Quantcast

Judėjimas TAIP: pirmalaikiai Seimo rinkimai turi įvykti birželio 3 d.

Visuomeninis judėjimas TAIP nusprendė, kad dabartinė padėtis nesuderinama su Lietuvos gyventojų teisėtais lūkesčiais ir užkerta kelią efektyviam Seimo bei kitų valstybės institucijų darbui.

Todėl kovo 24 d. visuomeninio judėjimo TAIP Tarybą priėmė rezoliuciją Dėl pirmalaikių Seimo rinkimų.

“Visuomeninio judėjimo TAIP Taryba ragina Lietuvos Respublikos Seime jau įregistruotą įstatymo projektą dėl pirmalaikių rinkimų nedelsiant įtraukti į Seimo posėdžio darbotvarkę, balsuoti ir paskelbti pirmalaikius Seimo rinkimus birželio 3 dieną”, - teigiama priimtoje TAIP Tarybos rezoliucijoje.

“Birželio 3-ioji pasirinkta neatsitiktinai – pirmasis Sąjūdžio posėdis įvyko būtent birželio 3 d.”, - kalbėjo judėjimo TAIP pirmininkas, Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Rezoliuciją parengęs TAIP pirmininko pavaduotojas, Seimo narys Žilvinas Šilgalis pažymėjo: “Naujai išrinktas Seimas sudarytų naują, gyventojų pasitikėjimą turinčią daugumą, kuri suformuotų naują Vyriausybę ir svarstytų starteginių projektų įstatymus. Tai taip pat perkeltų Seimo rinkimus į pavasarį ir taip užkirstų kelią žalingom naktinėm reformom, svarstant valstybės biudžetą.”  

Šalies Konstitucija numato, kad pirmalaikiai Seimo rinkimai gali būti rengiami Seimo nutarimu, priimtu ne mažiau kaip trijų penktadalių, t.y. ne mažiau 85 Seimo narių, balsų dauguma.NAUJAUSI KOMENTARAI

teiseti lukesciai

teiseti lukesciai portretas
grafo lukesciai, kad mes uz sildyma moketume 10 kart brangiau ir tiesiai jam i kisene.

melagis

melagis portretas
kad tave paodintu

Taip

Taip portretas
Taip rinkimams Uzupyje!
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių