J.Imbrasas: naujoji valdžia tarnaus Rubikonui

Tvarkos ir teisingumo partijos frakcijos seniūnas Juozas Imbrasas ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje tikino iš mero posto buvęs nuverstas dėl to, kad nepasidavė koncerno „Rubicon group“ spaudimui. Tačiau trečiadienį duoto pažado – pranešti, kiek kainuoja mero postas sostinėje, netesėjo.

Konferencijoje J.Imbrasas atkleidė per dvejus Vilniui vadovavimo metus patyręs milžinišką koncerno „Rubicon group“ spaudimą. Šis esą sustiprėjo pastarosiomis savaitėmis, kai dar buvo mėginama iš naujo sulipdyti Tvarkos ir teisingumo valdančiąją koaliciją Vilniaus savivaldybėje.

Esą derybose dėl koalicijos dalyvavę nepriklausomieji primygtinai prašė tuojau pat patenkinti koncernui palankius sprendimus, antraip jie paremsią tuometinę opoziciją ir padės nuversti J.Imbrasą nuo Vilniaus mero posto.

„ Nepriklausomos frakcijos seniūnas Gintaras Kazakas nesislėpdamas atstovavo R (‚Rubicon group“ – red. past.) interesus. Sakydavo padarykite keturis darbus dabar ir ne vėliau“, - atviravo J.Imbrasas.

J.Imbraso teigimu, pirmiausia esą buvo prašoma nedelsiant ir be viešojo konkurso partęsti švietimo įstaigų šilumos sistemų eksploatavimo priežiūros sutartį, nors ši baigiasi tik birželį. Per metus už šią poaslaugą koncerno iždas pasipildo apie 100 mln. litų.

Antras projektas – atliekų deginimo gamyklos statyba. Esą koncernas ją norėjo pradėti statyti be detalaus plano, turėdamas tik techninį sąlygų sąvadą. Šio G.Kazakas esą ir prašęs išduoti nedelsiant. Turėdamas dar ir palankias gamyklos poveikio aplinkai išvadas koncernas galėtų nedelsdamas pradėti gamyklos statybas Gariūnuose, šalia trečiosios termofikacinės elektrinės. Projekto vertė siekia 600 mln. litų.

Trečia – atliekų tvarkymo klausimas. Mat praėjusių metų lapkritį buvo nustatytas maksimalus atliekų išvežimo tarifas. Per mėnesį paslaugos kaina gyventojui negalėjo viršyti 23 ct nuo vieno jo kv. mero buto ploto. Esą buvo siekiama šias „lubas“ nubraukti, kad atliekų tvarkymu besiverčianti antrinė koncerno bendrovė „City service“ galėtų toliau lobti miestiečių sąskaita.

J.Imbrasas spėja, kad naujoji Vilniaus valdžia suklups prieš jo išvardintus koncerno „Rubicon group“ reikalavimus. Įrodymas – jau šiandien, ketvirtadienį teikiamas tarybai klausimas dėl maksimalaus tarifo už atliekų tvarkymą panaikinimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių