Quantcast

Įkyriai aukas renkantiems gatvės muzikantams - 2 tūkst. litų bauda

Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai nuo penktadienio gatvės muzikantams pradėjo dalinti specialiai paruoštas atmintines su informacija, kokiose miesto vietose jie gali muzikuoti ir kokių taisyklių turi laikytis. Iš viso Vilniaus miesto savivaldybė planuoja išdalinti apie 300 tokių atmintinių.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad Vilniaus viešosiose vietose - gatvėse, aikštėse, parkuose, skveruose galima dainuoti ir groti muzikos instrumentais, jei tai netrikdo  viešosios rimties. Kitu atveju gresia bauda ar įspėjimas iki 300 litų.

Dainuojantys ir grojantys muzikos instrumentais asmenys gali rinkti aukas už muzikavimą ar kitokius pasirodymus viešosiose vietose, jei aukų rinkimas nėra aktyvus. Draudžiama aktyviai, tai yra žodžiu ar kitais veiksmais priekabiaujant prie praeivių, garsiai šūkaujant ar vartojant necenzūrinius žodžius, prašant išmaldos eiti prie praeivių bei taip rinkti aukas.  Už tai gresia įspėjimas arba bauda iki dviejų tūkstančių litų.


NAUJAUSI KOMENTARAI

REALYBE

REALYBE portretas
VIENAS narkomanas, itoks lgas urodas, apsisielejes per diena uzkabina kelis simtus zmoniu. Jis tai DARO JAU 10 METU!!! POLICIJA NEMATO!!? JIS KIEVIENA DIENA NUO AUSROS VARTU PRADEDA SAVO SEILETO DEBILO KABINEJIMASI PRIE UZSIENIECIU IR SIAIP ZMONIU, SU GRASINIMAIS JEI NEGAUNA CENTU. KOKS BEVILTIKSA MUSU MERAS, JEI TOLERUOJAMAS ATVIRAS CHULIGANIZMAS PRIES MIESTO SVECIUS?

holms

holms portretas
policija tai mato bet niekas nesiskundzia as irgi ji ten visus 7 metus jau matau =))) beje kas liecia sito straipsnio nieko naujo nepasake.. visada taip buvo del ko cia sita naujiena vapshe atsirado? is serijso "ar jus zinot kad..."?
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių