Quantcast

Jaunųjų muzikų invazija didžiuosiuose Lietuvos miestuose

Ambicingi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos jaunieji muzikai susibūrė įveikti virtuozišką Igorio Stravinskio kūrinį “Kareivio istorija“ ir braunasi į didžiųjų Lietuvos miestų sales. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje perspektyvūs muzikantai pristatys programą „Neįprastos istorijos“.

Projekto atlikėjai - Toma Bandzaitytė (smuikas), Dainius Rudvalis (kontrabosas), Remigijus Šereckis (trimitas), Valentas Marozas (trombonas), Vytautas Giedraitis (klarnetas), Artūras Mikšys (fagotas), Gediminas Mačiulskis (perkusija), Mindaugas Ancevičius (aktorius) - tobulinasi įvairiuose meistriškumo kursuose, jau yra laimėję tarptautinių konkursų prizines vietas.

Perspektyviems ir gabiems muzikantams neužtenka kasdieninės muziko rutinos. Atlikėjai kelia sau tikslą - pateikiant neįprasto ansamblio muzikavimą atskleisti klausytojui šiuolaikinės muzikos grožį. Į projektą jie įtraukė ir jaunąją kompozitorę Rūtą Vitkauskaitę. Jos muzika jau yra skambėjusi įvairiuose Lietuvos ir užsienio šalių festivaliuose, o šiame projekte skambės jos kūrinio “Tiesiogiai”, įkvėpto Igorio Stravinskio muzikos, premjera.

Ansambliui diriguos Ričardas Šumila, visuomenei neseniai pasirodęs NOA (Naujosios operos akcija) festivalyje ir besiskinantis kelią į didžiąją sceną.

VIETA IR LAIKAS: balandžio 23 d. (ketvirtadienį) 18 val. 30 min. Klaipėdos muzikinis teatras, balandžio 28 d. (antradienį) 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčia, balandžio 30 d. (ketvirtadienį) 18 val. Kauno filharmonija.

KAINA: 10-25 Lt.


Šiame straipsnyje: nepaprastos istorijos

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių