Quantcast

Graibstomi bilietai į Dainų šventės mokamus renginius

Gauti pigesnių bilietų į trečiadienį Vilniuje prasidėjusios Dainų šventės mokamus renginius pavyko ne visiems. Apie tūkstantis likusių bilietų į ketvirtadienį vyksiantį Ansamblių vakarą „Metai“ buvo tariamai išpirkti ir kelias valandas norintiems pakliūti į renginį buvo siūlomi brangesni bilietai. Manoma, kad techninius nesklandumus sukėlė aktyvi rezervacija internetu.

Internetu vietos rezervuojamos likus ne mažiau nei 2 dienoms iki renginio, todėl nesulaukę pigesnių bilietų internete, ketvirtadienį žmonės būriavosi eilėse prie Bilietai.lt kasų. Pasirodo, neapsiriko – kantriausiems pavyko bilietų nusipirkti už tokią kainą, kokios internete jau nebebuvo.

Rezervacija į kitus Dainų šventės mokamus renginius nesutriko. Žmonės laisvai galėjo įsigyti nuo 20 iki 120 litų kainuojančius bilietus į šeštadienį vyksiantį Pučiamųjų orkestrų koncertą „Vario Audra“ bei sekmadienio Šokių dieną „Laiko brydėm“.

Nors ir sutrumpėjusi šventės programa žada įspūdingą renginių maratoną iki pat liepos 6-osios. Šventiniai Dainų šventės renginiai vyks Vingio, Kalnų ir Sereikiškių parkuose, Katedros aikštėje, „Žalgirio“ stadione.

„Dainų šventės“ programa

Dainų šventė tęsia 1924 m. Kaune, Parodų aikštėje, įvykusios Dainų dienos tradicijas. Pirmą kartą šventėje dalyvavo 86 chorai (apie 3000 dainininkų).

2003 m. lapkričio 7 d. UNESCO Pabaltijo šalių dainų ir šokių švenčių tradiciją pripažino žmonijos žodinio ir nematerialaus kultūros paveldo šedevru.


Šiame straipsnyje: dainų šventė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių