Quantcast

Gera žinia: Sluškų ir P. Vileišio gatvėse pirmadienį atnaujinamas dvipusis eismas

  • Teksto dydis:

Vasaros metu įvesti laikini eismo organizavimo pakeitimai Sluškų ir P. Vileišio gatvėse nuo pirmadienio, rugsėjo 9 d., keičiami įvedant dvipusį transporto eismą, informuoja Vilniaus miesto savivaldybė. 

Šį sprendimą nuspręsta priimti išnagrinėjus gyventojų atsiliepimus ir transporto srautus, tam, kad sumažėtų kamščiai aplinkinėse gatvėse.

Pasak eismo specialistų, rugsėjo 3 – 5 dienomis Antakalnio gatvėje važiuojant link Olandų žiedo dėl šių pakeitimų susiformavo nauja probleminė eismo zona. Ši situacija pagerėdavo tik apie 9.20 val. Kadangi kitų priemonių išspręsti šią situaciją šiuo metu nėra, nuspręsta atšaukti laikinus eismo ribojimus ir grąžinti dvipusį eismą.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad šiuo metu jau suprojektuotas sporto, sveikatingumo, dviračių ir pėsčiųjų takas P. Vileišio gatvėje nuo Baltojo tilto iki Šilo tilto. Planuojama, kad darbus, jeigu bus gautas finansavimas, būtų galima pradėti jau kitais metais.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių.NAUJAUSI KOMENTARAI

valio

valio portretas
ačiū dievui, baigėsi beprotybė

Zyklas

Zyklas portretas
Afigiet. Suvedžiau w w w . kl . lt ir man apie kažokias sluškų gatves pirmu numeriu straipsnius siūlo....

ash

ash portretas
kaip įdomu skaityti Kauno diena.lt apie Vilniaus gatves, kur tik straipsnio pabaigoje rašoma apie tai, kad čia Vilniuje.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių