuvoje išrinktas Taikos g. 26 gėlynas, kurį įrengė ir puoselėja Kristina ir Česlovas.

Gražiausiu Vilniuje pripažintas to pačio Taikos g. 26 namo gėlynas, kuriuo rūpinasi Liudmila ir Jakaterina. Prizus laimėtojams įsteigė ir įteiks namą administruojanti bendrovė „Justiniškių būstas“.

„Džiaugiamės, kad žmonės aktyviai dalyvavo konkurse, siuntė savo ir kaimynų gėlynų nuotraukas, aktyviai balsavo ir komentavo. Maloniai nustebino tai, kad kai kurie dalyviai ypač aktyviai draugiškai varžėsi tarpusavyje, o tam tikrais momentais azartas buvo ne ką menkesnis nei per žirgų ar automobilių lenktynes. Aktyvus gyventojus dalyvavimas reiškia, kad žmonėms rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Vadinasi savo tikslą – skatinti gyventojus gražinti daugiabučių kiemus – pasiekėme.“ – pasakojo „City Service“ Vilniaus regiono vadovas Arūnas Kubilius.

 

Gražiausiu Lietuvoje pripažinto Vilniaus Taikos g. 26 gėlyno nuotrauka pasidalinęs Andrius sakė, kad šio gėlyno kūrėjams ir puoselėtojams Kristinai bei Česlovui rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Šie Justiniškių gyventojai net 2 metus darbavosi, kad gėlynas atrodytų taip, kaip atrodo dabar.

Kiti konkurso dalyviai kaip vienas teigė, kad gėlyno puoselėjimas jiems - malonumas ir laisvalaikio praleidimo forma. Gėlininkai taip pat sakė, kad yra laimingi galėdami žiedais ir spalvingomis jų kompozicijomis pradžiuginti save ir kitus.

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems konkurse dalyvavusiems ir balsavusiems gyventojams bei rėmėjams ir kviečia „Mūsų kiemo“ naujienas sekti socialiniame tinklapyje „Facebook“, „Mūsų kiemo“ puslapyje. Organizatoriai taip pat žada, kad kitos „Mūsų kiemo“ iniciatyvos, skirtos gyvinti daugiabučių namų kiemus jau ne už kalnų, ir ragina nepraleisti progos sudalyvauti.

Iniciatyvą „Mūsų kiemas“ remia „City Service“ grupei priklausančios daugiabučius namus aptarnaujančios bendrovės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.


Šiame straipsnyje: gėlynaiMūsų kiemas

NAUJAUSI KOMENTARAI

ilona

ilona portretas
yra nemažai gražių kiemu . Gražu , daug darbo padaryta. PVZ tuskulenų 13 NAMAS pereinamas kiemas labai gražiai sutvarkytas, neprikista per daug, skoningai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių