Greičio matuokliai nebegąsdina: kelių erelius sutramdys tik didesnės baudos?

Grįžti į straipsnį

ALGIS

ALGIS portretas
ž U R N A L I Ū G O S ,kada baigsit įžeidinėti garbingus paukčius , gaidys yra visur gaidys .

As

As portretas
Jokios baudos negelbės ! Kol jos nebus išieškomos! Kadangi asmenys sąmoningai kelia pavojų kitiem eismo dalyviam prie baudos turėtų būti ir areštas nuo mėnesio iki kelių metų. Kai bus laiko pamastyti apie keliamą pavojų tik tada pagerės padėtis.

...

... portretas
Ne paslaptis, kad daugiau kaip pusę užfiksuotų greičio viršijimo atvejų sudaro viršijimai nuo 10 iki 20 km/h. Milicija surenka per mažai kapeikų, todėl bando pakelti kainą. Eismo saugumas jiems rūpi kuo mažiausiai.

Antanas

Antanas portretas
Įsijungi waze, visi tie trikojai ir sektoriai sužymėti, gali viršyt(su protu aišku) labai menka tikimybė, kad būsi nubaustas. Kartais papiktnaudžiauju aišku bet nedaug +20 ar +25 daugiausia, tiesiog stengiesi važiuot su srautu. Gaunu vieną kitą baudą, bet nedaug po vieną ar porą per metus. Aišku šiais laikais madinga plėšti vairuotojus, su visokiais taršos mokesčiais, vaistinėlėmis po 40 eurų, kasmet brangstančiu draudimu, didinamais kuro akcizais, tai nenustebčiau, jei ir čia pabrangtų. Konservatoriai valdžioje, tai turi būti krizė jūsų piniginėse.

mokestis

mokestis portretas
Perkant BMW, PORSHE, IR TT iškarto apmokestinti 100%

seniai Vakaruose

seniai Vakaruose portretas
administracinės baudos yra tam tikras procentas nuo turimo turto.

> Sūduvis

> Sūduvis portretas
bauda ateis už menesio, ar daugiau neišvengiamai...Lauk, gaiduk, put, put...pamesi euriukų...

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Laikykimės KET,gerbkim vienas kitą,saugokim savo ir kitų gyvybę, sveitatą,turtą tai nereikės mokėti baudų ir bijoti "TRIKOJO".Linkiu SVEIKO proto.

Sūduviui,

Sūduviui, portretas
jeigu, kiekvieną dieną išrašinėtų baudas ( per mėnesį virš tūkst), ir dar tiek ginčytinų, tai tektų polic. aparatą, su advokatais,didinti dvigubai už mūsų visų pinigus...Kas gausis ? Baronkos skylė, visom mūsų kišenėm...Gal važinėkim pagal taisykles ...( ne visi debilai, tą supranta, įų BĖDA)...

Kad, kitaip

Kad, kitaip portretas
ir nepalyginsi, "lankų žmogeli, biedno proto"...Ką ,bepridėsi...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Greičio matavimui efektyvesni yra nežymėti greičio matuokliai ir nežymėti policijos automobiliai, didesnis efektas būtų jei baudą gautų tuo metu kaip padarė prasižengimą o ne už mėnesio. Būtina kuo dažniau už vidutinio greičio matuoklių pastatyti kilnojamus ne-ymėtus matuoklius tai matomai pasiteisintų, nes dar matuoklio veikimo zonoje šiek tiek prisilaiko leidžiamo greičio tai pravažiavę atsigriebia ir lekia kaip šunys nutrūkę nuo grandinės, ir būkit geri šitų kelių prietrankų nevadinkite orių paukščių ERELIŲ< GAIDELIŲ vardais jie tik kelių padugnės.

>>>Kitap pasakysiu \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;Kitap pasakysiu \\\\\...///// portretas
Nuvažiavai į lankas žmogeli.

Kitaip pasakysiu.

Kitaip pasakysiu. portretas
kai nueini, pas svetima žmoną į lovą, tai ko bijai? Jos, grįžusio vyro, arba uošvėnės su kočėlu? Tai, ko slepiesi į spintą? NEGALIMA SLĖPTIS...atims prezervatyvus...Plėšikai...A.nee?

klausimėlis

klausimėlis portretas
Kodėl išdidaus paukščio vardu vadinami kelių gaidžiai?

juokingos baudos

juokingos baudos portretas
Tokio dydžio baudos kokios dabar yra Lietuvoje ne drausimina vairuotojus, o juokina!

Kirminas

Kirminas portretas
Jau buvo baudos ir yra jos bet pagalvokit jai jus pats papulsit busit ir keliu erelis ir vista logisku sprendimu reikia nes dabar tik raganu medziokle.Per pilies tilta vaziuoti padarytos dvi juostos y abi puses.paziurekit kai atsargus vaziuoja.

G

G portretas
"Lakstančių" nedaugėja. daugėja matavimo prietaisų. Didžioji dauguma viršijimų - 10-20 km/h. Praeis kiek laiko ir prisipratins visi šiek tiek lėčiau važiuoti. Čia ne baudų klausimas.

>>>B.Y.B.I \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;B.Y.B.I \\\\\...///// portretas
>>>Prie ko čia kavily režimas?.Jei vagys valdžioje tai galima ramiai traiškyti žmones,B.Y.B.I?.---Dar kiti rašo taikyti 'prevenciją,auklėjimą',tik ne tokiems išsigimėliams narkomanams taikyti.

Anonimui

Anonimui portretas
Ir kas tada bus, jeigu įves baudas nuo pajamų ? Buduliai su savo 1 tūkst. kainuojančiais bmw nelakstys ?

kada

kada portretas
KADA PAGALIAU BUS PRADĖTI BAUSTI MOTOCIKLININKAI RAIŽANTYS PER IŠTISINES LINIJAS. KADA BUS RIMTAI BAUDŽIAMA UŽ POSUKIŲ SIGNALŲ NERODYMĄ.

kodėl

kodėl portretas
KODĖL KELYJE VILNIUS-KAUNAS BEVEIK BĖRA SEKTORINIŲ MATUOKLIŲ??? ten patys didžiausi greičiai

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl neįvedus progresinių baudų kaip kad yra Suomijoje? Ten prabangių mašinų vairuotojai patys pavyzdyngiausi. Teko kažkur girdėti kad Nokia savininką berods 100 000 eurų bauda nubaudė už paprasta greičio viršijimą.

Anonimas

Anonimas portretas
B.Y.B.I dedam ant supuvusio rezimo.

Anonimas

Anonimas portretas
Baust, draust, baust, reptiloidai nieko daugiau ir nesugeba.... Prevencija ir auklėjimas yra tokios savokos.

Geras,

Geras, portretas
būtų siūlymas ; kartu su atitinkama "baudelia", įsūdyti baudos balų.Jie galiotų metus, dvejus...Sovietų laikais buvo, šalia teisių ir baudų talonas. Gavai su komposteriu, metus galiojančią skylutę ir metelius važinėji, kaip "šventa vilna". Kitaip - teisių perlaikymas. Veiksminga - buvo super...Ką, čia tos "baudelės",.Jeigu nebijo lenkt per "ištisnę" debilai...

Na

Na portretas
žinant, kad baudos už greičio viršijimą niekinės, tai daugiau kamerų bėdos neišspręs.

vairuotojas

vairuotojas portretas
Užfiksuoja pažeidėjų šimtais tūkstančių, o baudas surenka tik iš kelių dešimčių. Jeigu nesugebėsime iš nubaustųjų išieškoti baudų, teisių atėmimas neefektyvus, nes važinės be teisių. Todėl turi būti apriboti nubaustųjų ir nesumokėjusių baudų veiksmai kol sumokės.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Viršijus leistiną greitį 50 km/h atimti vairuotojo teises ir siūsti pas psichijatrą pasitikrinti sveikatos,nes taip vairuoja tik bepročiai,PLIUS didžiulę baudą.---Tą taikyti ir kas pripučia virš 2 promilių.---O narkomanus,šaudyti vietoje.

Seniai aišku:

Seniai aišku: portretas
jei norima realiai sutramdyti lakstūnus, reikia mokytis iš tų, katriems tai pavyko. Daugelyje ES valstybių mėgstančius palakstyt, tuos, kurių baudos nebaugina, labai gerai "ataušina" kartu su bauda skiriami baudos balai. Ne naujiena jie būtų ir čia, bet, kad mūsų "specams" tai taptų akivaizdžia būtinybe, dar per mažai žuvusiųjų keliuose...

pastaba

pastaba portretas
Kol musu valdzios atstovai laksto ant 180 su svytureliais i dalykinius pietus - tol negalima reikalauti laikytis taisykliu pas dorus piliecius. Ir pagal mano vairavimo praktika yra dvi lakunu kategorijos - prakute verslininkai ir ju aborto liekanos- auksinis jaunimas.

Anonimas

Anonimas portretas
gandai.. nėra autoriaus...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių