Nepasikuklino: šiųmetę Vilniaus eglę išvadino plagiatu

Vienas prie Vieno

Vienas prie Vieno portretas
Dar priminsime kad Bogota tai sukūrė 2014. Ir jau po 2 metų tai pasivogė Vilnius. Pasižiūrėkite : diena.lt/naujienos/vilnius/miesto-pulsas/sostines-sirdyje-suzerejo-ispudinga-egle-784039 youtube.com/watch?v=KwQv8Qx3x-E howtobogota.com/2014/12/08/christmas-bogota-just-quickie/

Agaga

Agaga portretas
Kiekviena eglutė yra graži. Net be papuošalų, auganti miške. Eglute- gražiausias medis iš visų medžių! Bet mane labiausiai piktina prasidėjusios lenktynės, kuri eglutė gražiausia! Piktina išleidžiamos didžiulės sumos tai tuštybės mugei! Nrjaugi nėra kur kitur išleisti pinigus nei šiam laikinam, nenaudingam "grožiui." Geriau išasfaltuoti kokia dulkancia gatve mieste, pasodintų medelių, įrengtų gelyna, sutvarkytų sebekstyna!!!!

cheee

cheee portretas
pagal spalva ir isvaizda tai ariju stiliuje tas kuolas su lemputem apkabinetom...ir spalvom...

captain obvious

captain obvious portretas
Nesuprantu zmoniu kurie sako plagiatas ta prasme egle jau 4 metai su lempuciu skraiste ir apskritai dar paskykit kad plagiatas kad kaledu senis sedi prie egles. Kaledos yra lemputes zaislais kaledu senis ir viska kas spindi ir sviecia nieko cia naujo nesugalvosi. ir zmones per daug susireiksmina pasidziaukit jei grazu jei negrazu susiraskit kokia egle kuri jums grazi, nereikia is kiekvieno dalyko padaryti varzytuves ir per svetes sukirsint zmones. RINKIMAI KURI EGLE YRA GRAŽIAUSIA YRA PASKUTINE NESAMONE ISSIKELT SAVO MIESTA IR EILINI SYKI SUKIRST VILNIU SU KAUNU AR ŠIAULIUS SU PANEVĖŽIU.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Na, kas LIBERASTAMS vadovauja tai tokiais žaisliukais ir papuošė Šikmašius eglutę nusižiūrėjęs į Bogotą už 500 000 Eu. Artėja rinkimai. Vilnius tegu žlunga. Kaunui kainavo tik 160 000- ir eglutė gražesnė.

Išties...

Išties... portretas
Graži eglutė

IR VĖL TAS PATS

IR VĖL TAS PATS portretas
Gal išmokime bent jau pasidžiaugti,o ne teisti.Juk paprasčiausiai reikia pasitelkti daugiau vaizduotės,fantazijos,o gal truksta šalia dar kažko pvz:elnių su karieta šviesos pagrindu,ar dar kažko juk pas visus vienodai nebus.O šiaip žmonės daug ka kopijuoja ir tobulina.Natūralu ir įgimta.Šventės bent jau tuo pasidžiaukime ir išmokime ką turime.

Nuomone

Nuomone portretas
Is misko atveztos visos egles vienodos - bet kazkodel nevadinamos ,,plagiatu ,, Kam gincytis del to - kas yra grazu .

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Gyvos nemaciau bet ziurint i paveiksliuka atrodo visai patraukliai, bet n a c h u i ti e shchmatai?????

Egzpertui

Egzpertui portretas
Slėpkis, Bogotos šachmatininke :)

Ekspertas

Ekspertas portretas
Aplankiau si savaitgaila visu triju didziausiu miestu egles. Nusivyliau Kauno egles papuosimu, panasiau i karnavalo dekoracijas ar kokio festivalio. Vilniaus ispudinga ir didinga, Klaipedos jauki ir miela.

Nekaunietė

Nekaunietė portretas
kauniečiai, būkit aktyvesni balsuokit už savo eglę, nes Vilniaus eglė balsais pirmauna. Nepasiduokit.

Shachas

Shachas portretas
Čia šachas vilniaus žmoniems. Jus ta egle komercija darot, aišku tokiu žmoniu ir norit, kur prie #karaliene iškreiptais snukiais ir protais prieš neaišku ką demonstruojasi... KALEDOS SU TUŠČIA ŠACHAMTŲ LENTA...

Edmundas

Edmundas portretas
Kažkokia tai matrioška su sarafanu .

Vytautas

Vytautas portretas
kelinti metai iš eilės vis tas pats,vaizdas nesikeičia,tik pačią eglę šiek tiek pakeičia...ir dar karūną uždėjo...man primena turkišką statinį arba rusišką moteriškę su sarafanu...IR KODĖL VĖL IR VĖL TIE KIOSKAI??? jie mažina erdvę prie eglės,ir nejaugi visiems taip svarbu prekintis,pirkti...kioskai gali išsidėstyti aikštės pakraščiais,visiems būtų geriau.

Jk

Jk portretas
Kalėdinės eglutės korumpuotiems metams tapo aukso kasykla.cia aiškiai pirmauja milicininkas Krabas, Kur matė meray kuris žmonių privačias žemės grobia

nera zodziu

nera zodziu portretas
KELINTI METAI TA PATI IR TA PATI.. PAKEICIA SPALVA IR LEMPU SKAICIU..GEDA GEDA GEDA ,KAD NERA KUREJU,O TIK KOPUNA..

Eglė

Eglė portretas
Nesikabinkit, neturite, ką veikti? Pačią eglę galima vadint plagiatu, juk stovi kiekvienam miestely su žaislais ir lemputėm. Matyt, stogai nuvažiavo komentatoriam.

N.

N. portretas
Kažkaip gėjiškai žydra.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Plagiatas tai plagiatas, tiesa taip sakant kaip pasake vienas Lietuviu tautos klasikas Algirdas Paleckis zeidzia, bet p o c h u i ta tiesa nes babkes sildo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių