Quantcast

J.E.Petraičio ir „Humanos“ byloje – pamokslas tyrėjai

Ketvirtadienį smulkia vagyste iš „Humanos“ kaltinamas buvęs kandidatas į prezidentus Juozas Edvardas Petraitis vėl nepasirodė Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme, kur nagrinėjama, jo administracinė byla. Nors šaukimas kaltinamajam įteiktas, dėl nežinomų priežasčių jis į teismo posėdį neatvyko.

Ketvirtadienį teismo posėdyje buvo apklausti keturi liudytojai, dvi dėvėtų drabužių  parduotuvėje „Humana“ dirbančios pardavėjos ir policijos pareigūnės.

Žirmūnų policijos nuovados tyrėja Deimantė Kaušilaitė, šių metų kovo 29 dieną, apklaususi J.E.Petraitį sostinės 1-ajame policijos komisariate teismui tvirtino, kad kaltinamasis komisariate kalbėjo labai daug, tačiau, ką jis norėjo pasakyti, suprasti buvo sunku. Todėl, norėdama išsiaiškinti, kas įvyko, tyrėja pati sėdo į automobilį ir nuvažiavo į Žirmūnų gatvėje esančia parduotuvę.

„Ten man pardavėja parodė marškinius, kuriuos J.E.Petraitis bandė pavogti ir davė etiketę, kurią dabar naudoja šio tinklo parduotuvės. Komisariate sulyginome atsivežtąją ir tą, kuri kabojo ant žydrų marškinių, kuriuos vilkėjo kaltinamasis. Jų popierius tikrai skyrėsi “, - pasakojo pareigūnė.

Iš parduotuvės paimtą etiketę, D.Kaušilaitė kaip įrodymą pridėjo prie bylos, tačiau marškinius, kuriuos bandė pavogti J.K.Petraitis, paliko parduotuvėje. Kaip įrodymo šioje byloje nėra ir žydrųjų marškinių su senąja etikete. „J.E.Petraitis komisariate buvo nusivilkęs marškinius, tačiau nepagalvojau, kad juos reikia paimti“, - kalbėjo tyrėja.

Dėl tokio aplaidos darbo ji sulaukė bylą nagrinėjančio teisėjo Roberto Rainio priekaištų. „Kitą kartą paimkite ir šituos, ir  anuos, ir su etikete, kad galėtume pauostyti. „Humanoje“ marškiniai kvepia vienaip, nuo žmogaus kūno nuimti, manau, kitaip“, - jauną pareigūnę auklėjo teisėjas.

Kadangi 17 litų kainuojantys marškiniai liko parduotuvėje, „Humanos“ atstovai teigia, jokių priekaištų verslininkui neturintys. Kokią bausmę skirti J.E.Petraičiui šie palieka teismo nuožiūrai.

Ar J.E.Petraitis bus pripažintas kaltu, paaiškės gegužės 20-ąją. Šiam, jau ne kartą administracine tvarka už kelių eismo taisyklių pažeidimus baustam verslininkui gresia bauda nuo 300 iki 700 litų arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų.

Plačiau apie marškinių vagystę skaitykite rytojaus dienraštyje


Šiame straipsnyje: petraitishumama

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių