Ilgąjį savaitgalį sužalota 11 žmonių

Ilgąjį savaitgalį sostinėje užregistruotos 15 vagysčių, 11 nusikaltimų žmogaus sveikatai, 3 turto prievartavimo, 1 dokumentų klastojimo, 2 turto sunaikinimo ar sugadinimo atvejai, 1 plėšimas, 1 viešosios tvarkos pažeidimas. Užregistruota 19 eismo įvykių, kuriuose žuvo 1 ir sužeisti 3 žmonės. Rasta 10 lavonų. Už administracinius pažeidimus nubausti 227 pažeidėjai. Policijos pareigūnai ramino 42 šeiminius ginčus.

Gegužės 1 d.

Apie 19 val. Pušų g., vykdant kasimo darbus, užvirtusios žemės  mirtinai užspaudė H. Š. (gim. 1940 m.).

Tarp 18 val. 50 min. ir 20 val. 10 min.  A. Vienuolio g.,  išdaužus automobilio „Saab“ stiklą, pavogta navigacijos įranga, peiliukas, žibintuvėlis. Nuostolis - 5040 litų.

Apie 12 val. 57 min. Metalo ir Meistrų gatvių sankryžoje automobilis partrenkė 2005 m. gimusį berniuką. Vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino. Vaikui nustatytas kairiojo šlaunikaulio lūžimas, galvos smegenų sukrėtimas, pilvo sumušimas, politrauma. Jis paguldytas į iš Santariškių vaikų ligoninės reanimaciją.

Apie 18 val. gautas pranešimas, kad Malūnų g. sulaikytas pilietis D. M., pas kurį rasti ir paimti  du polietileniniai maišeliai su augalinės kilmės rudos spalvos medžiaga. Įtariama, kad tai - narkotinė medžiaga.

Apie 17 val. į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės medikus kreipėsi pilietis J. K. (gim. 1954 m.), kuriam buvo diagnozuota krūtinės ląstos durtinė žaizda. Vyras paaiškino, kad ryte, apie 11 val., namuose peiliu jį sužeidė žmona.

Gegužės 2 d.

Užsienio pilietis K. A. (gim. 1981 m.) pranešė, kad apie 0 val. 30 min. šv. Ignoto g. iš už nugaros pribėgęs nepažįstamas vaikinas pavogė rankinę. Joje buvo užsieniečio  pasas, darbo pažymėjimas, banko mokėjimo kortelės, vairuotojo pažymėjimas, mobiliojo ryšio telefonas. Turtinė žala  - 7310 litų.

Naktį, apie 3 val. 30 min. J. Kubiliaus g., atspaudus požeminio garažo metalinius vartus, pavogtos santechnikos detalės.

Gautas pranešimas, kad tarp gegužės 1 d. 18 val. ir gegužės 2 d. 10 val. Žygio g. buvo perpjautas ir perdurtas automobilio „SAAB“ medžiaginis stogas. Nuostolis - 15 000 litų.

Apie 10 val. 17 min. S. Stanevičiaus g.,  prie 34-ojo namo,  reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje,

L. B. (gim. 1985 m.), vairuodamas motociklą „Honda CBR 1000rr“, partrenkė pėstįjį B. S. (gim. 1933 m.). Vyriškis į važiuojamą kelio dalį įėjo esant draudžiamam šviesoforo signalui. Nustačius atvirą blauzdikaulio lūžį, jis paguldytas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę.

Gegužės 3 d.

Apie 13 val. Liubarto g. esančioje visuomeninio  transporto stotelėje, važiuojant  centro link iš judančio troleibuso „Škoda 14TRM“, kurį vairavo D. J. (gim. 1970 m.), iškrito keleivė E. A. (gim. 1936 m.). Moteriai VGPUL nustatytas uodegikaulio lūžimas. Ji apžiūros išleista namo.

Apie 17 val. 30 min. Žirgo g. du vaikinai, grasindami peiliu, iš keturių nepilnamečių pavogė keturis mobiliojo ryšio telefonus ir pabėgo.

Apie 21 val. 33 min. Antakalnio g. J. P. (gim. 1983 m.), vairuodamas automobilį „Ford Siera“, sukdamas į dešinę, susidūrė su motociklu „Malaguti Madison s250“, kurį vairavo pilietis M. P. (gim. 1983 m.). Įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas,  kuriam VGPUL  nustatė politraumą. Jis paguldytas į 1-ąjį ortopedijos skyrių.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių