Quantcast

Griūvančios Žaliojo tilto skulptūros bus remontuojamos metus laiko

Ant Žaliojo tilto stovinčios sovietinių laikų skulptūros pagaliau sulauks pagalbos. Savivaldybė paskelbė surasianti lėšų jas atnaujinti, mat viena iš keturių – avarinės būklės ir gali bet kada sugriūti. Tačiau remontas gali trukti visus metus.

Apie tai dar gegužę informuotas miesto meras, kuris pavedė Miesto ūkio departamentui spręsti klausimą dėl skulptūros sutvarkymo, tačiau iki šiol apsaugos plotas buvo tik plečiamas.

Pirmadienį Vilniaus miesto savivaldybė buvo informavo, kad skulptūroms, esančioms ant Žaliojo tilto, reikalingas remontas – ištrupėjusios suvirinimo siūlės, sutrūkinėjusios ir pačios skulptūros.

Specialistai, nustatė, kad būtina imtis neatidėliotinų veiksmų ir Žaliojo tilto skulptūras sutvirtinti bei atnaujinti – siūles ir įskilimus reikia suvirinti, atsižvelgiant į lydinio sudėtį ir pritaikant specialią technologiją.

„Skulptūrų ant Žaliojo tilto remonto“ darbų mažos vertės pirkimas vyks apklausos būdu, informuoja Miesto ūkio departamentas. Jo atstovų teigimu, darbus, kurie truks vienerius metus, planuojama pradėti jau šį rudenį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių