Quantcast

Gelbėjimosi planas: Vilniaus taryba skyrė 2,2 mln. litų papildomų darželių grupių steigimui

  • Teksto dydis:

Vakar Vilniaus taryba pritarė siūlymui skirti 2,2 mln. litų papildomų priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių steigimui, praneša savivaldybė.

Minėta 2,2 mln. litų suma iš savivaldybės biudžeto bus panaudota įsigyjant darželinukų ir priešmokyklinukų ugdymui reikalingas priemones, baldus, lovytes, čiužinius. Dalis lėšų bus skirta esamų patalpų kapitaliniam remontui ir naujų patalpų įrengimui.

Nuo birželio 1 d. iki šiandien jau yra įsteigta 20 papildomų įvairaus amžiaus darželinukų grupių. Patalpų tvarkymo, įrangos ir metodinių priemonių įsigijimo bei naujų darželinukų ir priešmokyklinukų grupių steigimas vyks iki pat rugsėjo mėn.

Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus prioritetinė veiklos kryptis šiuo metu yra patenkinti 1,5 tūkst. tėvų prašymus, kurių vaikai vis dar neturi vietos darželiuose. Tarp jų daugiau nei pusė vaikų – ne vilniečiai.

Kai kurioms sostinėje esančioms priešmokyklinukų, t.y. 6 – 7 m. vaikų grupėms bus siūloma įsikelti į patalpas, esančias mokyklose šalia darželių, kai šios bus sutvarkytos ir įrengtos. Šiuo metu vaikų tėveliai jau yra informuojami apie tokią galimybę.

Pabrėžiama, kad tai - projektas, kuris galutinai bus įgyvendintas pritarus tėvų ir mokyklų bendruomenėms.

Tuo atveju, jeigu tėveliai nesutiks išsikelti iš darželių ir savo atžalų leisti į naujai sutvarkytas patalpas mokyklose, pastarosios bus paliktos mokyklų reikmėms.

Apžiūrėti patalpas ir pareikšti savo galutinę nuomonę tėveliai galės antroje rugpjūčio mėnesio pusėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

rd

rd portretas
delfinukas, medynelis, rytas, obelele-siu darzeliu tevai atsisake perkelti vaikus i mokyklas ir palieka darzeliuose, tendencija aiski..
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių