Quantcast

J. Neverovičius: dėl naujos viceministrės interesų konflikto nėra

Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius sako neįžvelgiantis interesų konflikto dėl to, kad naujoji energetikos viceministrė Žydrūnė Juodkienė anksčiau dirbo „Vilniaus energijoje“.

„Kas liečia interesų konfliktą, tai aš manau, mes turėjome gerą pamokėlę ir ją išmokome. (...) Mes stengsimės ir dėsime visas pastangas, kad jokių interesų konfliktų nebūtų ir jeigu būtų potencialiai, spręsime šituos klausimus“, - pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė J. Neverovičius, paklaustas, ar neįžvelgia interesų konflikto dėl naujosios viceministres, kurią delegavo Darbo partija.

Ž. Juodkienė nuo 2003 metų iki šiol dirbo projektų vadove šilumos tiekimo bendrovėse „Vilniaus energija“ ir „Litesko“, prieš tai ji dirbo Krašto apsaugos ir Aplinkos ministerijose.

Ž. Juodkienė viceministro pareigose pakeitė savo noru vasarį pasitraukusį Algimantą Zarembą, kurį taip pat delegavo Darbo partija ir kuris pripažintas supainiojęs viešuosius ir privačius interesus.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sausio viduryje paskelbė, kad A. Zaremba negalėjo būti skiriamas į energetikos viceministro pareigas, nes nepraėjo vieneri metai po to, kai praėjusių metų kovą komisija pripažino, jog jis supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Buvęs Vilniaus tarybos narys „darbietis“ A. Zaremba, kuris anksčiau dirbo šilumos tiekimo bendrovėje „Vilniaus energija“, dalyvavo 2011 metų birželio 13 dienos Vilniaus miesto tarybos posėdyje, jai svarstant dėl sutikimo perleisti bendrovės akcijas, tačiau nebalsavo.

Be Ž. Juodkienės, energetikos viceministrai šiuo metu yra socialdemokratų deleguotas Aleksandras Spruogis ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos deleguota Renata Cytacka.NAUJAUSI KOMENTARAI

RM

RM portretas
Ruso ufonauto pasirūpins kaip reikia....

Balys

Balys portretas
Apie kokius konfliktus mes čia kalbam, jei energetikos projektams vadovauja vadybos bakalaurė. Ar jai neišdulkėjo iš galvelės galios ir atlikto darbo sąvokos, apie kurias girdėjo fizikos pamokėlėse ???
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių