Įspėja: Juodojo kelio sankryžose – draudžiamas eismas

 • Teksto dydis:

Juodajame kelyje, esančiame pietrytinėje Vilniaus dalyje, šeštadienį vairuotojus pasitinka kliūtys.

Socialiniame tinkle „Facebook“ esančioje grupėje „Reidas Vilniuje“ vairuotojai praneša, apie važiuojant kryptimi iš Tolimosios gatvės nepravažiuojamą Jadajį kelią.

„Uždarytas kelias – iš visų pusių lieja asfaltą ir visus apsukinėja“, – praneša vykstantieji.

Kaip pranešė Vilniaus miesto savivaldybė, birželio 19 val. nuo 4 val. iki 16 val., dėl planuojamų asfaltavimo darbų Gurių-Juodojo kelio ir Tolimosios-Juodojo kelio sankryžose, bus draudžiamas automobilių eismas ir keisis viešojo transporto judėjimas.

Gurių-Juodojo kelio ir Tolimosios-Juodojo kelio sankryžose vykdomų darbų zonoje eismas bus draudžiamas, išskyrus patekimą į zonoje esančius pastatus. Vairuotojų prašoma būti atidžiais ir rinktis judėjimą apylankomis:

– Važiuojant Gurių g. link Juodojo kelio apylanka per Juodupio g. ir Ašmenėlės g.

– Važiuojant Juoduoju keliu į centrą apylanka Ašmenėlės g., Juodupio g., Minsko pl., Liepkalnio g.;

– Važiuojant iš Tolimosios g. (Aukštojo Pavilnio) į centrą apylanka Džiaugsmo g., Pergalės g., S. Batoro g. (per Naująją Vilnią);

– Važiuojant į Aukštąjį Pavilnį apylanka per Liepkalnio g., Minsko pl., Gurių g., Juodupio g., Ašmenėlės g. arba per Subačiaus g., S. Batoro g., Pergalės g., Džiaugsmo g. (per Naująją Vilnią).

Viešojo transporto pasikeitimai:

– 58 maršruto autobusai bus nukreipiami Juodulio, Ašmenėlės g. Autobusai važiuos pakeista trasa tiek važiuodami į Stotį, tiek iš Stoties.

– 33 maršruto autobusai neužsuks į Kalnėnus, o visais reisais važiuos Juoduoju keliu.

– 31 maršruto autobusų trasa nesikeis, autobusai kursuos kaip įprasta.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaip miela

kaip miela portretas
Pedofilai, zoofilai, narkomanai iš Pavilnio turčių namų į orgijų vietas pas žinomesnius teisininkus, prokurorus, kitus iš visuomenės "žiedo", kaip antai, garsesnius medikus, kur visos paslaugos vienoje vietoje įskaitant ir mažamečių sekso paslaugas, kt. --- nejaugi pėdins pėstute? Juk be dozių neišgyvens, iki Pavilnio vis viena turės nusigauti. O gal 31 autobusu važiuos, kaip kadaise visa gauja .iliaus ir .alės grupuotės kai iki dozių padalinimo vietos Pavilnyje atvažiuodavo ir autobusiuku Nr 31... ir iš N. Vilnios psichiatrinės kam reikia žinojo, į kokį namą Pavilny prisistatyti - ir visas "paslaugas" gausi, vaistukus turimus irgi išparduosi, jei ką pasiūlyti turėsi, pvz, mažametį vaiką pedofilams "menininkams" ar teisininkams, statutiniams tarnautojams, prokurorams, kitiem iš profesūros ir daktariukų ... viskas ten vienoj vietoj, įskaitant ir kacapes, įdarbintas nelegaliai siuvėjimis, kai "paslaugas" teikti nebetinka ir žiaunos išpūna bei išangės prakiūra... smagu ten visi iš "elito"
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių