Quantcast

Jaunimas varžysis respublikiniame populiariausių pasaulio dainų konkurse

Šeštadienį Vilniaus klube „Tamsta“ vyksiantis respublikinis populiariausių pasaulio dainų konkursas neoficialiai vadinamas mažąja „Dainų dainele“. Jame varžosi 11-25 metų jaunieji dainininkai.

Dainininkės Dainos Bilevičiūtės inicijuotas konkursas vyks jau 4-ąjį kartą. Trejus metus jame šalies vaikai ir jaunimas atliks pačių pasirinktas, įvairių laikmečių ir autorių Europos šalių dainas. Šiemet pirmą kartą bus atliekamos populiariausios pasaulio dainos.

,,Šiuo konkursu siekiama ugdyti vaikų ir jaunimo kūrybiškumą, muzikinį skonį bei profesionalumą, atsižvelgiant į naujausias pasaulinės muzikos tendencijas bei klasiką“ - sakė konkurso organizatorė D.Bilevičiūtė. 2006-aisiais užgimusio populiariausių Europos dainų konkurso rezultatai jau matyti - jo finalininkai skynė prizines  vietas ,,Mažųjų žvaigždžių ringo“ koncertuose. O keletas jų - ,,Barbė-Q“ ir Nerry išbandė savo jėgas ir nacionalinės ,,Eurovizijos” atrankos konkurse.

Šiemet konkurso nugalėtojai bus apdovanoti muzikiniais prizais: GRAND PRIX laimėtojas - poetės Nejolės Laukavičienės ir kompozitoriaus Mariaus Jakubonio sukurtos dainos orkestruote, dainos tekstu ir galimybe įrašyti vokalą „Studio of Angels“ studijoje bei Ąžuolo Paulausko ir Arvydo Martinėno- kompozitorių-prodiuserių komandos sukurta originalia daina. Priziniame fonde yra ir akademijos „Idėjų linija“ mėnesiniai abonementai šokio, vokalo, aktorinio meno pamokoms, klubo „Tamsta“ 200 Lt vertės dovanų čekis, 5 valandos garso įrašų studijoje „Tembras“ bei kiti rėmėjų įsteigti prizai.

VIETA: „Tamsta Club“, Subačiaus g. 11 a, Vilnius.

LAIKAS: gegužės 30 d. 17 val.

KAINA: 15 Lt (su studento pažymėjimu -  10 Lt).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių