Quantcast

Į „Pure Future“ VIP ložę - tik po išvaizdos kontrolės

Rugpjūčio 1 dieną Trakų pilyje vyks jubiliejinis, penktasis, šokių muzikos festivalis Lietuvoje „Pure Future“. Vieninteliame pasaulyje šokių muzikos renginyje, vykstančiame ežero saloje, Lietuvos karalių rezidencijos pilyje, iki šiol apsilankė daugiau kaip 50 000 žmonių.

Pagrindiniai šių metų festivalio svečiai - vienas garsiausių pasaulyje šokių muzikos duetų - DJ Sasha ir John Digweed. Tai bus pirmasis jų pasirodymas Europoje.

Kad juos išvystų arčiau nei kiti, daugelis šalies pramogų verslo įžymybių yra įsigiję M-VIP kategorijos bilietus. Tai Maxi bilietai, kurių savininkai įsikurs ložėje, išklotoje raudonu kilimu ir apstatytoje baltomis sofomis. Privilegijuoti renginio svečiai festivaliui „Pure Future“ paruoštus barmenų kokteilius galės be jokių trukdžių nusipirkti specialiai įrengtame lauko bare. Čia telpa vos šimtas svečių.

Toks M-VIP ložės bilietas vienam žmogui kainuoja 850 litų. „Žinome, kad tai nemažai, bet tokią VIP zoną įrengti kainuoja per 200 tūkstančių litų. Ji kaskart kuriama įmantriomis medžaigomis. Joje yra panaudojamos naujausios dizaino subtilybės, šviesos efektai. Šiais metais išskirtiniams svečiams skirta zona turės netgi šokėjas, kurios šalies pramogų verslininkams pademonstruos unikalią programą“, - aiškina festivalio „Pure Future“ organizatoriai.

Kiekvienas įsigijęs tokį bilietą privalo susitikti su festivalio rengėjais. Su žmonėmis bus rengiami pokalbiai, ir galiausiai asmuo gaus patvirtinimą - apsilankys M-VIP ložėje, ar ne. Būtent taip bus išvengiama nepageidaujamų asmenų patekimo į ypatingą kampelį šiame festivalyje. O panorėję sėdėti prie vienos stalelio su DJ Sasha ir John Digweed, turės pakloti net 12 000 litų!

Pigiausi bilietai į festivalį šiuo metu kainuoja 110 litų, tačiau jie sparčiai nyksta.

VIP - tai bilietas, leidžiantis vaikščioti visur, išskyrus uždraustas zonas. Žmogus, turintis šį bilietą, patenka į Karalių rezidenciją, Trakų pilies mažąją pilį. Joje vyksta gyvi koncertai. Atskiras baras Karalių menėje. Kaina - tik 200 Lt.

M-VIP bilietas - minkštasuolių ložėje, priešais sceną, atskira erdvė. Atskiras baras su aptarnavimu. Bilieto kaina asmeniui - 850 Lt.

Sasha & Digweed VIP - stalas su minkštu kampu 6  žmonėms - 12 000 Lt.

VIP House, su atskiru aptarnavimu, minkštais baltais, šildytuvais ir stogu, priešais sceną, atskirai dizainerio suprojektuota salė - 35 000 Lt. 20 žmonių kolektyvui. Jeigu šis objektas tampa reklaminiu, mokestis aptariamas atskirai.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių