Quantcast

G&G Sindikatas ir M.Mikutavičius ryžosi unikaliam muzikiniam projektui

Pasaulyje pripažintas “Red Bull Soundclash” muzikinių dvikovų konceptas pagaliau pasiekė ir Lietuvą. Jau birželio  7 d. “Ūkio banko teatro arenoje” susigrums skirtingų muzikinių stilių grandai – Marijonas Mikutavičius ir “G&G Sindikatas”. Vienu metu arenoje bus įrengtos dvi scenos, kur atlikėjai nersis iš kailio dėl publikos ovacijų.

Remiantis “Red Bull Soundclash” pasauline praktika, grupes ir jų pasirodymus vertina žiūrovai. Specialiuose garso matuokliuose atsispindi, kuriai grupei publika skyrė daugiau ovacijų. Grupės rungiasi keturiuose raunduose, kol paaiškėja, kam fortūna šypsojosi plačiau.

Atlikėjų laukia išties nemažai darbo, kadangi koncerto metu planuojama pristatyti per dešimt kūrinių, skambėsiančių kitaip. nei įprasta, taip pat specialių muzikinių improvizacijų ir netikėtų iššūkių.

Abi grupės vienbalsiai sutinka, jog galimybė surengti tokio tipo koncertą pasitaiko kartą gyvenime: “Reikės ne juokais paplušėti, nes ruošiamės parodyti geriausia, ką turime”.

“Red Bull Soundclash” muzikinių dvikovų konceptas jau apkeliavo visą pasaulį, nuo JAV, kur dėl vakaro lyderio vardo kovojo bene žinomiausias reperis Snoop Dogg iki kiek artimesnių kraštų – Bulgarijos ir Čekijos, kur bilietai buvo išgraibstyti jau pirmosiomis pardavimų dienomis.

Nepraleisk progos savo akimis išvysti istorinę dviejų grandų muzikinę dvikovą. Jau birželio 7 d. 19:00 val. “Ūkio banko teatro arenoje”.

Bilietais prekiauja BilietuPasaulis.lt ir Ticketpro. Bilieto kaina – 25 LT.NAUJAUSI KOMENTARAI

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Unikalus...tai kuo? Kad ,,grandai – Marijonas Mikutavičius ir “G&G Sindikatas”" dalyvaus su nuvalkiotomis dainelėmis.....ko jie nevažiuoja pvz. Berlyno ar Londono salėse padeinot?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių