Gėlės į namus – kodėl verta rinktis?

 • Teksto dydis:

Gėlėms netinkamų progų nebūna, tik kartais pristinga laiko joms įsigyti. Todėl pastaruoju metu sparčiai populiarėja internetinė prekyba ir gėlių pristatymas į namus ar kitą pasirinktą vietą.

Patogus pirkimo būdas

Pandemija dalies verslų augimą smarkiai sulėtino ar net sustabdė, tačiau atsirado ir tokių, kuriems karantino apribojimai tapo suklestėjimo laiku. Tarp jų – elektroninė prekyba. Žmonės internetu perka maistą, drabužius, avalynę, vaikų, augintinių prekes ir net buitinę techniką.

Pastaruoju metu nemaža dalis vartotojų kur kas dažniau ėmė naudotis ir gėlių pristatymo į namus paslaugomis. Vieni tai daro dėl naujai susiformavusių įpročių, kiti dėl laiko stokos, treti norėdami sau palengvinti pasirinkimo naštą – nors atrodo, kad atėjus į gėlių saloną belieka čiupti labiausiai patikusį žiedą, anot floristų, viskas nėra taip paprasta. Pamatęs išrikiuotas vazas ir į jas sumerktus žiedus, žmonės sutrinka, todėl situacija tampa dar labiau komplikuota.

Galimybė gėles ar puokštes rinktis virtualioje erdvėje viską išsprendžia keliais mygtuko spustelėjimais kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane. Dažnoje internetinėje parduotuvėje gėlės yra skirstomos į atitinkamas kategorijas. Jose būna nuotraukos, kainos, galimi pasirinkimo variantai ir kita papildoma, pirkėjui aktuali informacija.

„Svarbiausia – pabandyti, o tada suprasite, kaip viskas paprasta“, – gėles į namus Vilniuje, Klaipėdoje, o jei reikia – Palangoje ir Kretingoje pristatančios „Gėlių kurjeris“ ir „Vilniaus gėlės“ atstovė Ieva Jansonienė tikino, kad virtualus pirkimo būdas ir gėlių pristatymas į namus yra kur kas sklandesnis ir patogesnis.

Taip jūs taupote laiką, bet to išsivaduojate nuo galvos skausmo, kaip ir kur laikyti gėles, kol šios pasieks adresatą. „Gėlių kurjeris“ ir „Vilniaus gėlės“ nesinaudoja kurjerių paslaugomis – gėles į namus pristato patys, o tai reiškia, kad gavėją užsakymas pasieks labai greitai ir būtent toks, koks parodytos internetinės parduotuvės nuotraukose.

Madinga, kas patinka

„Gėles geriausia užsakyti bent prieš kelias valandas. Jei norite retesnių, nesezoninių gėlių, šį terminą reikėtų dar labiau paankstinti. Be to visuomet reikia pagalvoti apie kiekius. Tarkime, naktį sugalvoję, kad ryte savo mylimąją norite nustebinti šimtu raudonų rožių, galite būti priversti luktelėti. Nors šiaip mes visuomet turime pakankamai sezoninių gėlių“, – paklausta, kuo kvepia rugsėjis ir ruduo, Vilniaus gėlių salono vadovė I. Jansonienė atsigręžė į hortenzijas, jurginus, astras, saulėgrąžas.

O kaip kardeliai? Jų, anot floristų, tikrai nevertėtų nurašyti. Kardelių žiedai dideli, kaina maža, o pasirinkimas išties gausus. „Kardelis kardeliui nelygus. Dabar yra tiek daug įvairių jų veislių, kad gali net nesuprasti ar vazoje mirksta kardelis ar tik panašus į jį“, – I. Jansonienė žmones kvietė nebijoti eksperimentuoti ir į savo namus įsileisti kaip įmanoma daugiau gėlių.

Nesvarbu, tai būtų pavieniai žiedai ar puokštės. Tik nepamirškite, kad kiekis ne visada nusako dėmesį. Kartais pakanka vos kelių žiedų, kurie bus kur kas iškalbingesni už glėbį!

Gėles į namus pristatysime su meile, o jei norite, dar ir raštelį su tekstu prikabinsime“, – gėles į namus pristatančios įmonės atstovė I. Jansonienė darsyk priminė mažų detalių svarbą mūsų gyvenimuose.

Pasirūpinkite laikymu

Nežinantiems, kaip prailginti skintų gėlių gyvenimą, kad šios kuo ilgiau puoštų namus, Vilniaus salono vadovė prieš baigdama pokalbį davė kelis patarimus. Pirmiausia reikia pašalinti visus vazoje esančius lapus, nes jie eikvoja vandenį ir trukdo žiedams skleistis. Be to būdami vandenyje lapai pūva ir bakterijomis užteršia vazą, todėl gėlės joje greičiau vysta. Gėlėms svarbi ir vieta. Tiesioginė šviesa, šiluma ir drėgmė joms nepatinka, todėl pamirškite palanges ar kitas vietas, kuriose įrengi šildytuvai ar ventiliacijos angos. Kur kas geriau gėlėms vėsi ir tamsi patalpa.

„Žinoma, svarbiausia kasdien pakirpti jų stiebus ir pakeisti vandenį. Kaip su karštomis voniomis? Šis būdas gal ir tinka kai kurioms gėlėms, bet yra momentinis, – Gandų apie vandenį maišytą su aspirino tabletėmis, cukrumi ar valgomąja soda gėles į namus pristatančios įmonės atstovė I. Jansonienė nei patvirtino, nei paneigė. – Turbūt kiekvienas turi savų slaptų priemonių. Jei tik jos veikia, kodėl gi ne?“NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių