Greta „Maximos“ Gedimino prospekte – nauja maisto išsinešti erdvė

  • Teksto dydis:

Nuo šiol vilniečiai ir miesto svečiai gali mėgautis miesto širdyje, Gedimino pr., ruošiamais karštais gėrimais, skanauti salotų, prancūziškų dešrainių, skrudinamų sumuštinių, įdarytų kruasanų bei kitų skanėstų. Po vienu stogu greta „Maximos“ Gedimino pr. 18 naujai įkurtoje maitinimo zonoje ruošiami skanūs ir švieži užkandžiai bei gėrimai skirti išsinešti. Jais pirmadienio popietę kulinaras Gidonas Šapiro vaišino prekybos centro klientus.

„Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams pristatome naujovę – maisto ir gėrimų, skirtų išsinešti, zoną. Ją įkurdinome po vienu stogu greta „Maximos“ pačiame sostinės centre, Gedimino prospekte. Tai itin mėgstama pasivaikščiojimų vieta aplink kurią veikia įvairios organizacijos, biurai ir mokymosi įstaigos. Tad neabejojame, jog galimybę greitai, nelaukiant eilėje, įsigyti šviežios karštos kavos ar arbatos bei šviežių, ką tik paruoštų užkandžių, klientai įvertins ir šią paslaugą greitai pamėgs“, – kalba Irtautė Ščerbavičienė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė.

Naujoje maisto ir gėrimų išsinešti erdvėje galima įsigyti čia pat kepamų prancūziškų dešrainių, bulvyčių „fri“, skrudintų koldūnų, keptų mocarelos ir sūrio lazdelių, salotų, mėsainių, sumuštinių. Be to, saldėsių – pyragaičių, spurgų, bandelių. Ir gėrimų – šviežios, karštos kavos ar arbatos, vandens, vaisvandenių, sulčių.

Pirmadienio popietę duris naujai atvėrusią maisto išsinešti erdvę klientams pristatė kulinaras G. Šapiro, daugeliui taip pat gerai žinomas kaip Bilas. Jis klientams pademonstravo naujos erdvės privalumus bei kartu su meistrais ruošė prekybos centro vizitine kortele tapusius kruasanus. Naujoje maisto ir gėrimų išsinešti zonoje juos klientai galės įsigyti įdarytus kumpiu arba lašiša su kitais derančiais priedais.

Pirmadienio rytą, naujos maitinimo zonos atidarymo proga, prekybos tinklo komanda Gedimino pr. įsikūrusios parduotuvės klientus bei į darbus ir mokslus skubančius praeivius vaišino šviežia karšta kava.NAUJAUSI KOMENTARAI

R

R portretas
Tos Maximos ir jos prieigų vengiama dėl joje nuolat tvyrančio baisaus kvapo, nes tai mėgstama benamių būriavimosi vieta. Reikėtų visų pirma išspręsti šią problemą. Ir tai tikrai aktualu, nes su kuo pakalbu, visi geriau pėdina į toliau esančias IKI, nei eina kvėpuoti pykinančiu oru Maximoje.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių