Pereiti į pagrindinį turinį

Įkaušusį vairuotoją - į areštinę, jo draugo automobilį - konfiksuoti

2009-09-23 20:27
Įkaušusį vairuotoją - į areštinę, jo draugo automobilį - konfiksuoti
Įkaušusį vairuotoją - į areštinę, jo draugo automobilį - konfiksuoti / DMN nuotr.
Turinys

Taip trečiadienį išnagrinėjęs administracinę bylą, kurioje 19-ametis vilnietis Maksimas Gulevičius buvo kaltinamas pakartotinai vairavęs transporto priemonę neblaivus, nusprendė Vilniaus 1-asis apylinkės teismas.

Ketvirtą kartą įkaušęs už vairo policijos pareigūnų sulaikytas M.Gulevičius areštinėje turės praleisti 30 parų. Jo draugo automobilis „VW Golf“, kurį vairavo Maksimas konfiskuotas.

Policijos pareigūnams M.Gulevičius įkliuvo šių metų rugpjūčio 27-osios naktį.

Apie 00.21 val., jaunuolį, važiuojantį Šeimyniškių gatve sustabdę pareigūnai, nustebo - vairuotojo pažymėjimą dėl analogiško nusižengimo, pakartotino vairavimo išgėrus, gegužės 27 d. praradęs M.Gulevičius ir vėl buvo girtas. Jam nustatytas 1,86 promilių girtumas.

Vairuotojas nepateikė ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo dokumentų.

Ketvirtą kartą už vairo sulaikyto jaunuolio, nors šis ir gailėjosi savo poelgio, teismas nusprendė nepasigailėti.

Beje, M.Gulevičiaus dėl pomėgio išgerti jau yra praradęs ne tik vairuotojo pažymėjimą, bet ir nuosavą automobilį. Šių metų gegužės 7 d. Vilniaus rajono apylinkės teismas pažeidėjui už pakartotinį automobilio vairavimą neblaiviam skyrė 20 parų administracinio arešto ir konfiskavo jam priklausantį „Audi 80“.

Konfiskuoto “VW Golf” savininkas dar gali bandyti prisiteisti padarytą žalą regreso tvarka, tačiau tai gali būti sunku: prieš duodamas automobilį vairuoti neblaiviam draugui jis turėjo suprasti, ką daro ir už savo autotranporto priemonę privalėjo būti atsakingas.