Įdomus pasiūlymas: Vilnius kviečia įsigyti ypatingų vardinių suolelių

 • Teksto dydis:

Vilnius kviečia įsigyti ypatingų vardinių suolelių mieste – tai gali būti puiki klasės dovana mokyklos baigimo proga, staigmena susituokusiems, padėka ar dėmesys kilniai misijai, kaip tai šiandien padarė Lietuvos išsėtinės sklerozės sąjunga (LISS).

Gedimino prospekte atsirado pirmasis suoliukas su vardine lentele, kurioje užrašyta: „Ne visiems atsistoti paprasta. Bet įmanoma. Išsėtinė sklerozė – liga, kurią galima stabdyti“. Už vardinį suoliuką paaukoti 500 eurų bus skirti socialinės rizikos šeimose augančių vaikų neformaliam ugdymui.

„Labai ačiū šiai organizacijai, paaukojusiai 500 Eur. Pinigai bus skirti socialinės rizikos šeimose augančių vaikų būreliams. Visi suprantame, kad karantino laikotarpiu tokios pagalbos pažeidžiamoms grupėms reikia dar daugiau. Todėl kviečiu ir daugiau žmonių, organizacijų, verslo įmonių pasinaudoti šiuo pavyzdžiu, įsigyti vardinį suolelį ir padėti Vilniuje augantiems vaikams“, – sako idėjos iniciatorius, Vilniaus miesto tarybos narys Vincas Jurgutis.

Pasak LISS vadovės Aldonos Droseikienės, kilo mintis pasidalinti parama ir tuo pačiu skleisti žinią apie išsėtinę sklerozę, vis dar ne visiems žinomą ir jaunus žmones palietusią ligą. Vardinis suoliukas jiems bus tarsi nauja susitikimų vieta. Lentelė padės žmonėms lengviau rasti juos vienijančią sąjungą, kuri dirba su kvalifikuotais medicinos, socialinių paslaugų ir psichologinės pagalbos specialistais.

„Susitikime ir prisėskime ant suolelio Gedimino prospekte jau šią savaitę. Bendromis iniciatyvomis galėsime kontroliuoti ligą ir tarsi susidraugauti su ja. Niekas negydo geriau nei geras bičiulis šalia. Tai dar viena puiki galimybė gauti palaikymą ir susipažinti su naujais bendraminčiais – išnaudokime ją“, – kviečia A. Droseikienė, LISS vadovė.

Pagal miesto tarybos narių patvirtintą tvarką sumokėjus nustatytą mokestį Vilniuje galima papuošti suolelį mieste nedidele lentele su norimu užrašu – tapti savotišku to suolelio globėju. Padėkos lentelės tvirtinamos ant suolelių Vingio parke, Gedimino pr., Bernardinų sode, Neries krantinėje, kt.

Tikimasi, kad fantazijos ir idėjų, ką užrašyti ant vardinių lentelių, vilniečiai turės daug, o suolelių užteks visiems. Sumokėjusiems 500–1 000 eurų suolelį galima įsigyti metams, 1 000–5 000 eurų – dešimčiai, o už 5 000 eurų ar didesnę sumą suolelį savivaldybė įsipareigoja saugoti net 50 metų. Surinktas lėšas už vardinius suolelius savivaldybė skiria labai kilniam tikslui.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
tai ant belekurios pakampes galit su tusinukais prirasinet ar gelzgeli prikrapstyta prikalt viniais

Jau 100 metu

Jau 100 metu portretas
Uzsienije taip daro Nieko nesugalvojo naujo Tik kopijuoja perparduoda Spekuliantai ! Sodinti į Cype aferistus
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių