Quantcast

Į Vilnių atkeliauja Davidas Hasselhoffas ir jo superautomobilis

Prabangiųjų superautomobilių ralis „Gumball 3000” kartu su palydinčiomis žvaigždemis rytoj atvyks į Vilnių. Juos pasitiks „Autoplius Fast Lap” lenktynių organizatoriai, Vilniaus meras Artūras Zuokas, praneša sostinės savivaldybė.

Renginyje taip pat dalyvaus pasaulinio garso žvaigždės: David Hasselhoff (arba Mitch Buchannan iš Gelbėtojų), reperis Xzibit, riedlentininkas Tony Hawk, David Guetta, John Olson, „Cuban Brothers”, reperė Eve, TV laidos „Jackass” kolektyvas, ir kiti. Atvykę į Vilniaus centrą, svečiai išrikiuos ten savo superautomobilius ir keliaus pietauti.

Rotušėje bus galima išvyti ir žymių automobilių, kaip Betmeno pasaulio gelbėjimo misijose naudotas „Batman Tumbler” ir rankų darbo galingas ir unikalus „TG1” sportinis automobilis.

Nors „Gumball 3000” karavanas 2001m. buvo užsukęs į Vilnių, tai bus pirmas kartas, kai ralio dalyviai išvys Vilniaus centrą.

Nuo 12 val. Rotušėje rinksis pirmieji dalyviai su savo kelioniniais superautomobiliais. „Gumball 3000” sustojimas Lietuvos sostinėje truks apie tris ar keturias valandas. Jų metu visi iki vieno automobiliai bus išrikiuoti Rotušės aikštėje. Tik vienu metu joje bus apie 30-40 automobilių – vieni išvažiuos, kiti įvažiuos.

Nuo 12:00 iki 15:30 bus ribojamas automobilių eismas sostinės Gaono ir Stiklių gatvėse. Miestiečiai bus nukreipiami aplinkiniais maršrutais.

„Gumball 3000” ralio idėja – sutraukti ryškiausias asmenybes, brangiausius automobilius savaitės pasivažinėjimui.

Paprastai „Gumball 3000” dalyviai raliui renkasi visiškai tam netinkamus automobilius. Nepatogius lenktyninius bolidus, garsiai riaumojančius superkabrioletus ir kitas ekscentriškas transporto priemones. Paprastai – brangias. Arba – dar geriau – specialiai šiai kelionei pagamintus rankų darbo superautomobilius.

Renginyje bus galima išvysti ir pažįstamų, ir egzotinių supermašinų markių : „Ferrari 599” ir „Testarosa”, „Lamborghini Aventador” ir „Murcielago”, „Koenigsegg CCXR”, Le Mano bolidą primenantis „Audi” superautomobilis ir t.t. ir pan.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių