Tarp eitynių „Lietuvių gyvybės svarbios“ dalyvių – ir pagarsėjusi mokytoja

Vilniaus Katedros aikštėje penktadienio vakarą kelios dešimtys žmonių susirinko į akciją „Lietuvių gyvybės svarbios!“.

Šis renginys suorganizuotas kaip atsakas į prieš porą savaičių Vilniuje vykusias tūkstantį žmonių sutraukusias eitynes prieš juodaodžių diskriminaciją.

„Mes norime pasakyti, kad atėjo laikas pasipriešinti iš Vakarų ateinančiam leftizmui, kultūriniam marksizmui, lietuvių tautos ir visos Europos niokojimui“, – BNS sakė akcijos dalyvis Matas Zaleckis.

Į akciją žmonės susirinko nešini trispalvėmis ir istorinėmis vėliavomis, laikė transparantus su užrašais: „Lietuvi, gink tėvynę nuo liberastų kėslų“, „Baltųjų gyvybės svarbios, nes esame žemės žmonių mažuma“, „Lietuvių gyvybės svarbios“, „Lietuvos valstybę kūrė ir kurs Lietuvos tauta“ bei kitus, skandavo šūkį „Už Lietuvą – vėl didžią“.

„Mes čia esam gimę, čia augę, čia dirbam, čia mūsų šalis. Čia mūsų vaikai, norisi, kad jie nepaliktų tėvynės, neišvažiuotų, tai labai svarbu, kad susitelktų, brangintų savo šalį, papročius, šeimą, kad valdžia brangintų kiekvieną pilietį, suprastų, kad tauta turi teisę kalbėti tai, kas negerai“, – žurnalistams kalbėjo akcijos dalyvis Tauras Jakelaitis.

Eitynėse aktyvistai dalyvavo pasidabinę vėliavomis ir apsauginėmis veido kaukėmis su žodžiais „Lietuvybė dusinama“ bei plakatais, raginančiais išsaugoti lietuvybę. Renginyje dalyvavo ir viešumoje jau pagarsėjusi lietuvių kalbos mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė. Ji prieš kelias savaites „Black Lives Matter“ judėjimą palaikančius plakatus nuplėšė nuo JAV ambasados tvoros.

Ši akcija surengta praėjus porai savaičių po Vilniuje vykusios demonstracijos už juodaodžių teises. Solidarumo akcijoje, palaikydami Jungtinėse Valstijose ir pasaulyje vykusius protestus dėl afroamerikiečio George'o Floydo (Džordžo Floido) žūties po policijos pareigūno veiksmų, dalyvavo apie tūkstantis žmonių, dauguma – jaunimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jūs-šaunuoliai

Jūs-šaunuoliai  portretas
Jūs tikri šaunuoliai, o mokytoja - Didvyrė. Tik va tokių šaunuolių galėtų būti bent 100 kartų daugiau. Tačiau visi bijo galvą iškišti, kad tarnybos neužpultų ir nepradėtų persekioti. Tačiau, tikiu, palaikančių jus šimtai tūkstančių, o gal ir visas milijonas.

Zigmas

Zigmas portretas
O ką, jei atsiras ir kitoks obalsis: kitakalbių (kitataučių) gyvybės svarbios? Ar ta mokytoja plaus jiems kojas?

Anonimas

Anonimas portretas
turbut jos slovina laisves partija
VISI KOMENTARAI 32
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių