Quantcast

Generalinis prokuroras tarnybiniu automobiliu važiavo kirptis

Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas penktadienį pripažino tarnybiniu automobiliu važiavęs į kirpyklą.

„Vakar nuo maršruto gal buvo nukrypta - važiuojant į namus buvo sustota kirpykloje, kad šiandien prieš jus atrodyčiau gražesnis, nes man irgi plaukai auga", - žurnalistams penktadienį sakė A.Valantinas.

Generalinės prokuratūros vadovo teigimu, tai ne jo sumanymas, kad tarnybiniu transportu valstybės tarnautojai kartais keliauja ne tik su pareigomis susijusiais tikslais. A.Valantinas tai aiškino asmens saugumo užtikrinimu.

„Generaliniam prokurorui yra priskirtas pareigybinis automobilis. Jis skiriamas tarnybinių pareigų atlikimui ir asmens saugumo užtikrinimui. Jūs puikiai suprantate ko gero, kad mes ne tik su gerais žmonėmis dirbame ir atsiranda tam tikrų problemų. Tai nėra mano išmislas, kad mus į kai kurias vietas veža vairuotojas su pareigybiniu transportu", - kalbėjo jis.

A.Valantinas taip pat tvirtino suprantantis, kad sunkmečiu reikia taupyti ir teigė prireikus atsisakysiantis tokių kelionių tarnybiniu automobiliu. Anksčiau jis yra sakęs, kad taupant tarnybinių automobilių skaičius Generalinėje prokuratūroje jau yra sumažintas.

„Suprantu, kad yra sunkmetis, kad mes visi turime taupyti, ir jei kils klausimas, kad mums trūksta pinigų transportui, žinoma, bus svarstytinas tas klausimas, kad taupymas bus ir asmeninio saugumo sąskaita. Jei tai bus, taip ir padarysim", - žadėjo jis.

Gegužę peržiūrėjus šių metų biudžetą Generalinės prokuratūros finansavimas sumažintas 13,8 mln. litų. Nuo 126,769 mln. litų - iki 112,898 mln. litų.


Šiame straipsnyje: Valantinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių