„Ikea“ apsipirkę žmonės: pagaliau ir mes turime tokią parduotuvę

Lietuvos gyventojai gali džiaugtis dar vienu prekybos centru. Trečiadienio rytą Vilniuje, netoli Naujininkų mikrorajono, duris atvėrė švedų namų apyvokos reikmenų parduotuvė „Ikea“.

Pasibaigus prekybos centro atidarymo ceremonijai, parduotuvę užplūdo apie gerą pusvalandį prie įėjimo į eilę būriavęsi pirkėjai. Jų buvo bent keli šimtai. Vėliau skaičius gerokai padidėjo ir per kelias valandas pasiekė keturženklį skaičių.

Į „Ikea“ vidų pirkėjai žengė skambant švedų grupės „Abba“ muzikai. Vos užėjusius lankytojus pasitiko draugiškai nusiteikę parduotuvės personalo darbuotojai, kurie vaikams dalino vėliavėlės. Mažuosius tėvai galėjo palikti netoli įėjimo įrengtame vaikų žaidimų kambaryje, kuriais rūpinosi čia dirbančios prižiūrėtojos.

Panašu, kad kol kas „Ikea“ apsipirkti atvykusių žmonių lūkesčių nenuvylė. Dauguma jų džiaugėsi dideliu prekių asortimentu ir galimybe jas įsigyti pigiau nei kitur.

„Pasirinkimas iš tiesų gausus. Stengiamės gyventi taupiai, esam darbštūs žmonės, todėl galimybė pigiau nusipirkti baldų, kuriuos patys parsivežę ir susirinksim, yra išties gera. Pagaliau ir mes turime tokią parduotuvę. Lietuvai to seniai reikėjo“, - kalbėjo Vilniaus rajono gyventoja Janina.

Vieniems besidžiaugiant pasiūla, kiti džiaugėsi didelėmis, akį traukiančiomis erdvėmis.

„Viskas čia labai gražiai išdėstyta. Nėra taip, kad visi daiktai padrikai išdėlioti. Jeigu ieškai virtuvės apyvokos reikmenų, tai užeini į nedidelę virtuvėlę, kurioje visi reikalingi daiktai vienoje vietoje. Dėl to ne tik patogu rasti tai, ko ieškai, bet ir pati paieška tampa ne tokia varginanti“, - sakė kitas pašnekovas Mantas. Jis pridūrė, kad kol kas nieko dar neįsigijo, nes nori iš pradžių paprasčiausiai apsidairyti.

Tiesa, kai kuriems žmonėms prekybos centro erdvės pasirodė pernelyg painios.

„Vietos čia labai daug, tik sunkoka buvo rasti išėjimą. Būčiau ilgai klaidžiojusi jei ne parduotuvės darbuotojai, kurie nukreipė mane teisinga linkme“, - šypsojosi studentė Viltė.

Keletas sutiktų praeivių parduotuvėje užtruko vos dešimt-penkiolika minučių. Jie tvirtino, kad atidarymo diena jiems ne pats maloniausias laikas.

„Lietuvoje įprasta, kad atsidarius naujam prekybos centrui, žmonės lyg pakvaišę lekia išlaidauti. Grūstis masėje žmonių man tikrai ne prie širdies, todėl atvažiuosiu čia savaitgalį arba kitą savaitę, kai bumas jau bus praėjęs. Kol kas užtrukome neilgai, bet to užteko, kad susidarytume pirmąjį įspūdį“, - tvirtino savo vardo atskleisti nepanoręs vyriškis, kuris į „Ikea“ atvyko su visa šeima.

Tarp parduotuvę lankiusių žmonių buvo matyti ir užsieniečių.

„Pasibaigus atostogoms, važiavome iš Vokietijos namo. Keletą dienų apsistojome Vilniuje, kad susipažintume su šiuo miestu. Netyčia nugirdome, kad kaip tik šiomis dienomis atsidaro nauja parduotuvė, todėl prie progos nusprendėme užpildyti pustuštę bagažinę, nes tokio prekybos centro savo šalyje neturime“, - pasakojo Kristjanas iš Estijos.

„Ikea“ parduotuvės atsiradimas šiuo metu yra viena didžiausių investicijų Vilniuje – jos siekia apie 100 mln. eurų. Parduotuvių tinklas prekybą vykdo beveik pusketvirto šimto parduotuvių 42 pasaulio valstybėse. Vilniuje atsidaręs prekybos centras yra pirmoji „Ikea“ parduotuvė Baltijos šalyse.


Šiame straipsnyje: Ikeaatidarymaspirkėjai

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių