Greitkelis Vilnius-Kaunas: dalyje ruožų leistinas greitis gali padidėti

Vilniečiai ir kauniečiai greitkeliu ateityje vieni kitus tikriausiai galės pasiekti greičiau, tačiau sparčiau nuvykti į Klaipėdą bent artimiausiu metu, ko gero, nepavyks.

Antradienį portalo forume viešėjęs susisiekimo ministras Eligijus Masiulis sakė, kad Vilniaus-Kauno greitkelyje gali atsirasti daugiau ruožų, kur leistinas greitis sieks 110 km/h. Tokiu atveju nuvykti iš vieno didmiesčio į kitą pavyktų greičiau.

Kauniečiams, norintiems greičiau pasiekti uostamiestį, ministras gerų žinių neturėjo.

„Kalbant apie greitkelį Kaunas-Klaipėda pagrindinė problema, dėl ko negalima didinti greičio, yra per didelis skaičius apsisukimų arba įvažiavimų ir išvažiavimų iš greitkelio. Tik eliminavus šią priežastį galima kalbėti apie didesnį greičio limitą šiame kelyje“, -kalbėjo ministras, svetainės lankytojo paklaustas apie galimybes padidinti leistiną greitį automagistrale Kaunas-Klaipėda bei greitkeliu Vilnius-Kaunas.

Portalas primena, kad maksimalus leistinas greitis automagistralėje Kaunas-Klaipėda nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. yra 130 km/h. Tuo pačiu metu greitkelyje Vilnius-Kaunas maksimalus leistinas greitis siekia 110 km/h. Kitu metų laiku abiejuose keliuose greitis yra mažesnis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių