G.Kryževičius: tai antausis visai teismų sistemai

gerai

gerai portretas
vai vai vai, koks šventas naivuolis-nežiniukas. Ką jau čia apsimetinėjate. Ta jūsų sistema seniai prasmirdusi. Tikrai jau seniai buvo laikas apsikuopti.

Vėl

Vėl portretas
Antausį kiekvieną dieną gauname, gal net ne antausį, o spyrį į užpakalį, kai vaikšto sau laisvėje tokie veikėjai kaip Kirkilas, Kubilius, kurie išvogė ir pardavė Lietuvą! Nėra teisinės sistemos ginančios paprastą žmogų, kai jis priešinasi su aukštais žmonėmis, kaip LT šėtono sistema. Taip elgiamasi, nes jie nori parodyti, kad jie yra aukščiau už mus ir jų įstatymai taikomi bei interpretuojami, kaip pasako tie sistemos valdytojai.. =|

Koks

Koks portretas
virsininkas - tokie ir pavaldiniai.

kazkoks

kazkoks portretas
politikuojantis teisejas?

PULINYS

PULINYS portretas
GAVO ANTAUSY , NA GAL KASNORS TAIP DES ,KAD ISTASKYS TA PULINY VISISKAI.

Zinantis

Zinantis portretas
Kryževičiau tai gal vis tiktai Vencienės pareiškimai apie teisingumo padėtį yra teisingi - supuvusi ta sistema?

klausimas

klausimas portretas
Nesupratau, ka reiskia pasakymas apie antausi? Ar STT skele antausi, ar teismu sistemai skele antausi sistemos grandis?

aha

aha portretas
nemalonu skaityti, tokie nustebę...labai gerai visi žino kas ir kaip vyksta, pastaruoju laiku truputėlį situacija keičiasi ir tik prezidentės dėka, nes bijo jos tvirtos rankos. Kas darosi akivaizdu, nes priimami tokie sprendimai, kad niekaip sveiku proti negali paaiškinti, o aukštesni teismai tiesiog nusiplauna rankas net nepriima nagrinėti bylų, nusimeta krūvį ir tuo pačiu padeda tašką, kad teisybės nėra ir jos niekas neiškotų...Reikalinga iš esmės teismų sistemą keisti ir atlikti valymą, peržiūrėti ir atestuoti nuolat, o dabr prdirba 5 metus visi iki vieno (nepriklausomai nuo rezultatų) yra patvirtinami iki pensijos ir atsipūtę gyvena ne tik kad nepadėdami vykdyti teisingumą, bet dažniausiai toleruodami neteisybę ir neteisėtumą.Tik nuolatinė kontrolė ir atestacija kas keli metai juos priverstų nors ir sukandus dantis, bet dirbti tvarkingiau ir atsakingiau, Vien kaip elgiasi per posėdžius reikia pamatyti... arogancija nesiskaitymas su proceso dalyviais, akivaizdus nusistatymas ir pan., net nesutramdė daromi įrašiai, nes tikriausia jie paskui koreguojami, nes kitaip būtų bent jau paisoma proceso ir elgtusi kultūringai, veinu žodžiu situacija yra baisesnė už baisią ir tik naujai atėję teisėjai gali kažką keisti, nes senieji jau kitaip nemokės, nes jie yra labai "svarbūs' ir jų nevalia kritikuoti, liesti ar skųsti...

Rimas

Rimas portretas
O Lietuvoje yra teismu sistema??????

Dainius

Dainius portretas
Viskas čia normalu ,tarp teisėjų irgi atsiranda kyšininkų na kas čia blogo ?Juk mūsų policininkai irgi ima kyšius,gyditojai irgi ima ,merai irgi ima seselės jei joms duodi irgi ima jeigu duotumėte man aš irgi paimčiau Čia ne sistema čia viskas nuo mūsų pačių nuo mūsų giminių ir nuo mūsų pakraipų pavyzdžiui kodėlponia teisėja pedofilė nepašalinama???manyčiau rezidentės patarėja Cirtautė kažkaip giminystės ryšiais sueina vat ir atsakymas

as

as portretas
VA PONAS KRYZIAVYCIAU CIA TAI TIKRAI PULINYS O NE VENSKIENI KURI DIRBA ATSAKINGAI KOKIE TEISIESAUGA DAR MAZAI ALGOS GAUNA! ?KAD SITOKIUS KYSIUS IMA TEISMO PIRMININKO REIKIA GRIEZTO IR TEISINGO KURIS DIRBTU IR NEREPLIKOTU KO JAM NEPRIKLAUSO

kryzevicius kryzkelej

kryzevicius kryzkelej portretas
Vien Lietuvoje buvo sulaikyta 19 vilkikų su kontrabandinėmis cigaretėmis kurių vertė - apie 23 mln. litų. Dar 12 krovinių, pagal Lietuvos pareigūnų informaciją, buvo sulaikyta Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Šių vertė - apie 10 mln. Litų. 33 limonai... hm, kryzeviciau, kiek i tavo kisene nubyrejo? Esi visiskoj kryzkelej, kaikas pripazinti paciam sau, kad vienintelis PULINYS teismu sistemoje, esi TAMSTA PATS!!!

deja

deja portretas
Nieko naujo,gobsumas uzvaldes toks didelis,kad nesustojama dar ir dabar,kuomet ir taip visa teisesauga kaip po padidinamuoju stiklu.

nuomone

nuomone portretas
bet kaip STT sugalvojo lysti prie iskiliuju teiseju juk jie neklystantys ir visada teisus, jei paeme tai zinojo kam ir cia jau tik teisejo reikalas ....:))))))).

Leokadija

Leokadija portretas
Pamastykit brangieji-padarytas nusikaltimas sunkus. Kaltinamasis samdo advokata,advokatas tariasi su teiseju,prokuroru ir bausme sutariama. Juk is principo viskas supuve. Pats teismas turi aiskintis ir priimt sprendima,be advokatu isikisimo.

PAVELUOTA REAKCIJA

PAVELUOTA     REAKCIJA portretas
Tu antausiu jau daugybe buvo , tik suregavo p.Kryzevicius , kai STT jo "kamaros prieangiuose pradejo grauzikus gaudyt" ...............

Prosenelis

Prosenelis portretas
kuokie antausei ir apie kokius teismus kalbama ir ar mes nors viena teisinga sazinynga teisma turime??

sigitas

sigitas portretas
Sudėki visus ginklus ir nebekovoki ,nes jau kova aiškiai pralaimėta Nejuokink Lietuvos Ir geros valios žmonių Daug mateme tešliagalvių brrr.

Daineu

Daineu portretas
Kas tu r ne is tu? kad jos uztari pasisakyk nesliepk savo veido.

grybauckaite

grybauckaite portretas
ar dar nepriėjo liepto galo su diagnozėm kryževičius.Kiek dar tysis šūdina virvė?O šiaip tai man patinka,kaip savaitė,taip kryževičiaus vystuplenijos ir nauji 'teisėjų" nuopelnai teisinei valstybėj.Voras ėsdamas Neringą,susinaikins pats save.Linkiu sėkmės sunkiame kelyje,kryževičiau

dėdule pūliny

dėdule pūliny portretas
ar ne laikas čemodaną susikraut?Pats laikas į seimą lysti,ten savų nepalieka ant ledo

sigitas

sigitas portretas
Nesislėpkite ir neišsisukinėkite liaudis mato ,liaudis žino kuria linkme einate Prezidentė su liaudimi....drebėkite teisėjai ir prokurorai....

asile

asile portretas
visi teisejai ima o kas neima ta ir iskundzia kiek esu susidures

jo

jo portretas
Kryževičiui didžiausias antausis yra ne korupcija teismų sistemoje, o tos korupcijos išaiškinimas ir paviešinimas. O ar neturėtų šis pūlinys skubos tvarka išoperuotas su pačia teismų viršūnėle, nes tokie vadai nematantys ar nenorintys matyti savo seniai pūliuojančios sistemos, turi iš viso palikti teisinę sistemą.

nujamti galva

nujamti galva portretas
Mat kysininkams tai naujiena ?

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Pagarba STT Vilniaus valdybai. Kaip gali būti netikėta AT pirmininkui, kaip gali būti "smūgis", jei apie tokią korupciją būtent Vilniaus teismuose jau dukart rašė Lietuvos ryto žurnalistė L.Lavastė (pagarba jai už tai), kurią būtent Aukščiausio teismo teisėjų prašymu už tą paviešinimą persekioja generalinė prokuratūra: "Teisėjų tarybos ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius sakė, kad naujas korupcijos skandalas Vilniaus apygardos teisme yra smūgis visai teismų sistemai.„Čia ne tik kad garbės nedaro, bet [...], jeigu tai pasitvirtins, tai dar vienas antausis teismų sistemai, be jokios abejonės“, – BNS trečiadienį sakė G. Kryževičius."

666

666 portretas
cha cha prabudo , tai kad tuose ltu teismuose didzioji dalis nusikalteliu

pagaliau

pagaliau portretas
Pagaliau praregesi,antausius tu jau gauni seniai,tik nenori matyti...NEPALIECIAMOJI TEISESAUGA..sukciu klanas..gal ir yra vienas kitas,teisingas,turbut ant ranku pirstu gali suskaicuoti...taip tau ir reikia...teks krautis smutkes..

nepasitvirtins

nepasitvirtins portretas
prokurorai istrauks .

22. sigitui

22. sigitui portretas
nekisk cia tos prezidentes ,jei ji butu su liaudim nei Grina nei Valys nedirbtu.

pilietis

pilietis portretas
Koks cia smugis ,ar pazoras -tai kasdienis jusu darbas ,tik gal per daug uzsiprase ir sudegino . Yra cia ko nors stebetis.

to 22

to 22 portretas
Nesvaik. Prezidentė elgiasi visiškai neišmintingai ir su liaudimi neina. Kvailos komunistinės ambicijos, melas, sakymas ir nedasakymas, - tai mūsų rinktos prezidentės kasdienybė. Balsavau už ją, tačiau labai greit pamačiau, kad ji nieko konkretaus nenuveikė. Siūlyčiau visus labai gerai pamąstyti ir, jei radote, pateikti nors vieną konkretų jos darbą.

jk

jk portretas
Pas mus nėra teismų sistemos,yra tik grupė draugų prekiaujančių teisingumu LR vardo.Antausiai čia nepadės,čia reik beisbolo lazdos komunistiniams teisėjams ir teimų sistemos reformos,prisiekusių teismas,visuomenės kontrolė, asmeniška teisėjo atsakomybė už nuosprendį.Juk dabar teisėjas priėmes neteisingą nuosprendį yra visiškai nebaudžiamas.

Nijolė

Nijolė portretas
kaip čia taip apsižioplinai, ponas Kryževičiau, ir nenusiuntei Garnelienės? Būtų pagal gerosios praktikos patirtį sutvarkiusi reikalą. O gal jau buvo per vėlu?

Cha cha

Cha cha portretas
kai priima teismai nesuvokiamus sprendimus vaikų atžvilgių, tai kas dar gali nustebinti?

gal

gal portretas
po rinkimų,atsiras jėga,kuri paprašys visas tarnybas ir teismus,laikytis LR įstatymų ir dirbti sažiningai.šaliai reikia sažiningų valdininkų,teisėjų,tarnautojų...

Jonė

Jonė portretas
Ponas Kryževičiau, tai kaip ten su tais pūliniais jūsų sistemoje? Pagal ankstesnę nuostatą, Lietuvos teisėjai, išskyrus Venckienę, neklystantys, nekorumpuoti, atsidavę viešąjam interesui ir praktiškai nemirtingi, nes Dievo, anei velnio nebijo,- gal būdamas neklystantis, netyčia klydot?

temide

temide portretas
Tai kodel nubaudete L.Kediene?????????? Ka ji pasake ,kas netiesa????????

dvokianti sistema

dvokianti sistema portretas
koks kryzevicius tokie ir teismai - korupcija ir pedofilai po stogu

Aiskiai

Aiskiai portretas
su kazkuo nepasidalino,o gal VSD jau nori pasirodyti,kad dirba,bet finalas aiskus,nieko neirodyta ir vel teks kazkam ranka buciuoti atsiprasant,o siaip kazkas netvarkoje su musu prezidente,gal jai pavasarine depresija ,nes ten kur nereikia isisoka,kur atrodo butinas jos zodis tyla.Kazkaip kaistai viskas atrodo,ar cia tik man?

kiemas

kiemas portretas
Va tau ir teisingumas ir teismai uztai ir nevykdomi jusu nesamoningi korumpuoti teismu sprendimai klipatos

Bumerangas

Bumerangas portretas
Ir pačio pasisakimai apie pulinius nedaro garbės teismam bei dar vienas antausis teismų sistemai. Laikas atsistatydinti, nes jis nėra medikas kad galėtu komentuoti medicinos klausimais, bei nesugeba pakelti teismų autoriteto ir nesugeba organizuoti terismų darbo.

pilietis

pilietis portretas
Reikia ne tik antausio, bet ir gero spyrio į ***. Kol teisejaus tokie mr.arogancija.

Laisve

Laisve portretas
Nepasakyciau,kad visi teisejai blogi.3 kartus tuo paciu klausimu susiduriau,vyrai teisejai zmogiskumo parode daugiau,netgi patare,esu dekinga.Moteris-baisu,tik pasisaipe.Oapskritai,jei gyveni galvodamas ir nesusidedamas su ,,apsukriais sukciais"-teismo pagalbos nereiks. O dabar tiek machinaciju,korupcijos,kad ir tie teisejai galvas susieme(sazininngieji).

nu

nu portretas
tai kas teisūs? Liaudis, sakydama kad prokuratūroj mafija ir besprėdėlas, teisi Teisėja iš Kauno paryškinusi kas dedasi prokurarūros viduje, kad ir su pedofilija susiijusia byla, su neteisingais teisėjų sprendimais ir kt trūkumais. Va tik pamėgink pakratyti teisėjų kišenes, byrės tūkstančiai, už priimtus neteisingus sprendimus, kaip ir sprendimas atiduot grei, greit motinai , nors nėra pasibaigusi pedofilų byla , kurioj nukentėjusi yra ta pati mergaitė kurią skubama atiduot motinai sutenerei

gerai

gerai portretas
sako iš algos tik -badas....o dar kitų jei patiktintų...gal tada puliniai ir sprogtų

Ingute

Ingute portretas
Kysiu davimas yra lietuviui paveldeta yda,kaip bacila.O laisve susikure,ne dainuot reikejo,TVARKA,DRAUSME isivest,Nieko neismanancius salint is vadovaujanciu pareigu...Buvo atvirksciai,nesugebantys uzkope i virsune, grazbyliavo(kaimo senukams to ir reikia)-stai rezultatas! Keista,iki dabar tie ,,grazbyliai" pagarboj,gyvena sau,vargo nematydami,dar is vargstanciu pasisaipydami.Ko norejot,ta ir gavot-ZEMES,ZEMES,ZEMES ir LAISVES,pllaciai po pasauli ,,duoneliaut".!!!

Sraigė

Sraigė portretas
Seniai žinome, kokia teismų sistema-tai čia nieko nenustebino.

123

123 portretas
tai jau senai aisku ponas kryzeviciau kokia pas mus teisesauga ,bet atsimink TU irgi ju tarpe?teisesauga tai yra PEDOFILIJA!!!!!

XXX

XXX portretas
Manau, kad Kryževičius turėtų viešai atsiprašyti Gerb Venckienės ir Kedienės, ir panaikinti baudą, juk už teisybę negalima bausti.

manau

manau portretas
KOKS CIA ANTAUSIS, VISI SENIAI ZINO, KAD TEISMUOSE VYKSTA TOKIE DALYKAI , O KRYZEVICIUS MATAI, IS MENULIO NUKRITO, NIEKO JIS "nezino", TAI KAIP CIA TAIP,NIEKO NESIDOMI KAS VYKSTA TEISMU SISTEMOJ, VADINAS LAIKAS VYRUCIUI PALIKTI SI POSTA.

Alina

Alina portretas
taigi, stipriai neigete Venckienes zodzius, pasakytus viesai, idomu, ar pasikeite Jusu poziuris? Tai kurgi tie puliniai teisetvarkoje, p. Kryzeviciau?

Sraigė

Sraigė portretas
Už ką nubaudė L. Kedienę? Jau čia kažkas klausė.

koks

koks portretas
naivus Kryzevicius ar toks neprotingas, jog taip nustemba, kad supuvusioje musu teisesaugoje yra nesazinigu teiseju? Ir jis net nezino sistemos kaip advokatai perduoda teisejams kysius? Tiesa, Garneliene dar "naivesne" siais klausimais.

Ingute

Ingute portretas
Kokia ta liaudis.?!Dirbau pries 28 metus su ,,liaudimi",baisu...Karta leidau patiems issirinkt is dezes,kokia nori rukyta zuvi,kad greiciau aptarnauti,tai taip sumaitojo,isdrabste,ne nesigedydamos(tai paprastai moteru elgesys),kad turejau tik nuostoliu sau.Ir tas pats su ta mergaite Kaune....Vyrai tokiu ceremoniju nekrestu. Duok gyvuliui laisve,jis paes ir guli ramus,o zmogui vis negana! Bizuno zmonems,o ne laisves,kad ismoktu dirbti.

www

www portretas
kryzeviciau ir vaineliene atsistatidinkit ir uzleiskit vieta tokiems garbingiems zmonems kaip Venskiene.......

Čia

Čia portretas
Kryževičiui naujiena,eiliniai žmones puikiai žino kas vyksta teismuose.Manau ir Kryževičius puikiai žino,tik stengiasi parodyti pūlinius ne ten kur jie yra.Manau runkeliai kur kas sąžiningesni ir protingesni už "elitą"

Mama

Mama portretas
Ta liaudis buvo ipratusi laisvai gyvent sovietmeciu-butai pusvelciui,apsildymas-ppusvelciui,darbo vieta-su visom garantijom ir stabili iki pensijos,mokymasis-veltui,gydymas-veltui...Todel ir nerupejo nei modernizuot fabriku,nei kokybiskai dirbt.Butu liaudis atsakingai dirbusi,neatrodytu daugiabuciai,gatves,istoriniai pastatai tokie,,apsepe"ir suire....Ne sistema,bet zmones kuria sistema,ir tik nuo zmoniu priklauso gerbuvis.Dirbt,o ne baliavot,vogt reikia,tai ir teismams nebus ka veikt.

Kada

Kada portretas
Ir kada gi teismai atsipeikės ir pradės dirbti žmonėms ir teisingumui?

vytautas

vytautas portretas
Gal istikruju p.Kryzeviciau atsistatydinkite,ir uzleiskite darba teisineje sistemoje pagaliau dirbti tokiems saziningiems ir doriems teisininkams kaip N.Venckiene.

Klausimas kryževičiui

Klausimas kryževičiui portretas
Tai už ką nubaudė L. Kedienę? Vistik už teisingai pasakytus žodžius!!!!!!!!!!!!!!!!!! O kas darosi provincijoj:visiškas savivaliavimas. Čia jam tik Venskienė "teisinės sistemos pūlinys"-išsišoka iš korumpuotos teisėjų minios...

Kryževičiau skubiai

Kryževičiau skubiai portretas
siųsk pas tą teisėją garnelienę su visais STT tyrimo popieriais, gal dar spės pats atsistatydint, nereikės atleist kaip kyšininko....

jo

jo portretas
paziurekim i teiseju turtus iskur jie. ka cia bekalbeti

Genovaitė

Genovaitė portretas
Dievas yra ... ir dar gerai pasakyta, kad lazda turi 2 galus...

daiva

daiva portretas
PONAS KRYZEVICIAU!CIA JAU NE ANTAUSIS....CIA SPYRIS MANAU i uZPAKALI!...TO GALIMA BUVO TIKETIS..IS TOKIOS TEISESAUGOS...

ha..ha...ha...

ha..ha...ha... portretas
Tai kas dabar pulinei...musu teisesauga..

Dainius to 19

Dainius to 19 portretas
na truputi iš tų man alga moka mokesčių mokėtojai.kyšio niekas nepasiulė dar.bet geras dalykas yra kyšis spresti visoms problėmoms ypač greitoms nuneši policijos viršininkui pinigą ir jisai tau pyst pažymą apie pedofilija kad tavo žmona tvirkina tavo vaiką ir žmona nebegauna svo vaiko iūki gyvenimo pabaigos vat ir kyšis

keista

keista portretas
Bet taip moketi suvaidinti, kad tipo nezino,kad nera tvarkos toj sistemoj, kad net grazu ziureti?O runkeliai zino...Artistas dar taip nesuvaidintu tokios roles...Gaila, kad ant Venckienes bus toliau puolama...Dabar dar ir prokuratura...Kerstaus?

dr. Jonas Ramanauskas

dr. Jonas Ramanauskas portretas
Bardakas, netvarka.....kas gi atsitiko LIETUVOJE, kad STT pradejo KISTIS i teismu SPRENDIMU priemino procesa!!! Neleidzia kysiu paimti!!! Taigi teismu nepriklausomumas yra pazeistas...kas jiems gali uzdrausti imti kysius??? Gi G. Songaila ir R.Kupcinska bandoma nubausti uz tai, kad jie tik VERTINO teismo sprendima, bet nesikiso i jo priemima!!! O va STT kisasi, neleidzia kysio paimti, reikia bausti STT uz toki nagluma:)....na manau suprasite mano sarkazma.

dr. Jonas Ramanauskas

dr. Jonas Ramanauskas portretas
Komentaras is kito straipnsio: Labai sveikinu pono G.Songailos ir R. Kupcinsko veiksmus. Jeigu jau Seimo nariai negali tarti zodelio, tai kas tie Lietuvos isgamos, kurie nori jiems uzciauti burna??? Pasiziurekime toliau. "G. Songailą ir R. Kupčinską parlamento etikos sargams apskundė Teisėjų taryba, persiuntusi Apylinkių teismų teisėjų sąjungos (ATTS) nuomonę." Ar turi kazkokia tai nerinkta ir kazkieno suformuota ATTS ar Teiseju taryba skusti SEIMO narius uz ju issakyta nuomone??? Kodel sios strukturos kisasi i visai kitos parlamentines valdzios veikla ir bando uzciaupti burnas. Cia yra FAKTINIS kisimasis i kitos valdzios veikla. R.Kupcinskas ir G. Songaila nesikiso i teismo veikla, jie kreipesi i JE LR Prezidente, o prazidenete ne pati atsake Seimo nariams, o persiunti gerokai zemesniems pagal ranga atsakyti!!! Na tai tikra komunistine tvarka!!! O ar kas nors zino fakta, ar ponia JE LR Prezidente jau isstojo is KOMUNISTU PARTIJOS ar NE? "„Aš tokio rašto nerašyčiau, nes teismas priėmė sprendimą ir jį galima apskųsti. Tie, kurie nepatenkinti, turi skųsti aukštesniajam teismui“, - teigė J. Juozapaitis." Tai va laikau pona J.Juozapati nezinanciu arba atviru MELAGIU! Ir stai kodel. Ogi todel, kad Kedainiu teismo Kondratjevo nutartis buvo NESKUNDZIAMA!ir nutarta nedelsiant vykdyti!!!, na iki Nauju metu. Ir va cia ta BARDAKA padare teisejas, kurio pusprociu lakyti negalima, o akivaizdziai matyti, kad neivertino daugybes aplinkybiu ir ISTATYMU, kas pavercia ji neeiliniu NUSIKALTELIU. Ir dar ka pasakyciu istatymu leidejams, koks gi bardakas yra padarytas su istatymas, kad kiekvienas teisejas sprendima priima LIETUVOS VARDU!!!, Kondratjevas apspjove Lietuva ir NEATSAKINGAS. Va tas NEATSAKINGUMAS ir padare Lietuva valstybe, kuri teisingumas NEEGZISTOJA. Gi toliau zengiant, net nera abejoniu, kad tokioje rezinansineje byloje del mergaites perdavimo biologinei, turi buti tik LIETUVOS AUKSCIAUSIOJO TEISMO SPRENDIMAS LIETUVOS VARDU. Kad butu aisku, kad cia savo nuomone, savo sprendima daro LIETUVA, o ne koks tai nusikaltelis is Kedainiu. Taigi siulau Seimui suteikti teise Lietuvos vardu priimti sprendimus tik LAT. "„Kišimasis į teisėjo veiklą užtraukia baudžiamąją atsakomybę, jie (Teisėjų taryba – DELFI) turėjo prašyti prokurorų pagalbos ir pradėti ikiteisminį tyrimą. .......teige V.Bacevicius". Kaip matau, kad Seimo nariai TIKRAI nesikiso ir teisejo Kondratjevo veikla priimant neskundziama nutarti....atiduoti mergaite i mirti, paaukoti ant lauzo, kad tik pedofilu sysalai nebutu nuskriausti. Taigi logisko mastymo V. Bacevicius neturi visikai, iskraipo faktus ir daro isvadas. Is kokios peklos sis asmuo atsirado Seime? Ir dar vienas dalykas.....VERTINTI TEISMO SPRENDIMA ar NUTARTI gali kiekvienas ir kas tik nori ir as pats esu daugybe kartu tuos sprendimus vertines ir esu padares isvada, kad Lietuvos teismai uz Lietuvos Valstybes pinigus NAIKINA Lietuvoje teisinguma. Vertindamas tu teismu nieksiskus, beprotiskus sprendimus juos SKUNDZIAU AUKSTESNIEMS TEISMAMS. Daug kartu aukstesni teismai pasisake zemesniu teismu nutarciu ar sprendimu atzviligiu taip, kad po tokiu galutiniu sprendimu daug teiseju turetu buti NUGRAMDYTI kaip meslas is teisingumo sistemos. Taciau taip nera, nes teismu sistemoje nera ATSAKOMYBES, del ko jie ir smirda visai Lietuvai, pasitikejimas teismais...gal 15 procentu, na nebent is tu, kurie niekada su siomis istaigomis neturejo reikalu. Taigi teismu sprendimu vertinimas yra TEISE ir PAREIGA. Kistis i sprendimo priemino procesa GALI advokatai, teismo salys teisminio proceso eigoje iki priimant sprendima ar nutarti. Berods mergaites perdavimo biologinei nutarties priemino procese....SALYS NEDALYVAVO!!! "O ponia Neringa Venckienė iš tikrųjų nėra teisėja ir negali būti teisėja šitoje valstybėje, nes ji mūsų valstybės teisine valstybe nelaiko“, - pridūrė konservatorė Ruta Rutkelyte". Taigi is kur atsirado ponia Rutkelyte su savo iskreipta mastysena??? FAKTAS yra tas, kad N.Venskiene YRA teiseja, o Lietuvos valstybe dar TIKRAI nera teisine!!! Gyvenimas gerokai skiriasi nuo tu popieriu, kurie surasomi. Ne vienas istatymas isakmiai nenurodo VOGTI GALIMA, o vagiama milijonais nebaudziamai....tai kur cia teisine valstybe. Tik pilnai isprotejas gali teigti, kad Lietuvos valstybe realiai yra teisine. Kazkokie konservatoriai, kazkokie socialdemokratai ir dar eile visokiu partijeliu...Seime parode savo balsavimu, kad JIEMS VISISKAI NERUPI LIETUVA SUKURTI TEISINE VALSTYBE!!! Esate pilname bankrote ir tai irodo taip vadinamos isimtys...G.Songaila, R.Kupcinskas, K.Uoka, S.Stoma, N.Puteikis ir dar keletas...parodantys akivaizdziai amoralia Seimo pozicija. Nereikia Seimui veltis i daugybe teismo sprendimu, bet yra tokiu sprendimu....kur PRIVALU kreipti demesi, kitaip VALSTYBE save parodo, kaip BANDITU elgesi skatinanti valstybe.

virginija

virginija portretas
Tai ne antausis visai teismų sistemai, - tai antausis mums, jos piliečiams, kurie kreipiasi į tokius teismus, ieškodami teisybės, norėdami apsiginti nuo žulikų, kai tuo tarpu šių institucijų atstovai dangsto nusikaltėlius, tarnaudami pinigui, o ne žmogui, imdami kyšius.

vien pono kryževičiaus

vien pono kryževičiaus portretas
fizionomija parodo kas jis per vaisius. Nesunku spręsti ir apie artimus jam bendradarbius....

AČIŪ

AČIŪ portretas
tai prisijuokiau skaitydama...tipo ;pats nėra paėmęs kyšio...o antausis tiesiogei Kryževičiui- ko gero virs iš kėdės šitas ponas...

Patriotas

Patriotas portretas
Kas ta Lietuviska Teismu sistema ?Visuotinei pajuokai atsparus ir nebaudziami kysininkai...

Kame šaknys

Kame šaknys portretas
O šaknys tame,kad apkaltinta bus Venckienė,kam išprovokavo imti kyšį SkirtunąO Kryževičius visai ne pūlinys,jis yra vadovas Skirtuno.Na ir kas tas apgailėtinas 30000lt.kyšis.Čia tokie niekai,kad neverta kelti triukšmo.O už pasakytą žodį ''iškrypėliai'' būtina pasodinti Venckienę į kaliuze,o Skirtuną į Venvkienės vietą.Ir bus tvarka kaip Bielarusijoje.Tvarka turi būti!!!!!!!

hm

hm portretas
tokius antausius turėtų gauti kiekvieną dieną, gal tada teismai nors kiek apsivalytų, bet teisėją sugauti labai suku.

jomajo

jomajo portretas
privilegijuoti, nebaudžiami kyšininkai, parašų klastotojai, pijokai ...ir dar klykdami reikalauja visuomenės pagarbos.

as

as portretas
Taip tai antausis teismu sistemai, kai vadovauja kryzevicius. Uz ka reikia Venckieniai panaikinti nelieciamybe? Uz teisybes ieskojima? Uz tai kad mergaites nenori prievarta temti pas motina? Uz tai kad Kryzevicius nori nuslepti pedofilus?

NA

NA portretas
Gerbemas ne gerbemas Kryzeviceu,, zlunga tavo klanas.dabar imsiuopsi Tavo lojalaus lietuviu tautos genocida vygdancio Kondratevo,poto persikelsiu y klaipeda,o poto greusiu tavo vila,uztenka ce suda malt,

...

... portretas
tuoi kaip zieps ryzunui antausi tai ...

kryzeviciau

kryzeviciau portretas
prasikrapstyk akis ir stok uz tikra teisinguma ne pedofilini, jeigu tu su jais nesi susijes .

aldona

aldona portretas
tai idomus dalykai dedasi.venskiene baude uz pasakyta tiesa apie teismu darba,o kaip matom ponas kryzeviciau. ,tai tiesa akis bade.pradeda trukinet jusu puliniai.

Algaudas

Algaudas portretas
Nustebo "ponulis''Kryzevicius, tai ko stebetis,juk vadovauja teismams tokie, kaip Tamsta,iesko priekabiu prie Venckienes, kuros mantija yra svari, o salyje klesti banditai ir pedofilai, ir kitokio plauko niekseliai. Atsipeikek ,p.Kryzeviciau, uzteks to melo ir apsimetinejimo

Siūlau

Siūlau portretas
Kryževičiui atsistatydinti ...,ar pastebėjote, kad jo akys arba nuleistos , arba į šoną nukreiptos...Švarios sąžinės žmogus drąsiai žvelgia į akis.

kiek dar

kiek dar portretas
antausiu reikes kas ir visiskai PAGALIAU atsibustu (na kai kurie kad ir issiblaivytu?)

Karstas Komentaras

Karstas Komentaras portretas
Generalinis prokuroras D.Valys prieš kreipdamasis į Seimą dėl N.Venckienės paprašė prokurorų papildomos informacijos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių