Quantcast

J.Pinskus: Profsąjungų rūmai gali būti išmainyti į poilsio namus

Vilniaus miesto savivaldybė svarsto galimybę išmainyti ant Tauro kalno stūksančius buvusius Profsąjungų rūmus į kitą turimą turtą ir tokiu būdu šioje vietoje įkurti Tautos namus.Tačiau koks turtas galėtų būti atiduotas mainais į apleistą statinį ant Tauro kalno - neatskleidžiama, penktadienį rašo savaitraštis „15min“.

Vilniaus mero potvarkiu sudarytos Mainų, susijusių su šiuo pastatu, priežiūros darbo grupės vadovas vicemeras Jonas Pinskus teigė, kad kol kas konkretaus sąrašo, kas bus siūloma mainais į buvusius Profsąjungų rūmus, nėra, tačiau kaip vieną iš galimų mainų objektų jis paminėjo savivaldybei priklausančius poilsio namus Palangoje.

„Mūsų priežiūros grupė tik vertins siūlymus, turto įvertinimą ir panašius dalykus. Paprasčiausiai nenorėjome, kad šitą mainų procesą “Šiaurės miestelis„ vykdytų be jokios kontrolės. Pirmajame posėdyje paprašėme patikslinti turto vertinimus, kitą informaciją apie tai, ką jie siūlo, ką jau yra susitarę“, - sakė vicemeras.

Tačiau apie tokius savivaldybės planus išgirdęs dabartinės Profsąjungų rūmų savininkės, bendrovės „VIPC grupė“ vadovas Dainius Stankevičius nustebo: „Nieko tokio nesu girdėjęs, neteko. Bet nuolat prieš rinkimus kyla ažiotažas.“

Jis tvirtino, kad rūmai po truputį remontuojami, nėra visiškai apleisti ir juose vis dar ketinama įkurti visuomeninį-komercinį kompleksą.Profesinių sąjungų kultūros rūmai ant Tauro kalno pačiame sostinės centre pastatyti 1963 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių