Gėjai ima Vilnių per Briuselį

arvydas damijonaitis

arvydas damijonaitis portretas
Dėl Konvencijos ratifikavimo Vyriausybė patvirtino sprendimą teikti Seimo balsavimui Konvencijos dėl smurto prieš moteris ratifikavimą. „Smurto prieš moteris“ intencija yra tik priedanga vyriškojo ir moteriškojo prado naikinimui, nes didžiausias pavojus slypi naujadare – “socialinė lytis”. Pavyzdžiui, kai nelaimingas pilietis vyras pareiškia, kad jaučiasi moterimi, jam suteikiamas „socialinės lyties“ statusas, jį gina minėta Konvencija, jis gali netrukdomai pasirodyti moterims skirtose vietose prieš moterų valią. Tuo pažeidžiamos moters teisės. “Socialinės lyties” principas leis piktavaliams prievarta vaikams įkalti į galvą, kad jis pats gali pasirinkti kuo būti – berniuku arba mergaite.

filas

filas portretas
Ima per Briuseli? Kas mums tas Briuselis, LAISVAI ir NEPRIKLAUSOMAI valstybei? Koks nors rodiklis? Anksciau musu nepilnaverciai pataikunai jeigu kas, begdavo skustis i Maskva, dabar tokie lekia i Briuseli. Isverstaskuriai kitaip negali. Jeigu valstybe turi rimtus vadovus, jie niekados pries nieka nesiklaups. Prisiminkim LDK laikus. Siuo konkreciu atveju gejus ivardinciau kaip antivalstybininkus, valstybei darancius didele zala. Pasakykime tiesiai-sviesiai, Lietuvos geju, lesbieciu ir transeksualu sajungos veikla yra antivalstybine ir kenkejiska. Uz antivalstybine veikla yra BK straipsnis, jeigu ka.

v

v portretas
tai kaip ce iseina,,, TAI VILNIECIUS PYDARAI UZTRAUKE..IR NETGI BE VAZELINO ??????????

Arnas

Arnas portretas
Jis siūlo vienintelį dalyką – visiškai į tai nereaguoti. - visiškai pritariu.

to vilnietis

to vilnietis portretas
tokie kaip tamsta pritaria ir žecpopolitai, ir sovietui, ir jei tik Lietuvai būna sunku - išvyksta gyventi iš Lietuvos. Kitaip tariant jiems ant Lietuvos - nusišikt!

ar įsivaizduojate

ar įsivaizduojate portretas
kokia smarvė bus gatvėj, nuo šūdų nelaikančių demonstrantų

kame

kame portretas
kaifas eiti prospektu ir šaukti "žiūrėkite visi aš pederastas"

čia

čia portretas
jau išlikimo klausimas.......kryžiuočiai 1410 visą europą pasitelkė bet išlikom ,nesuvirškino ........ dabar per antrą galą ''ima'',tolerantiškai,net tėtuką ''palaužė ši tema''..........

Pinoki

Pinoki portretas
klausi kodel zoofilai nesidemonstruoja? negi nezinai, kad irgi buriasi i grupes ir siekia but pripazintais, kaip ir pedofilai. As manau, kad ilgai netruks...

saulys

saulys portretas
Kokia cia diskriminacija,tegu tie iskripusios orientacijos nenusisneka,Uzdraust visiem laikam,gana list siknon ES

Straipsnio pavadinimas

Straipsnio pavadinimas portretas
neteisingai suformuluotas. turetu buti "Briuselis ima Vilniu per geju eitynes". Nepudrinkit smegenu tautai-dauguma zino, kad tai lobistiniu grupiu spaudimas. Juk nei lenku, nei rusu mazumoms tiek demesio nieks neskiria!

kokie

kokie portretas
tolerantiški europarlamentarai,''rūpinasi''demoralizuoti vilniečius........nepaisant kad sostinėje elgetų ir benamių jau virš tūkstančio jų ''galvos skausmas'' keli šimtai besidarkančių gėjų .......

Pinokis

Pinokis portretas
Nesuprantama, kodėl būtina viešai demonstruoti savo negalią, nepilnavertiškumą. Invaldidai su vežimėliais , su ramentais, daunai su perkreiptais veidais juk neina ė demonstracijas. Tai kuo nuo jų skyriasi gėjai ? Gal galėtų žurnalistai, psichologai tai paaiškinti ? Kodėl savo lytinę negalią būtina viešai demonstruoti ? Kodėl nedemonstruoja savo pakraipos santykiaujantys su gyvuliais ? Juk gėjus daugeliui yra bjauru.

Pikasas

Pikasas portretas
Kadangi ir "Kauno diena" nutarė komentarų raišką beveik numarinti, siūlau visą Pikasiuko tekstą, kurio ištraukas žemiau paviešinau, Alfa.lt prie L.Pociūnienės rašinio...

miškas

miškas portretas
tegul marširuoja per laukus ir pievas ir miškus,o mieste nėr ko rodytis....

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kokio pobūdžio prievarta bebūtų, visuomet ji iššaukia tik neapykantą ir pasipriešinimą. Jeigu prievarta bandoma išsikovoti pagarbą, tai einama tikrai ne tuo keliu. Pagarbą galima tik užsitarnauti: ji pelnoma kilniu elgesiu, nesavanaudišku pasiaukojamu darbu visuomenės gerovei, atjauta ir konkrečia pagalba vargstantiems ir skurstantiems tėvynainiams. Tik jokiu būdu -- ne prievartinėmis priemonėmis! Tai aišku kaip 2 x 2 kiekvienam kultūringam visuomenės nariui. Kai kas teigia, kad homoseksualai -- labai išsilavinę ir kultūringi, tačiau jų pasirinkta strategija ir taktika, ir vien tik savų tikslų siekimas, neatsižvelgiant į didesnės visuomenės dalies varganą buitį, verčia tuo abejoti.

NIJOLĖ

NIJOLĖ portretas
O JEIGU AŠ PER SAVO VARDADIENĮ SUMANYČIAU PAVARINĖT PO VILNIŲ SU CHEBRA KAŽIN NE DURNAI ATRODYČIAU .PATARKIT IR KAŽIN AR KAS LEISTŲ.

vilnietis

vilnietis portretas
del manes lai eina tie gejai per Vilniaus centra. Man jie netrukdo. Juk nebutina i juos ziureti, halima ramiai namuose pasedeti arba isvykti i gamta

A ST U T E 5

A ST U T E  5 portretas
Kas čia per fokusai iškrypėlių cirke? ,,Liepos 12 d. Vilniaus apygardos administracinis teismas patenkino LGBT atstovų skundą,.." JUK ŠANDIEN DAR TIK 2013 M. LIEPOS 11 D.

Pikasas6 tęsinys

Pikasas6 tęsinys portretas
Nėra jokios būtinybės teisintis prieš kokius ES biurokratus dėl “parado” Vilniuje. Jei kokiam nors , kurios nors šalies europarlamentarui labai rūpi seksualinių mažumų teisės Lietuvoje, tai verta tokiems paklausėjams paaiškinti, kad mūsų šalyje visiems gyventojams teisės yra vienodos. Jos nurodytos LR Konstitucijoje ir kituose teisės aktuose. Beje. Teismas leidimą paradui Vilniaus Gedimino prospekte davė. Siūlau homoseksualams juo nepasinaudoti. Na, nebent kiršinti visuomenę tokiomis demonstracijomis yra jų siekis ar užduotis. Vilniaus savivaldybės apeliacija nenusižengia teisės normoms, tad ir čia jokios problemos nėra. Ir iš kur galime žinoti, kad visų ES šalių visuomenių daugumos labai džiaugiasi tuo, kad homoseksualai savo išskirtiniais renginiais pažeidžia kitų visuomenės narių teises. Netgi nelogiška taip būtų manyti. Ar kas nors visuotines apklausas darė? Kokie jų atsakymai? Kas kol kas daugumoje? O juk demokratinėje valstybėje daugumos nuomonė yra svarbiausias faktorius.

Pikasas5 tęsinys

Pikasas5 tęsinys portretas
Europarlamentaras V.Landsbergis siūlo “bandyti tartis”, kad parado dalyviai “nesidarkytų, neišsidirbinėtų, nesistengtų bet kokia kaina atkreipti į save dėmesį rūbais ar elgesiu”. Abejoju ar tai reali išeitis, nes būtent dėl išskirtinumo įspūdžio tokios demonstracijos rengiamos įvairiose šalyse. Be to parado organizatoriai gali nesutikti tartis… ir tada ką? Visi supranta, kad lytinių santykių tarp vienos lyties asmenų būti negali dėl fiziologinių tapatybių. Jei kažkas panori atsisakyti lytinių santykių ir juos pakeičia seksualiniais žaidimais tarp vienos lyties partnerių , tai ką čia dėl tokio “skonio” ginčytis? Kas jiems trukdo taip keistai elgtis? Tačiau tokie, kaip ir kitokie intymūs santykiai neturi teisės būti viešai demonstruojami bei tiesiogiai įtakoti nepilnamečius, diegiant jiems gamtai priešingus įpročius bei jausmus.

Pikasas4

Pikasas4 portretas
“V. Landsbergis: gėjų eitynių uždrausti negalima” (pas delfistus) KOMENTARAS AR SEKSUALINĖS MAŽUMOS PRIVALO TURĖTI IŠSKIRTINAI DAUGIAU TEISIŲ? (papildyta) Jei mes skubėsime labai žemai lankstytis kai kuriems abejotinos vertės reiškiniams, daugiau ar mažiau paplitusiems kai kuriose ES šalyse, tai galime vėliau sunkiai atsitiesti ar net galutinai perlūžti. Net ir suvokiant pragmatizmo svarbą esant didžiuliame ir galingame ES kolektyve, turime nepamiršti ir savo katalikiškos savimonės, išpuoselėtos , mūsų bočių iklgų šimtmečių eigoje. Bent jau atsargumas tokioje situacijoje tikrai negalėtų būti trukdys mūsų tarpusavio šalių santykiams . Susidaro toks įspūdis, kad Lietuvos teismai lyg ir paklūsta vedančiai pozicijai, suformuotai visoms seksualinėms mažumoms, turinčioms įvairius nukrypimus nuo gamtos dėsnių. Ką tai galėtų reikšti?

X xx

X xx portretas
Homoseksualizmas,klestanti pedofilija, moteru nevaisingumas, kas antram vaikui reikalingas psichologas, modifikuotas maistas ,zema jaunimo kultura,ziaurus socialiniai kontrastai,skurdas, savizudybes, neregeta emigracija ir t.t.

to eurika

to eurika portretas
Tada tamsta atrodysite kaip klaunada. Bet jei ant tos aukštos tvoros visi atsinešę prikabins dideles raides ZOO ir mažom raidėm parašys šios rūšies ligos pavadinimą (homos-piderastus), tada vaizdelis per briuselio TV bus geras.

Tauta

Tauta portretas
Musu taip vadinama valdzia ir taip susikompromitavusi tautos akyse.Ir kolkas nematom nei vieno sprendimo kuris tai reabilituotu.A.Zuokas dar bando pasipriesinti,ir pamatysim kas turi principus,kas ne,o kas keliaklupsciauja ES.Lietuva nors ir pirmininkauja ES kazin ar parodys savo principus,kad pedikams neleisti kiskti nosi kur panoreje.Bet kadangi valdom pinigai,rezultata greit pamatysim...

Gydytojas

Gydytojas portretas
Reikia, kad žygiavimo dieną policija atostogautų ir bus baigtas kriukis. O jei jie juos saugo, tai arba dėl milžiniško atlygio (ir skūstis dėl mažų algų nereikia), arba iš įsitikinimų ir simpatijų tokiems patiems (ir skūstis, kad tauta jų nesupranta nereikia).

eurika

eurika portretas
reikia tą dieną kai jie žygiuos, abipusiai Gedimino prosp. stovėti žmonėm su raudonom nosim užsidėjus - juk tai KLOUNADA. Ir jiems patiems bus gėda. Tai kodėl normalūs žmonės nedemonstruoja ir nerėkia, nesiseilėja viešai?

Pikasas3

Pikasas3 portretas
Galima išreikšti Europos Sąjungos šalims - lyderėms padėką už tą visokeriopą finansinę paramą, kurią jos suteikia Lietuvai. Be jos mums būtų išties nelengva. Tačiau dėl mūsų visuomenėje pripažintų etinių ir moralinių vertybių tradicijų turime teisę ne tik pakovoti, bet ir, ES nario teisėmis, įtakoti į ES visuomenės nuomonę, kuri mums kai kuriais aspektais atrodo nepriimtina. Tai konkrečiai liečia požiūrį į gamtos dėsniams prieštaraujančius nukrypimus, kurių vertinimams medicinos specialistų išvados nėra vienareikšmiškos. 1973 metų neaiškiais pagrindais sudaryta tarptautinė medikų grupė neturi monopolio teisės šiuo klausimiu. Pasaulyje jau yra paskelbta ir kitokių tyrimų išvadų. Be to, minėti 40 metų senumo tyrimai yra , švelniai sakant, gerokai senstelėję, didžiuliais tempais žygiuojančiame sveikatos apsaugos moksle. Lietuva gali gerai pasirodyti tik tada, jei bus gerbiamos įvairių seksualinių grupių teisės. Negali būti daromos privilegijos tik vieniems...

pasipiktinusi

pasipiktinusi portretas
Dieve, kur tu esi, kam leidi žmonijai žūti.Man į juos nemalonu žiūrėti. Na jeigu tu kitokios orientacijos, kam ją kišti kitiems prievarta, ir kaip galima eiti prieš gamtą.

Pikasas2

Pikasas2 portretas
Kur dingo komentarai?

Soil

Soil portretas
Ministras aiškina, kad homofobijos Lietuvoje nėra. Kviečia, kad lai atvažiuoja iš kitų šalių ir pamato kaip pas mus gerai... O ką pamatys? Kad visur tvoros aukštos, kad visur policijos pristatyta pilni pakampiai, kad kam į veidą neužvažiuotų, ir tai jis vadina tolerancija. Svečiai pamatys, kad pas mus akivaizdžiai paniekinama dalis visuomenės. Va ir čia komentaruose liejasi neapykanta per kraštus.

Lygybė

Lygybė portretas
Šaunuoliai populiai, sovietinio palikimo mužikams laikas suvokti, kad yra pasaulyje trečioji rūšis.

manau

manau portretas
nuo ko juos saugot?Gal nuo ju paciu,kad vienas kita nepaskerstu is pavydo,jei kitas nukabins?Maziau demesio siems nelaimeliams ir bus neidomu ir jiems,kaip nieks nekreips demesio

leonas

leonas portretas
Viskas kaip sovetu laikais,tik anksciau Maskva,dabar briuselis.Nereikia mums ju,nereikiabedu kaip dabar turi euruopa ir USA,juk mesa mylim gamta,tai kodel mes einam pries gamta,kuri sukure vyra ir moteri,kur ziuri tie zaleji kur myli gamta.

grynas

grynas portretas
siaubas!!!

turekit

turekit portretas
SA tamsuoliai muzikai,maskva,oi,atsiprasau,briuselis liepia ir vykdykit.Jevrosojuzo nurodymai nediskutuojami,jie vykdomi,nuomone pasilaikykit sau,demokratija tai leidzia :D :D :D Pederastai isskirtine kasta,stodami i jevrosojuza turejot tai zinot.

iš Žemaitijos

iš Žemaitijos portretas
Kodėl turėtumėme rūpintis visokiomis apsaugomis?Nuo ko saugotis,jei jie tokie geri?Vilniečių vietoj langus uždarau ir į gamtą važiuoju.Marširuokit tuščioj gatvėj.Reiktų mažiau rašyti ir kreipti dėmesį į tuos gėjus ir lezbes.

Pikasas

Pikasas portretas
“V. Landsbergis: gėjų eitynių uždrausti negalima” (pas delfistus) KOMENTARAS AR SEKSUALINĖS MAŽUMOS PRIVALO TURĖTI IŠSKIRTINAI DAUGIAU TEISIŲ? Jei mes skubėsime labai žemai lankstytis kai kuriems abejotinos vertės reiškiniams, daugiau ar mažiau paplitusiems kai kuriose ES šalyse, tai galime vėliau sunkiai atsitiesti ar net galutinai perlūžti. Net ir suvokiant pragmatizmo svarbą esant didžiuliame ir galingame ES kolektyve, turime nepamiršti ir savo katalikiškos savimonės, išpuoselėtos , mūsų bočių ilgų šimtmečių eigoje. Bent jau atsargumas tokioje situacijoje tikrai negalėtų būti trukdys mūsų tarpusavio šalių santykiams . Susidaro toks įspūdis, kad Lietuvos teismai lyg ir paklūsta vedančiai pozicijai, suformuotai visoms seksualinėms mažumoms, turinčioms įvairius nukrypimus nuo gamtos dėsnių. Ką tai galėtų reikšti? Gali būti, kad kai kas į tokias eisenas žiūri, kaip į dar vieną skandalingą atrakciją, kuri gali duoti peno visada išalkusiai ir nepasotinamai žiniasklaidai.

Klaipėdietė.

Klaipėdietė. portretas
Pritariu 100 procentų VV - tegul eina kur nori ir kiek nori, bet APSAUGĄ TEGUL SAMDOSI PATYS IR VISKAS.

Anonimas

Anonimas portretas
O pedofilai,nekrofilai,zoofilai tai pat žygiuos?juk šventė

vv

vv portretas
tegul eina, bet be apsaugos, kita karta gal nenores...

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra svarbesnių problemų,kaip piderastai?

popovas

popovas portretas
ligoniukai turi surengt eitynes, nes tada dar daugiau zmoniu ju nekes! lietuvos zmones skursta , o psichikos sutrikimu turintys reikalauja sau kazkokiu tai privelegiju.jie gi ne politikai, kad apsikrautu privelegijom? o simonka atidirbineja eurogeju pinigus...geriau uz pinigus isleistus ju saugojimui nuo zmoniu pykcio,skirtu nemokama kose pamaitint simtus zmoniu...

specialiai

specialiai portretas
formuojama nuostata. Visiems jau tai atsibodo. Patys prašosi būti supizdinti, gulėti ligoninėje po menesį. Ir, manau, jiems tai pavyks. Gaus ko nori

GERAI

GERAI portretas
Kad nors ne per uzpakali . . . ACIU .

IR JIE NORI ,

IR        JIE         NORI  , portretas
Kad juos gerbtu ? ! Pirmiausia -- " geras paukstis savo lizdo netersia " , o svarbiausia -- sitie zmogeliai prarado ir saika , ir sarmata . . .

galvoju

galvoju portretas
....Gal ir man stot į pederastų partiją, kas ta šikna, bet už tai kiek viešumo, kokie skambūs pavadinimai, ir svarbiausia jokos moralės. Tiesa, kažin kaip su rūros turiniu, bet ai, paiškins Simonka
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių